Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ale pustki, dziewczyny sie pewnie opalaja


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      raczej się boczą

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziewczyny forum mialo umrzec smiercia naturalna jak wszystkie zafasolkujemy, a nie teraz, przywoluje was do porządku !!!!


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          a ja się martwię ewcią przepadła i nie daje żadnego znaku kochana jak nas czytasz, odezwij się choć zdaniem, martwimy się!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dotka pustki sa i beda niestety!! i nikt nic na to nie poradzi. Choc ja sie nie dziwie.
            Ninka jesli chcesz to ci powiem o co tak naprawde chodzi a chodzi tu o ciebie i ty wiesz o tym dobrze ale dalej w zaparte idziesz i chcesz by ci to ktos napisal ale skoro nikt nie ma odwagi to ja to zrobie. Zaczelo sie od kad sie pojawilas na poczatku powiedzialas o dwa slowa za duzo i zamiast sie zamknac ze tak powiem to ty dalej ciagnelas i obrazalas pokoleii wszystkie dziewczyny zaczynajac od oczekujacej po przez edzie klare itd. ale ok jakos to przeszlo dziewczyny pisaly dalej przebaczyly twoja gafe dopoki az nadeszlo drugie nie porozumienie nie z twojej winy ale ty oczywiscie musialas dolozyc swoje dwa grosze ktore byly nie potrzebne bo to byl spor miedzy Gizelka a Klara a ty musialas dalej to tez ciagnac i atmosfere bardziej napinac wiec kazda zaczela miec dosc. bo wtrynialas sie w cos co ciebie nie dotyczylo i bardziej to rozdrapywalas.I za wszelka cene chcialas ublizyc Gizeli by wynagrodzic Klarze to co na poczatku napisalas. Nie powiem ze dziewczyny powinny swoj spor przeniesc na glowne forum ale jak dla mnie trzeba bylo tylko to czytac a nie pisac. Wiec wybacz ale to forum nie jest to samo i juz nie bedzie(chyba) nawet jesli ty sobie pojdziesz. Nie znam cie ale jak dla mnie jestes nie kumata dziewczyna i lubisz wcinac swoje 5 groszy ale to twoj wybor i twoj minus w twojej osobie bo zrarzasz do siebie kazdego tym. Tak wiec chcialas znac prawde wiec ja masz. A i pamietaj forum jest dla kazdego i wyganianie kogos nie bylo na miejscu. A czasami warto sie zastanowic dwa razy zanim co kolwiek sie napiszesz. to by bylo na tyle jesli kogos urazilam ze sie wypowiedzialam to przepraszam ale ilez mozna siedziec cicho i udawac ze nic sie nie stalo.
            Gizelka sobie poszla Ewcia tez Oczekusia Edzia klara tez mniej juz pisze wiec musialam to napisac bo to jest ich miejsce tak naprawde my mamy swoje dzieci kolejne w drodze i swoje odpowiednie watki wiec trzeba uszanowac i wspierac a nie dolowac. Ale to moje zdanie i tylko moje.
            Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 10-06-2010, 14:24.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ja kłócić się nie miałam zamiaru, ani nie chcę, ale popieram Kacperkową, wygląda to dokładnie tak jak napisała.
              dziewczyny kochane wracajcie, stworzyłyście to i to wasze miejsce!

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scarletko kochana ja tez nie zamierzam sie klocic ale ilez mozna siedziec cicho i udawac ze wszytsko jest wporzadku skoro nie jest. Fakt ze to tylko jest forum gdzie nikt sie nie zna tak naprawde ale jesli ktos tutaj jest juz dluzszy czas to w jakis sposob sie zwiazuje emocjonalnie z osobami i smutno jest jak zanikaja to takie wirtualne przyjaznie sa za ktorymi teskno


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ja z innej beczki zapytam, ma któraś moze telefon do Klary? umawialysmy sie na sobote, a tu nagle takie nieszczescie sie jej przydarzylo i nie zdarzylysmy nic konkretnie ustalic, a na forum pewni nie zajrzy


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    raczej jak ich na forum nie ma, to nr telefonu też se sobą zabrały

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      moze Oczekusia ma do niej nr tel, bo kiedys tam chyba miala z nia kontakt, tak wiec Oczekusia melduj sie pracoholiczko moja :*
                      Last edited by dotka85; 10-06-2010, 14:43.


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        po pierwwsze wielkie ale nie ublizalam gizelce i ona o tym wie bo pisalam do niej wiec jak nie wiesz to nie pisz, po drugie to raczej edzia mnie obrazila i nie wyganialam jej z forum tylko pisala ze sa nowe i forum nie to wiec odpowiedzialam bo pila do mnie po 3 macie racje ze wtedy przeaadzilam i z tym sie zgodze ze nie powinnam pisac tak do klary i oczekujacej, ale nie wiecie co bylo z klara, jak na tamtym forum wyjechala z czyms z tego forum po fakce usunela posta bo wiedziala ze zle postapila i co ja tez siebie nie pozwole z gory traktowac a ona wlasnie tak zrobila bo kiedys mowila o wazeniu slow a sama tego nie zrobila, i nie chcialam niczego rekompensowac klarze, poza tym tame dzieczyny strasznie najzedzaly na klare i kazdy pozniej dodawal swoje 3 grosze i tak to sie w kolko ciagnelo, a gizelka dokladnie wie o co chodzilo a i klarze napisalam ze urzyla zlych slow...




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          kolejna sprawa mowisz ze forum jest dla kazdego widac nie dla kazdego bo z twoich slow wynika ze mam znikac, poza tym dlaczego mnie oceniasz i obrazasz mowiac ze jestem niekumata i inne tam sptwierdzenia
                          kolejna ja nikogonie nie mialam zamiaru obrazic a najbardziej dotkniete poczuly sie oczekujaca i klara i powiedz mi jakie inne dziewczyny obrazilam co?
                          tak na marginiesie nie wiesz co edzia mi napisala wiec jak mozesz tweirdzic ze to ja ja obrazilam??
                          Last edited by ninkapa; 10-06-2010, 15:38.




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc dziewczyny,
                            ja tylko na chwilke zajrzalam, zeby odpowiedziec Dotce, ale widze, ze tutaj walka trwa.

                            Nie odniose sie do tego, powiem tylko tyle, ze ja nie prosilam Ciebie Ninka zebys byla moim adwokatem ani tutaj ani na polkach w sprawie miedzy mna, a Gizela.
                            Nie przypominam sobie, zebym kasowala jakies posty, owszem napisalam maila do admina z prosba o usuniecie konta, ale poki co jest ono aktywne. Jestem dorosla osoba i w 100% ponosze odpowiedzialnosc za swoje slowa i nie interesuje mnie, co ktos sobie o mnie pomyslal po calej sprawie z Gizelka. Nie chcialam, zeby ktoras z Was opowiadala sie za mna.
                            Jak juz pisalam, ja nie chcialam przenosic problemu z Gizela na forum staraczek, a bronic moich racji nikt mi nie zabroni.

                            Przepraszalam juz dziewyny za zepsucie atmosfery.

                            Dotka niestety nie bedzie mnie w sobote we Wrocku, mysle, ze teraz czas powinnam poswiecic przede wszystkim moim najblizszym. Mam nadzieje, ze zrozumiesz.

                            Dziekuje dziewczynom, ktore skladaly mi kondolencje. Wierze, ze sa szczere, a nie powodowane "checia przypodobania sie"...

                            Klara


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              nie mialam ciebie na mysli mowiac o skasowanych postach...klara w tym momencie to byl cios ponizej pasa bo ja pisac tobie to byl cios ponizej pasa, myslisz ze pisac tobie jak ci wspolczuje bo przezylam cos podobnego i oopisalam ci co to grubo sie myslisz ze chce ci sie przypodobac, pomysl sobie ze nawet ja mam uczucia, dobra nie mam zamiaru sie denerwowac bo naprawde teraz becze jak jakies dziecko a moje dziecko nie wie co sie dzieje,
                              dziekuje was dziewczyny za wszystko i mimo wszystko, naprawde uwazam was za swietne babeczki i niech juz wszystkie wroca ja znikam...
                              zreszta na pewno sie cieszycie i nie obchodzi was to...powodzenia w staraniach a zafasolkowanym mamusiom wytrwalosci i dobrego samopoczucia zycze
                              Last edited by ninkapa; 10-06-2010, 15:59.




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ja tak na moment...i Kochana Klarciu tulę do serca i składam tobie i twoim bliskim szczere kondolencje....
                                I proszę was nie wracajcie do tego co zaczęło się goić...,bo wystarczy już tych złych momentów....
                                Cofnęłabym czas za wszelką cenę....i Klarciu dobrze,że jesteś na forum...Wracajcie dziewczyny to wasze miejsce....a ja mówię jeszcze raz :PRZEPRASZAM...
                                Trzymajcie się dzielnie....i trzymam za każdą kciuki za te upragnione fasolki!
                                Buziaki dla każdej z was!

                                Moje największe szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X