Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez Katya_1988 Pokaż wiadomość
    Bliźniaki?!?!
    To by było za wiele szczęścia na raz! W takim razie mam nadzieje, że to nie jest błąd obliczeniowy i na USG zobaczę dwa serduszka! Jestem strrrrasznie szczęśliwa!! Ale się nie nakręcam. Pamiętam, że jak byłam w pierwszej ciąży to wynik beta w 32dc wynosił chyba koło 700 o ile dobrze pamiętam.
    Ja na początku BARDZO chciałam mieć bliźniaki. A teraz jakoś niekoniecznie . Nawet jedno dziecko jest szalenie absorbujące.

    Skomentuj

    •    
         

      bliźniaki???

      Katya a miałaś w swojej rodzinie bliźniaki jakieś? ja osobiście to chyba chciałabym miec bliźniaczki, to tak jakby drugie dziecko gratis aby wynaagrodzic cierpliwosc i wiare w to ze się uda. Tego Ci zycze. Jesteś umówiona już do ginekologa? na kiedy?


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Moja ciocia ma bliźniaki, ale to ponoć od przyjmowania antykoncepcji...
        Wizytę mam umówioną na 20 października.
        Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
        - Skąd pochodzi to światło?
        Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
        - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Katya jeszcze raz gratuluję Daj znać jak już będziesz wiedziała dlaczego wynik wyszedł taki wysoki. A swoją drogą to marzą mi się bliźniaki, ale raczej nie mam na nie szans





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Decydujący tydzień!

            Cześć dziewczynki, robi nam się gorąco,takie wiadomości superrrr-Katya jeszcze raz gratulacje mamuśko,bo tak można już do ciebie mówić,
            to czekanie mnie wykończy,a jak inne staraczki?
            Myślałam, że jestem silna ale nie daję już rady,najgorsze są wieczory bo w ciągu dnia to pracą się zajmę to domowe obowiązki i jakoś leci....Nie chcę jeszcze robić Bety to póżniej po dwóch kreskach,mam nadzieję!!
            Last edited by gosia1970; 13-10-2009, 13:58.

            Skomentuj


              czy ktoś jeszcze mnie pamięta?chyba nie...

              Witam!
              Widzę,że dużo się dzieje tu u Was...ale o innych tematach poza staraniami już nie gadacie???? A przecież każda z Was pisze, że wrzuca na luz?? Jak to robicie?

              Gratulacje Katya

              Beatkonie martw się,jeśli chodzi o torbiel moja mama miała,wiem,że jak jest niedużych rozmiarów to można wyleczyć bezoperacyjnie.Głowa do góry!

              Anet kochana,jak się czujesz??

              Edzia co z Tobą?
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam wszystkich
                Powracam na forum po dłuższej nieobecności, jako, że musiałam zrobić przerwę w staraniach. Zaczynamy od początku, w tym miesiącu już raczej się nie powiedzie, ale wszystko przed nami . Gratuluję wszystkim mamom, które już doczekały się maleństwa i wspieram te, które jeszcze czekają. Łączmy się

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  witam Was Kochane i wybaczcie moja nieobecnosc ale nie mialam dostepu do kompa w weekend a wczoraj bylam zaganiana od rana robilam jeszcze badania ale juz jestem
                  jestem z duzo lepszym nastawieniem no bo przeciez jestem mloda, szybko sie wylecze(mam nadzieje ze do konca roku) i od stycznia zaczynamy dzialac i 2010 bedzie dla nas owocny bedziemy szczesliwi rodzicami, malej upragnionej istotki- mam nadzieje
                  Katya nie wiem co napisac nie dosc, ze w koncu doczekalas sie swojego szczescia to widze ze bardzo mozliwe, ze bedzie to podwojne szczescie GRATULACJE Kochana
                  co u Was Dziewczynki??

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć.
                    Mam gorączkę 38,7.
                    O 14:00 idę do lekarza.
                    Jestem załamana, bo ostatnio gdy zaszłam w ciążę miałam to samo i straciłam swoje szczęście... Oby historia się nie powtórzyła...
                    Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                    - Skąd pochodzi to światło?
                    Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                    - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez Katya_1988 Pokaż wiadomość
                      Cześć.
                      Mam gorączkę 38,7.
                      O 14:00 idę do lekarza.
                      Jestem załamana, bo ostatnio gdy zaszłam w ciążę miałam to samo i straciłam swoje szczęście... Oby historia się nie powtórzyła...
                      Nie denerwuj się zawczasu!
                      Koniecznie powiedz lekarzowi o ciąży.
                      ZDRÓWKA!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Katya nie zamartwiaj się, bo tylko sobie przywołasz nieszczęście. Ale tak wysoka gorączka rzeczywiście jest niepokojąca. Katya napisz jeszcze raz ile się starasz juz? czy masz już jakieś dziecko czy to dopiero pierwsze by bylo? ze wcześniejszego wpisu wnioskuje że chyba poroniłaś? dawno to było? Sorry ze tyle pytam. Mimo wszystko trzymam kciuki by lekarz pow. że wszystko OK !!!


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Staramy się trzy lata. No PRAWIE trzy.
                          Nie mamy dziecka jeszcze, to byłoby, albo byłyby nasze pierwsze.
                          Tak poroniłam w 6tyg. było to półtora roku temu. Niestety czas nie zagoił ran, a przez to, że nie mogę zajść boli jeszcze bardziej.
                          Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                          - Skąd pochodzi to światło?
                          Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                          - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ok, rozumiem, dzięki że odpisałaś. Napisz jeszcze czy masz jakieś inne objawy oprócz tej gorączki? no i oczywiście daj znać co lekarz potem powiedział. Jesteśmy wszystkie myślami z Tobą, trzymaj się mocno !!


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                              Ok, rozumiem, dzięki że odpisałaś. Napisz jeszcze czy masz jakieś inne objawy oprócz tej gorączki? no i oczywiście daj znać co lekarz potem powiedział. Jesteśmy wszystkie myślami z Tobą, trzymaj się mocno !!
                              No wymiotuje, ale to chyba od ciąży. Czuje się jak na anginę. Tak ogólnie słabo. Mdło. Szczególnie jak chodzę. Więc staram się robić spacery tylko do łazienki. Tak to leżę z laptopem i siedzę cały dzień na forum.
                              Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                              - Skąd pochodzi to światło?
                              Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                              - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Odpoczywaj i staraj się nie stresować, choć wiem że to trudne. Myśl o całej tej sprawie pozytywnie. Musi być dobrze !!!


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X