Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hehe dobre usmiałam sie jak neiwiem co. a co tam u was bo niewiem kiedy nadrobie zaleglości


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
      carin nie świruj tak, bo Cie to wykonczy, wiemz e ciezko, bokazda tu tak na poczatku przezywała, ale wiemy z doswiadczenia ze trzeba swoje odczekac, a nerwy nie słuza
      [/B]
      Robiłam test, negatywny, ale się nie załamuję, bo jeszcze nie mam okresu, więc pewnie owulacji też nie. Ale nie mam narazie zamiaru rezygnować z karmienia piersią, a to przecież też blokuje.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Misiaczek gratuluję !! to wspaniałe wieści

        Carin bardzo mi przykro, ale rzeczywiście jeśli karmisz piersią to może to powodować jakieś zmiany w cyklu. Najlepiej może idź jednak do ginekologa i się skontroluj ? Na pewno nie zaszkodzi a będziesz wiedzieć co i jak. Zwłaszcza, że jak piszesz miałaś już @ przez 3 miesiące.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hey misikaczek jak tam wyniki???

          Klara co z Toba, jak sie trzymasz??

          kacperkowa, gizelka, ana, khatrina gdzie sie ukrywacie?

          gosia, scarletko tule i całuje :*

          ewciu pamietam i mysle, czekam... ;D

          rudi wyłaz z tej wanny teraz moja kolej, bo Dotka nam ja zabierze

          carin zgadzam sie z biedronka najlepiej do lekarza sie udaj, powie co i jak, zrobi przeglad podwozia hahaha

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Jestem jestem Edziula musialam nadrobic weekendowy zastoj moich odwiedzin
            Na poczatku witam nowe forumniaczki-staraczki. Milo was sie czyta.
            Mi weekend minal na sprzatniu domu w sobote i plewieniu chwastow w niedziele na dzialce. Ale dni zaliczam do udanych a zwlaszcza nniedziele dzialeczka byla super tescia nie bylo nikt sie nie czepial robilismy co chcielismy i bylo calkiem przyjemnie ale juz dzisiaj musial swoje wywody powiedziec bo go wczoraj nie bylo. Ah chcielismy dla siebie dzialke a on sie wtrynia no cos
            Ktoras z was pisala o tym czy nie za szybko na drugie dziecko i zgodze sie z dziewczynami ktore pisaly ze wybor nalezy do ciebie i twojego meza tylko. to ty wiesz czy czujesz sie na silach czy sobie poradzisz i czy jestes gotowa. Pieluchy pieluchami ale sa jeszcze inne wazne rzeczy. Ja dopiero zdecydowalam sie po 5latach i chyba nie zalouje synek odchowany pomocny i juz z zapalem czeka na siostre a takze na pomaganie mi. Ale dla mnie wiek to minium 2latka by zaczac sie starac jest ok. Ale tak jak mowie kazdy wie najlepiej jak sie czuje i czy jest sie gotowym.
            Oczekusia wylaz z tej wanny Dotki juz i oddajcie jej bo biedactwo nie bedzie miec gdzie pic ze swoich kieliszkow winko.ak daleko jeszcze to waszego szczescia dopiero w styczniu a nie mozna po powrocie??
            A tych zblizajacych sie wakacji tylko pozazdroscic.ale czemu t
            Ewciu gdzie sie podziewasz czekamy na wiesci od ciebie
            Klara jak sie kochana masz??odezwij sie choc na chwilke.
            Anetko czekam tutaj na ciebie kochanie.
            Gizelko ale ten czas leci strasznie szybko.
            Dotka upieklabys inne ciasto a nie sernik i sernik nie przepadam zbytnio."


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kacperkowa Ty tu kochana nie wybrzydzaj tylko jedz co podają, no ale dobra następnym razem postaram się coś innego, ale cóż poradzę że jak takkocham sernik

              Oczekusia, Edziula miarka sie przebrala wylazic babole jedne z wanny i oddawac bo Kacperkowa ma racje gdzie bede popijala z moich kieliszeczkow. Moge was na wanna party co najwyzej zaprosic

              Misiaczek jak wyniki? odezwij sie
              Scarlet co sie dzieje odezwij sie martwimy sie? Podobnie Klarcia, Ewcia, Gosiaczek

              Zapraszam na kawke, niestety albo stety dzis znow serniczek serwuje a na deser truskaweczki z cukrem


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hej dziewuszki przepraszam ze wczoraj sie nie odezwałam ale za duzo mialam na glowie i juz czasu nie mialam ale pisze do was dzis wynik sie potwierdzil DODATNI!!!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Misiaczek gratulacje !!
                  Spokojnej ciąży w takim razie życzę.
                  I uciekam, bo dziś mam dzień nie za ciekawy
                  Ale pozdrawiam was serdecznie

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Misiaczek no to gratuluje, ciesze sie bardzo
                    Biedroneczko to milego dnia i duzo sil skoro ciezki dzionek przed Toba

                    Reszta na kawke meldowac sie, Scarletki nie ma dalej, to co sama mam pic?


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      z checio z tobobym wypiła ale raczej zbożową a ciacho jakies masz?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no mam jeszcze przyniutki serniczek z rodzyneczkami mniam


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam dziewczynki.
                          Dotka ja wybredna nie jestem tylko sernika nie lubie hihih.ale ok jakos to przeboleje.
                          A ja ani herbatki a ni sniadanka nie zjadlam jeszcze wiec trzeba isc moje dziecie nakarmic bo sie domaga drugie jeszcze spi. Wstanie zjemy sniadanko posprzatamy i na dzialeczke zmykamy.
                          misiaczek gratuluje serdecznie i uwazaj na siebie.
                          Uciekam kochane do wieczorka i milego slonecznego jak u mnie dnia


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hey MISIACZEK gratki!!

                            KACPEREK ty sie nie przepracuj

                            DOTKA nie oddamy wanny

                            Ja zdycham tak mnie zalało ze masakra, co godzina sie przewijam i z bólu zwijam...musze do sklepu po podpaski skoczyc bo mi zaras braknie i po nospe bo chyba zdechne

                            papa

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Edziukla no to @ Cie dopadla wnioskuje, mi pomaga zawsze Peralgina bo no-spa za slaba, wiec polecam po peralginie mi przechodzi i juz bol potem nie wraca, wiem co czujesz bo dokladnie tydzien temu to samo mialam ale wredota juz sobie poszla na szczescie


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                mnie nospa forte zawsze pomaga
                                na razie ból do wytrzymania jest wiec nie biore nic
                                No dopadla bo ja wywołałam luteina, zeby była przed powrotem M
                                koniec słomkowania

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X