Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziekuje Dotka, ale ja musze poszukac sernika z roiotty, bo tutaj nie ma serka na serniki takiego jak w Polsce

    Jest tylko ricotta, ktora jest bardziej wodnista

    U mnie dzis leje jak z cebra, pogoda do spania, ide po kawke bo zaraz padne.

    Last edited by Promesse; 21-06-2010, 11:19.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ok, rozumiem no to musisz w PL takiego sernika sprobowac z sera sernikowego
      Dzieki ze zrobilas tez dla mnie kawke


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ja może zrobię wiedeński albo z kokosem
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Zapomnialam o kawce dla Ewci.
          Oczywiscie bezkofeinowa


          Ja lubie serniki z migdalami albo z polewa czekoladowa mniaaaaam


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziękuję bardzoKlara a powiedz mi nie macie u siebie zwykłego białego sera?
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Nie kochana, takiego zwyklego twarogu nie ma.
              Jest ser bialy ricotta, co sprzedaja w takiej zalewie w koszyczku. Czasami jest juz solona. Jest bardzo wilgotna i juz jakby z 10 razy mielona i polski sernik z niej pewnie bylby zakalcem.




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dzis na demotywatorach znalazlam cos fajnego mial ktos pomysl, ciekawie wyglada


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No już nie mam zamiaru niżej schodzić raczej wspinać się w górę.

                  Dotka świetny pomysł z tymi parówkami z makaronem, to można by polać jakimś sosem do spaghetti i zajefajna kolacyjka by wyszła

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    zestaw ziółek na płodnosc http://www.jestemplodna.pl/18,ziola_a_plodnosc.html

                    dotka dla Ciebie http://sklep.jestemplodna.pl/mikrosk...cyjny-p22.html

                    pozdrawiam wszytkie staraczki

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Edzia fajny gażdet tylko troche drogi za te 70 zl to ja mam 70 testow paskowych narazie bede z nich korzystac przy staraniach. Powrot m. sie zbliza zaczynaj juz szpagaty cwiczyc

                      Wskakiwac na kawke dziewczynki o 9 dzis niestety tylko wafelek czekoladowy do kawusi, chyba ze ktoras z Was ma ciacho to dawac


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        U mnie ptasie mleczko - proszę się częstować

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ja juz pije, ptasie mleczko pyszniutkie, ktora cos jeszcze do kawki dorzuci?


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witajcie dziewczynki i zaraze przepraszam ze sie nie odzywalam ale jestem na koncowce i mam serdecznie juz dosc. na nic ochoty nie mam sily tym bardziej a czas dla siebie ma dopiero po 21 co jestem padnieta chwile na gg posiedze pogadam z dziewczynami i mykam spac a ja siedze to mi sie juz nic nie chce nawet pisac i tak od weekedu zabieram sie by cos napisac i zawsze cos. Teraz mam jeszcze czas bo maly spi ale ja zaraz musze uciekac do obowazkow chce jeszcze pomyc dzisiaj szafki w kuchni no i mama przyjedzie okna mi pomyc bym do swiat miala spokoj
                            A poza tym to jestem na etapie kupowania koncowej wyprawki i wogole nawet pranie moje stoi juz 2 tydzien bo nie mam sily poprasowac ah. Ale jeszcze troche i bedzie mam nadzieje po wszystkim
                            Pozdrawiam was i czytam na biezaco wiec o co biega tam. Ja bede szla rodzic napewno dam znac lub napisze.
                            No i dziekuje za troske


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              No nareszcie Kacperkowa napisala huraaaa
                              Ale zalatana jestes, z duzym brzuszkiem ciezko na pewno Ci, jeszcze nie wiem jak to jest ale pewnie wspomne Twoje slowa haha
                              Trzymamy kciuki za szczesliwe rozwiazanie i odwiedzaj nas i zmuszaj sie by choc slowko nam napisac, zebysmy wiedzialy ze jestes obecna :*


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ok postaram sie ale codzienne obowiazki mnie wykanczaja a jak slamazarnie mi to idzie o to dopiero wyrzeczenie ale musze ze tak powiem generalne porzadki zrobic by miec do swiat swiety spokoj no tyle co z wierzchu sprzatanie ale to codziennie no i do tego jeszcze sie obijam poki moge bo potem to podejrzewam ze czasu na neta nawet nie bede mogla miec a ja nie wiem jak dam rade bo ja uzalezniona jestem hehe.
                                No dotka nie zycze ci tego raczej bez objawowo-dolujacej i meczacej ciazy taka jaka mialam pierwsza to bylo zycie a teraz mam serdecznie dosc choc pozniej bede tesknic hehe.
                                Promesse a zapomnialam ze nie zle cacko dostanie od mezusia Edzia dolanczam sie do was na przejazdzke pozniej tylko dajcie znac ja wam sie uda z oczekusia tez bym chciala dostawac takie prezenty. Ale jak to sie mowi w naszym kraju to nie mozliwe i bo zarobki sie chowaja do waszych

                                Uciekam zaczac sprzatac poki maly jeszcze spi zakupy na allegro zrobione przelew poszedl wiec tylko czekac na kuriera mi zostalo


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X