Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    dotka ten przepis widziałam na smakerze ostatnio też mi ślinka na widok tego jedzonka poleciała. na pewno będzie niebo w gębie.

    a ja od kilku dni jem wszystko byle było z wielką ilością czosnku na pewno każdego wampira w promieniu 50 km odstraszę

    klara fajnie, że weselicho udane, mnie to czeka w lipcu, ale odechciało mi sie już tańcowania. a co ty zrobisz z tymi arbuzami wysłałabyś trochę hahahahaha na pewno smakują niebiańsko w porównaniu z naszymi

    m obiecał, że wracając z pracy kupi mi truskawki, bo od 2 dni byłam obrażona na niego za to że nie mogłam ich nigdzie dostać

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Scaarletka kazalam zawiesc te arbuzy do tesciowej, ona ma taka spizarke w piwnicy i tam moga stac w chlodzie cale lato.

      To prawda, te arbuzy maja superowy smak, slodkie, soczyste, miesiste mniaaaaaam
      Lubimy tez z M nalac do wydrazonego arbuza Porto, wrzucic miazsz pokrojony w kosteczke i schlodzic w lodowce, potem slomki i na imprezke jak znalazl

      Zapraszam do mnie na arbuzy zatem


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Wizyty nie da rady dziś zrobić. Mam zadzwonić i się zapisać na nowo i czekać około miesiąca. Ale za waszą namową pojechałam zrobić betę. Wyniki będą jutro po 15:00 - to czekanie jest okropne, zwłaszcza, że nadzieja coraz mniejsza po dzisiejszym negatywnym teście z moczu

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Biedronko wytrzymaj do jutra i wszystko bedzie jasne, powodzenia i trzymam kciuki
          Klara ja kupilam arbuza ostatnio wygladal slicznie ale w smaku byl hmmmmm taki bez smaku jak nie arbuz :/


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Biedronka wg mnie masz jakies zaburzenia hormonalne, ktore powinnas wyprostowac pod okiem ginka. Okres co 54 dni nie jest normalna sprawa, wiem, bo sama to przechodzilam i zawsze schizowalam, ze jestem w ciazy, mimo, ze test wskazywal tylko 1 kreske.

            Zycze Ci oczywiscie, zeby beta ladnie urosla i zeby to jednak byla fasolinka

            Dotka te arbuzy co sprzedaja w Polsce, sa przywozone niedojrzale, zeby nie ryzykowac szybkiego zepsucia sie. A wiadomo, ze arbuz nie dojrzeje dobrze w chlodni i dlatego ma taki smak, a raczej go nie ma
            Jak bedziesz kiedys w cieplym kraju sproboj koniecznie arbuza kupionego na targu. Smak bez porownania.

            Co do naszego spotkania, to ja bede wolna cale przedpoludnie i popoludnie mniej wiecej do 17 w sobote. Jesli Ci pasuje to wyskoczymy gdzies na kawusie i ciacho, nie musi to byc dominikanska, ale ze bede bez auta a pokoj mamy w mercury to tam byloby mi najwygodniej.
            Chociaz moge podjechac tez tramwajem gdzies indziej. Decyduj ty
            Last edited by Promesse; 07-06-2010, 12:03.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ok Pomysle przez najblizsze dni i dam Ci znac
              P.S łazienka posprzatana?


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dziewczyny potrzebuje Waszej rady i obiektywnych opinii.
                Jako ze po slubie jest tutaj taka tradycja, ze wszyscy goscie jada do domu mlodych i ogladaja kazdy pokoj, moj m chce wyremontowac i umeblowac pokoj dla dzidziusia.
                Oczywiscie nie kupimy jeszcze kolyski, ale np. mebelki, firanki, dywaniki i te inne slodkosci.
                Mam troche mieszane uczucia, i troche sie boje sama nie wiem czego.
                Z drugiej strony musismy w koncu wyremontowac ta sypialnie, wygladzic sciany i polozyc parkiet, bo poki co mam tam terakote, ktora jest zimna i malo przytulna. A mebelki przydadza sie, bo juz zaczyna brakowac nam miejsca w szafie (mam tylko jedna duza w sypialni i komode w salonie) wiec tak czy siak musimy kupic jakies meble, i nie wiem, czy kupic szafe taka zeby byla, czy zrobic raz a porzadnie pokoik z mysla o dzidziusiu.
                Jesli uda nam sie z in vitro do konca roku, to chyba nie bedzie zle, ze pokoik bedzie przygotowany.
                Sama nie wiem, a Wy co mysliscie?

                Chcemy kupic taki komplet, narazie bez lozeczka, w neutralnym kolorze.

                http://www.alondrababy.com/it/planet_colors.asp


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  kochana klarciu naprawde trudna sprawa...sama bym sie dlugo zastanawiala ale jesli tam jest taka tradycja to czemu nie...moze jak bedziecie miec juz pokoik dla dzidziusia to ta pozytywna energia przeniesie sie na to in vitro i wtedy nie bedzie zlej enegii bo wszystko juz bedzie czekac z drugiej strony moze to byc presja...i czy ten pokoik nie bedzie mial zlego wplywu na was??
                  chyba najwazniejsze jest jak ty czujesz i czy dasz rade patrzec na ten pokoik badz co badz na razie pusty ale 3mam kciuki zeby bylo wszytko ok i zeby udalo sie wam wszystko tak jak tego pragniecie...
                  chyba decyzja nalezy do ciebie bo ty sama czujesz swoje nastawienie i emocje z nim zwiazane




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    zestaw mebli ciekawy taki nowoczesny i nie kojarzy sie z typowym pokojem dzicinnym tylko raczej z takim mlodziezowym zawsze mozesz tam sobie urzadzic swoj pokoj do pracy Jesli sciany nie beda niebiesie ani rozowe to mysle ze bedzie ok, tylko moze nie nazywac pokoju szumnie dziecinnym juz przed czasem zeby nie zapeszyc tak na wszelki wypadek


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Wlasnie pomyslelismy, ze jak urzadzimny pokoik w takim bardziej nowoczesnym stylu i nie bedziemy dawac narazie lozeczka to bedzie ok. Bardzo podobaja mi sie te szafki i komodka, lozeczko z szufladkami, ktore sie potem przeksztalca w normalne lozko jednoosobowe. Mam katalog i ladniej wygladaja te mebelki niz w necie.
                      Sciany beda najprawdopodobniej seledynkowe, sufit bialy, parkiet ciemnozielony.
                      Mam nadzieje, ze po urzedzeniu go zamkne na klucz i nie bede tam latac i sie rozczulac, bo na pewno to nam nie pomoze w dazeniu do celu

                      Dotka lazienka sprzatnieta, ale zdjec jeszcze nie zrobilam, bo mam skleroze jak wiesz. Napisalam sobie na rece, wiec dzis wieczorem wysle


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        oki to czekam na foty, a wiesz moze gdzie podaja we Wroclawiu dobra lasagne bo te co do tej pory jadlam to takie sobie byly


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dobra lasagne byla w Splendido. Jesli masz ochote to mozemy zjesc tam obiadek z sobote.
                          A jadlas golonke z ziemniaczkami w piwnicy swidnickiej? Ale to jest pyszne, brak slow zeby ja opisac. Bylismy tam w drugi dzien swiat w zeszlym roku i chyba sie wybierzemy w niedziele, bo m tez bardzo smakowalo.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Pytalam bo z m. chcemy gdzies wyskoczyc na lasagne wieczorkiem. A w sobote to ma bys upal wiec chyba lepsza bedzie kawa i jakies lody moze niz taki obiadek, jak jest tak cieplo to mi sie zawsze nie chce jesc

                            a swoja droga to ta Splendido nie taka tania jak na polska kieszen codziennie kolo niej przejezdzam tramwajem
                            Last edited by dotka85; 07-06-2010, 13:56.


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Wiesz co, ale nie wiem na 100% czy w Splendido teraz tez serwuja lasagne, bo tam czesto zmienia sie menu.
                              Napewno na stale jest w La scali i Amalfi

                              Masz racje, nie sa tanie te restauracja, ale raz na rok mozna sobie poszalec i zjesc cos naprawde pysznego, a w Splendido jest naprawde przyjemnie w srodku
                              Last edited by Promesse; 07-06-2010, 13:59.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Wnetrze sliczne widzialam ze strony internetowej
                                Mysle ze dla Turystow z zagranicy Niemcow i innych państw gdzie waluta jest euro to w Polsce jest chyba tanio dla nich Śliczna dzis pogoda, rano popadalo a teraz znow jest slicznie, jeszcze godzinka z hakiem i bede ze swoim szczesciem


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X