Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Szybko minie Dotka, juz po 14
    Upieklas jakies ciasto czy tylko wafla bedziesz serwowac?
    Ja mam dzis wielka ochote na mlode ziemniaczki z maselkiem i koperkiem i chyba zaserwuje je na kolacje z jajeczkiem sadzonym

    Co do Niemcow, to kiedy widzialam tam Niemke wlasnie w Splendido, co jadla jakis rosol z grzybkami i popijala cappuccino.
    Z samego patrzenia bylo mi niedobrze, maja pomysly Ci nasi sasiedzi
    Last edited by Promesse; 07-06-2010, 14:09.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ja lubie takie ziemniaczki tez z jajkiem sadzonym a do tego szpinak jeszcze i do popicia kefirek mniam

      Zamrozilam m. kawalek sernika tego co tydzien temu robilam, balam sie cos piec, bo zawsze jak cos pieke to sie tak dzialo ze nie mogl przyjechac, wiec tym razem tylko wafel zrobiony z gotowcow pyszny wyszedl

      Niemcow zawsze pelno jest na kempingach, jezdza z tymi swoimi samochodo-domkami i maja czas i kase na wszystko, mowie tu o tych emerytach co zwiedzaja swiat Polakow niestety nie stac na to


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Drogo jest w tej Amalfi, bo na stronie cen nie maja?


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dotka no tanio nie jest, za pierwsze danie licza sobie ok. 40-70 zl, za pizze to zalezy od rodzaju, ale zeby zjesc przystawki i pierwsze, napic sie wina w dwie osoby musisz liczyc ok. 150 zl


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ok no to faktycznie nie tanio cos wymyslimy napewno tym bardziej ze w srode mam urodzinki wiec m. sie moze postara haha wyjedza w czwartek rano wiec na urodziny sie jeszcze zalapie


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              No to Dotka nie ma co, musi Cie zabrac na kolacje, chocby do KFC
              Ja spadam na miasto z szefowa.

              Buzka, milego popoludnia


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napewno jakos to uczcimy wazne ze razem a jak to juz sie nie liczy
                Fajnie Ci ze w trakcie pracy mozesz tak sobie wychodzic na zewnatrz, mnie czasem juz pupka boli od siedzenia za biureczkiem

                Wzajemnie milego popoludnia dla Ciebei i reszty dziewczyn :*


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Promesse u mnie sądzę, że to nie żadne zaburzenia hormonalne tylko moja głupota, w 3 miesiące schudłam 10 kg i to się odbiło na mojej miesiączce.
                  Jak tak teraz tak dokładnie przeglądam moje cykle to licząc od ostatniego było to: 46 ( a nie jak pisałam 54, coś musiałam pomylić), 34, 30, 29, 31, 32.
                  Tak więc wydaje mi się, że to był jednorazowy wybryk, przynajmniej taką mam nadzieję. Bo ogólnie cykle mam bez zastrzeżeń
                  Nie pozostaje mi nic innego jak czekać do jutra do tej 15, ale nerwa już mam, ciekawa jestem jak będę z tego wszystkiego w nocy spać

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej kochane!
                    U nas wszystko dobrze, tzn im gorzej tym lepiej ale z tych wszystkich objawów się cieszę.
                    czuję się bardzo słaba, jak po grypie, boli każda kość, czego sie nie chwycę, to zalewają mnie siódme poty. padam na pysk, wszystko mi śmierdzi i rano ciężko mi cokolwiek przełknąć.
                    a tak poza tym, na razie wszystko gra, najważniejsze, że krwawień nie ma. na wizytę czekam do przyszłego wtorku. będzie skończony 7 tydzień i mam nadzieję, że już wszystko zobaczę. nie chcę latać, co dwa dni i dodatkowo się stresować

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scaarlet masz stu procentową rację. Najlepiej troszkę odczekać i zobaczyć bijące serduszko niż iść za wcześnie i denerwować się, że lekarz nic nie widzi albo widzi sam pęcherzyk bez lokatora. Jeśli nam się uda to na pewno do lekarza nie pójdę wcześniej niż w 8 tygodniu, dlatego Twoja nadzieja jest jak najbardziej słuszna.
                      Ja siedzę jak na szpilkach, po 15:00 wynik bety.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        czesc laseczki a moj maluszek znowu chory tym razem walcze z wymitami i biegunka wczoraj bylismy tak jakby na pogotowiu to dostal tylko taki puder do uzupelniania elekktrolitow dzis ide do lekarza ale on cos niezadobrze wyglada boje sie ze moze byc odwodniony bo on sie poklada i chce non stop spac do tego pieluszka sucha od wczoraj a zawsze razu prawie z pupciu mu spadala tyle mial nasiuranezobacze co lekarz powie ale juz sie martwie...




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          biedroneczka jestem z tobą! czekam na wynik, pisz co i jak!

                          dziewczyny miałyście być na kawce i co?!
                          ja piję ją w biegu, bo roboty mam multum, a wszystko idzie mi jak krew z nosa. Pogoda cudowna, a jak u was?

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            kurcze ja nie wiem co sie dzieje z reszta dziewczyn...przestancie sie juz dasac, gizelko co u ciebie slchac??wiecie co sie dzieje z ewka??
                            bylo minelo i zapominamy...co wy na to dziwczyny??




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Oczywiście że jak tylko będę coś wiedziała to się podzielę informacją - nieważne jaka będzie.

                              Ninkapa - przy biegunce to normalne, że Twój maluszek jest osłabiony i mniej moczu oddaje, gdyż wszystko ucieka razem z kupką, ew. wymiotami.
                              Jak najprędzej bym radziła do lekarza. Jak mój się męczył dostał smectę a poza tym jakiś proszek do rozpuszczenia w wodzie, który miał nawodnić organizm no i oczywiście podawać jak najwięcej płynów !! To jedyne co na tą chwilę mogę Ci poradzić.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dzieki za rade ale ja wiem o tym, u lekarza wczoraj bylam i dzis ide bo on ogolnie jest chory i bierze antybiotyk, smecte probowalam dawac ale o po tym wymitouje i to takie bledne kolo ja miekszam w uk i oni nic nie daja na biegunke takim maluszka jedynie ten puder elektrolitowy ktory oczywiscie mu dalam wiesz on nawet po podzie mial biegunke dzis jest lepej jak na razie jeszcze nie robil kupki...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X