Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Niestety nie orientuję się jak to jest w uk
    Miejmy nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy skoro już dziś takiej kupki nie było...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No i mam wyniki.
      beta <1,2 czyli na 100% nie jestem w ciąży.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        biedronka przykro mi ale pamiętaj, że kolejna szansa w przyszłym miesiącu nosek do góry, uda się uda!

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Jakoś się tym specjalnie na razie nie przejęłam. W końcu to dopiero drugi cykl starań, jeszcze z chorobą po drodze.
          Mam nadzieję, że jednak powiedzenie "do trzech razy sztuka" teraz się sprawdzi i że w tym cyklu nam się uda

          Skomentuj


            Czesc Kochane:*

            Scaarletko ciesze sie ze sie zle czujesz , oby tak dalej i kciuki sa mocno zacisniete

            Edziulko kochana - nasz ty aniołku - jestes tu najpotrzebniejsza na Twojim forum

            Dotka - wanna super!!!
            WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Z OKAZJI URODZINEK


            Aneczko dziekuje za buziaczki słonce - az mi sie miło i mietowo zrobiło
            I ja tobie tez sto przesyłam!!!!!!

            Promesse - z pokojikiem to ja tez uwazam tak jak Dotka ze to zalezy tylko od was, bo tylko ty wiesz co czujesz, A swoja droba mebelki super!!!!!
            Bardzo mi sie spodobały i chyba skopjuje jak kiedys nadejdzie mój czas

            Gizelko gdzie jestes? jak samopoczucie?

            Biedronka - jak Scaarletka pisze - nastepny miesuiac nastepna szansa - ciesze sie ze masz tak zdrowe podejscie do tego
            Last edited by oczekujaca7777; 09-06-2010, 01:01.


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Acha Dotka No i Duzo!!!!!!!!!!!!!!! miłości z okazji urodzinek zycze bo to najwazniejsze - no i zeby wasze zycie wygladało tak kolorowo za kiladziesiat lat





              hahahahahhaah - mam nadzieje ze Ci sie moje zyczonka podobaja:P


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc kochane
                Oczekusia zaczne od Ciebie :P zyczenia piekniusie sa naprawde, a no i pierwsza byla spryciulko bo przed polnoca jeszcze, a potem jeszcze po sie poprawilas Dzieki raz jeszcze
                Scarlet nie jecz teraz kochana bo wnet labosci odejda a brzusio zostanie
                Ninka jak z maluszkiem, lepiej cos?
                Biedronka tyzmam kciuki yebz ya 3 rayem sie udalo

                Ana, Edzia, Klara, Ewcia, Gizlela, Kacperkowa, Sylwia i reszta gdzie sie podziewacie co takie pustki?

                Nam czas z m. szybko leci, niestety juz sie smuce ze jutro jedzie :/ Wanna podlaczona i kapiel juz odbyta, ten hydromasaz to super sprawa, myslalam ze to moze taki bajer troche, ale nie, dziala super moze dlatego ze zdecydowalismy sie na wanne lepszej marki i drozsza troszke, jest extra

                Dzis urodzinki, po pracy idziemy na lody, a wieczorkiem moze jakas kolacyjka, pogoda super sie zapowiada


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczekusia moje Słońce! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiii jesteś! Jak dobrze, że jesteś
                  Dotuś wszystkoego naj naj naj naj naj i jeszcze więcej A i korzystaj z ostatnich chwil szaleństwa z m, tej wanny wam zazdroszczę mhhhhmmm

                  u nas znowu pięknie i od razu jest cudnie!
                  zarażam was wszystkie moim optymizmem i całuję mocno!

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja kawusie popijam, a m. pracuje w domu juz mi kola wymienil w aucie bo wczesniej jakos nei bylo jak a ja na zimowkach caly czas a tu czerwiec

                    Scarlte jak tam kawusie pijesz? moze przy najblizszym remoncie lazienki sie skusicie tez na taka wanne, to taka odrobina luksusu w domu, a faktycznie odpreza, za jakimis olejkami aromatycznymi musze sie rozgladnac


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      czesc laseczki dotka wszysktiego najlepszego i tego czego sobie tylko zapragniesz tobie zycze ja
                      dotka moj maluszek chyba lepiej wczoraj robil kupke tylko 3 razy ale az po szyje...dzis niestety musialam dac juz jemu mleczko bo plakal i nie hccial pic wody wiec zobacze jak dzisiaj bedzie reagowal na mleczko poza tym zrobilam jemu dietke je tylko ryz z marchewka ponoc dobre na biegunke, siuski juz robi ladnie wiec odwodniony nie jest na szczescie...
                      scarlet moze skusisz sie na styczniowki bo u nas tez sa grudniowki bo na innymm forum byly pustki...
                      a jak reszta dziewczyn??gdzie jestescie??




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dotka wszystkiego najlepszego !! Spełnienia marzeń przede wszystkim, zdrowia, bo bez niego ciężko no i nieskończonych pokładów miłości
                        ninkapa miejmy nadzieję, że wszystko wróci do porządku po mleczku. Najważniejsze, że chociaż siusia normalnie. Będzie dobrze

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          kawa wypita i zajmuje się swoim przytulasem ostatnio on strasznie niedopieszczony

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ninka, Biedronka dzieki za zyczonka
                            Nina ciesze sie ze z malym juz lepiej, chyba wychodzi juz na prosta
                            Scarlet to dobrze ze wstretu do kawki nie masz, ja oszalam na punkcie tej wanny i ogladam olejki eteryczne w necie


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dobrze, że nie mam jak na razie wstrętu. popijam sobie taką jedną, słabiutką i jak mnie mnie odrzuci, to pozostanę przy tej jednej przyjemności, bo w ciąży z Piotrusiem to sobie wszystkiego odmawiałam, chyba niepotrzebnie
                              a o wannie już nie pisz wredoto jedna, bo jeszcze dzisiaj każę mężowi kuć łazienkę. takie mam ostatnio humory, że nie miałby nic do gadania jak nie było truskawek w naszym warzywniaku, to m musiał jeździć po 3 osiedlach i ich szukać, bo bym go kapciem pogoniła

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No i dobra niech sie stara Ty teraz bedziesz znosic uroki i "nieuroki" ciazy to nniech chociaz dogadza, skoro sam tego odczuwac nie musi :P ja wczoraj rano dostalam @ i taki bol brzucha mialam ze 1,5 tabletki zjadlam dopiero przeszlo i mowie do m. ze ja porodu to chyba nie zniose :P a on ze damy rade ze bedzie trzymal za reke i oddychal ze mna, juz sobie wyobrazilam to nasze wspolne sapanie chyba pomimo bolu smiech mnie ogarnie na tej porodowie


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X