Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    bo kaloszka wyciagne,a deszczyk padął wiec błotkiem usmarowany

    nie wiem co to za anomalia, skoro pogoda moze to i moja kobiecosc, juz mineło, bede dalej obserwowac. Ja to musze miec co troche jakies przeboje normalnie nie moge


    dziołszki wyłazic z tej wanny koniec bombelkowania
    ruda
    zdrajco wanna miała byc dla nas 2 a Ty wszytkich tam naimpreze wciagłas, bo Ci nie pasowała ta fontanna we Wro - zdemaskwoalam Cie!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      A gdzie Ejonczyk-znowu zniknęła?....

      Moje największe szczęście

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Nie uciekłamJestem jeszcze tylko próbuje coś nadrobić.Czuje się w miarę dobrzeW czwartek mam wizytę to napisze coś więcej.U mnie ogółem stara bieda.Gosiak,Scarlet tule mocno i tęsknię:*
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Misiaczek GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!taniec radosci dla was

          Tak długo Cie tu nie było i takie super informacje

          Wanny nie ma - ukradli!!!! i tej wersji sie trzymam hahhahahahahahahahahaahah
          Czyli ni emoge oddac

          Ewciu w koncu sie odezwałas kochana - my tu juz paznokci nie mamy

          MamaKiM niestety dopiero w styczniu bo z urlopem ciezko zeby do polski jechac na 6 tyg a tyle niestety do zabiegu potrzebe-no i kase tez trzeba na to uzbierac-takze trzeba do stycznia czekac no ale damy rade - bo kto jak nie my


          Edziulka - słonce - to moze zyc przez to ze nie miałas owulki kochana w tym miesiacu - to i endometrium sie nie zrobiło takie jak trzeba i teraz nie ma co spływac, ja tak mysle ale kochana po idz sprawdzic do lekarza i jesli masz clo to zacznij brac zeby z m szarzowac i sie niczym nie martwic

          Anek pewnie ze sie nie gniewamy -nam tylko chodziło czy leczyłas sie na cos -badania hormonków itd nie o szpital i czy ci cos pomogli, takie suche informacje

          Jestem padnieta ide lulac bo jutro trzeba pracowac na rano a dopiero wróciłam.

          Dotka za tego sernika to ta wane ostatni raz widziałas hahahhaahhahahahah

          Scaarletko moja kochana tesknie słonce.

          Aneczko całuje i tez tesknie:P


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Scarlet i Gosiu tulę mocno do serduszka
            A już spać nie mogę...
            Oczekuś ty słońce...tak długo musisz czekać na urlop...
            Ejonczyk to cieszę się,że wszystko ok!-tylko dbaj o siebie-dużo odpoczywaj....
            MamaKacperka-ty tak na tej działeczce nie szalej,bo finał tuż tuż....-gdzie będziesz rodzić?...
            Dotka ty tak słodkim kusisz...osz ty czekaj jak urodzę....i nie będzie tej cukrzycy-oby!
            Edziulka świetna z ciebie babka....
            Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę wam dobrego dnia!

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dzis sie z wyrka nie moglam zwlec tak mi sie spac chcialo, a tu do pracy trza bylo isc

              Ewcia dobrze ze sie odezwalas bo my tu juz nerwowo nie wytrzymywalysmy
              Edziulka tak jak Ewcia pisze ja tez czesto mam taki sluz w 1-2 dniu @ to normalne
              Gizela to super ze m. z Toba na badanka pojedzie bedzie Ci razniej, juz sie nie moge doczekac jakie slodkosci bedziesz serwowac
              Oczekusia Ty tu z ta wanna nie sciemniaj tylko oddawaj malpko jedna :P

              A ja nie mam dobrych wiesci siostra mojego m. jest w 29 tc i ma straszne bole brzucha, dzidzius (chlopczyk) pcha sie na swiat a to jeszcze zdecydowanie za wczesnie, kroplowki nie bardzo jej pomagaja, oby sie udalo utrzymac ciaze, martwie sie

              Zapraszam potem na kawke, dzis do kawki drożdżówka z makiem, mam nadzieje ze Ci Kacperkowa pasi?



              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dotka mam nadzieję, że jednak z siostrą m i z synkiem będzie wszystko w porządku. W tym wypadku każdy kolejny dzień jest ważny, bo każdy kolejny dzień w brzuszku mamy to większe szanse.
                Moja kuzynka rodziła w 27 tygodniu - dzieciątko wymagało rehabilitacji i większego nakładu pracy ale teraz mając 2,5 roku w ogóle nie ma żadnej różnicy, więc trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze !!

                U mnie pierwszy dzień @ to masakra, krwotok taki, że ruszyć się nie mogę, bo zawroty głowy od razu, a na ból to tylko Ibuprom max. na szczęście każdy kolejny dzień już lepszy.

                A teraz już z niecierpliwością czekamy na owulację. Chociaż dopiero 8 dc

                Pozdrawiam dziewczęta i uciekam do lektury a później niestety nauka, ale u mnie kolejność odwrotna - najpierw przyjemność a później obowiązek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Biedronka pocieszylas mnie troche ta historia. Mam nadzieje ze u nich tez bedzie ok.

                  A co do przyjemności, przed nauka trzeba sie zrelaksowac ja wcinam bule z kawka i dorzucam szampana bo stuknela nam 900 strona


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    HejWiem że późno ale kto jeszcze pije kawke bo ja dopiero zaczęłamMoje dziecię dzisiaj zaszalało i wstało o 10.30Dotka trzymam kciuki za szwagierke.Musi być dobrze.
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dziewczyny ale tu pustki sie robia meldowac sie szybciutko
                      Ewcia ja zabieram sie zaraz za 2 sniadanko, a na deserek mam truskaweczki slodziutkie


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej już jestem krew oddana a we wtorek wszystko będę wiedzieć....
                        Oj czuję sie taka śpiąca...ja od 4.30 już kurka nie mogłam spać......i chyba się zdrzemnę....ale teraz piję kawkę bez słodkości bo dziś od rana mam wysokie cukry....-160

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Gizelka faktycznie cukier sporo ponad norme, w takim razie Tobie bułe musze odmowic Faktycznie wczesnie dzis wstalas, zdrzemnij sie to Ci pomoze zregenerowac sily i malenstwo odpocznie


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Faktycznie pustki tu jak nie wiemA ty znowu mi smaka robiszTylko masz szczęście że jest mi od rana niedobrze i nie chce mi się nawet o jedzeniu myśleć
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              gizelka trzymam kciuki za badanka i masz racje prześpij sie troche
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hey ja dzis polezalam w wyrku, dopiero sniadanko jem
                                Po tym pastowaniu 80m moich paneli rano sie zwlec nie umiałam
                                jestem dzis wypompowana

                                rudi smyku, mama clo ale nie wiem czy brac, jakos mi sie tak nie chce ostatnio z tymi lekami bawic
                                Wiem ze przy moim PCO to musze jak chce dzidzie

                                gizelka no cukry to ty masz... pomidorka albo kiwi na zbicie zjedz

                                ewcia
                                skrobaj skrobaj to ie bedzie pustek
                                Last edited by edzia7891; 16-06-2010, 12:23.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X