Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Doteczka fotki wysle Ci wieczorem, bo wczoraj byl u nas m brat z rodzina cale popoludnie i zapomnialam, wieczorem szybko posprzatam w lazience i Ci wysle.
    Nie placz kochana, przeciez to nie M wina, ze musial zostac. To dobry pomysl, zeby sie tam wybrac pociagiem jesli czujesz sie na silach.

    Ninka ja takze nie utrzymuje tutaj kontaktow z zadna Polka, przyjaznie sie troche z kolezana z pracy, ale to jest raczej taka plytka przyjazn. Rodzinke mam w Polsce i brata w Austrii, wiec kontakt tylko telefoniczny i gg.

    Takie uroki zycia za granica
    Last edited by Promesse; 03-06-2010, 15:50.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      takie uroki niestety
      dotka wiem jak ci przykro bo tak na niego czekalas ale jak masz mozliwsc jego odwiedzic to wskakuj w paciag i na przod....




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ninka, Klara dziekuje za pocieszenie, choc ciezko mi dzis naprawde na serduchu
        Klarciu dzieki z gory nafoteczki, nie musisz sprzatac mi tam balaganik maly nie dziwny, z gory Ci dziękuję. Czekam na tel bo wieczorem bede wiedziec co robic, to dam znac jak bede jechac pociegiem :*


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dotka maly balaganik tez by mi nie przeszkadzal, ale wierz mi, ze on nie jest maly


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Klara no to Cie zmotywowalam do posprzatania widze, zdj nie musisz dzis wysylac kochana chodzi mi o to ze nie musisz przeze mnei sprzatac dzis


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dotka za lazienke to ja juz pare dni temu powinnam sie wziasc, bo kosmetyki, suszarki, depilatory i ciuchy lataja po niej jak chca Ale wyszlam z zalozenia, ze codziennie musze ich uzywac i bez sensu, zebym ja ukladala do szafek hehehe


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                klara a jak ty w ogole znalazlas sie we wloszech w ktrej czesci jestes??




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ja przyjechalam do Wloch, bo m konczyla sie umowa w Polsce i nie chcial jej przedluzac, wiec jak trafil nam sie transfer to sie przenieslismy oboje. Poznalismy sie pracujac w jednej firmiew Polsce, ja pracowalam w dziale zakupow, on byl szefem produkcji. Wloskiego uczylam sie juz wczesniej, dlatego miedzy innymi dostalam te prace, studia kontynuowalam pracujac.
                  Potem kupilismy tu pol domku, na poczatku pracowalismy w jednej firmie, ale potem ja znalazlam nowa prace i sie przenioslam.
                  Mieszkam w Abruzzo, w malutkiej miejscowosci co sie nazywa Alba Adriatica

                  A Ty jak trafilas do GB?


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ale twoj luby jest wlochem??
                    ja tutaj trafialam przypadkowo :d maz mial tylko przyjechac tutaj zarobic kilka groszy i mial wrocic do polski, pozniej po kilku miesiacach jego pobytu w anglii stwierdzilismy ze wezme dziekanke i przyjade na rok zebysmy zarobili na slub i jakis samochod, po roku oczywiscie plany ulegly zmianieale ja wrocilam dokonczyc przygotowania ze slubem no i na studnia jak w pazdzierniku wrocilam do polski tak w czerwcu bylam w anglii spowrotem 3 rok studiow kontynuowalam beda tutaj nie powiem lekko nie bylo na zaliczenia musial przyjechac do polski i naprawde 2-3 tyg spedzilam na uczelni biegajac za profesorami proszac o przepytanie...i tak zostalo nadal tutaj jestesmy i nie planujemy w pzeciagu okolo 7-10 lat wracac do polski bo tak szczerze powiem ze nie ma do czego niestety...




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Tak, mam wloskiego m
                      Ja tez konczylam ostatni semestr tutaj i latalam na zaliczenia, na szczescie nikt nie robil mi problemow i powiem szczerze, ze konczylam ta szkole tylko i wylacznie dla dyplomu MBA.

                      My narazie tez nie chcemy wracac do Polski, ale kto to wie co przyniesie los za pare lat


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        a co to za dyplom??ja studia konczylam wylacznie dla siebie, tym bardziej ze dostawalam stypendium naukowe i prawie nic nie placilam za semestr...jak na razie to dla nas zycie w polsce nie jest przeznaczone strasznie tesknie ale co zrobic zyc w polsce i wizac ledwo koniec z koncem wole byc juz tutaj i radzic sobie lepiej




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          oj dotak gdzies nam zwiala, nie ladnie dotus




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            MBA to Studia Master of Business Administration. Zdawalam wszystko po polsku i angielsku i mam dwa dyplomy, polski i wlasnie MBA. Zalezalo mi na nim, bo jest uznawany praktycznie na calym swiecie. Za studia placili mi rodzice, bo ich cena przerastala moje mozliwosci.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              no to super hehe ja mam tylko dyplom w jezyku angielkim a konczylam turystyke miedzynarodowa...




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Fajnie, a pracowalas w zawodzie w GB?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X