Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    to ja zgadne moge?pewnie po skarpetkach




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      po bamboszach

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Nieee zgadlyscie
        Oczywiscie po babcinym kocu i reklamowce "Media markt - nie dla idiotow" pelnej najtanszego piwka w puszce z lidla
        Ten zestaw to nieodloczny niezbednik polskiego plazowicza


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          a kurcze myslalam ze trafilam z tymi skarpetkami ale przyznaj ze to znak rozpoznawczy:d




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Chodzi Ci o biale skarpetki do sandalow? haha
            Moj m sie ze mnie nabija i ubiera dla zartow skarpetki do sandalow i mowi, ze on moze, bo prawie Polak jest. No coz, o gustach sie nie dyskutuje
            Spadam na przerwe cos przekasic, bo glodna jestem starsznie.
            Pa pa


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              a gdzie reszta dziewczyn aktywne na forum a milcza, nie ladnie tak laski....hmnn a dotka nie pojawila sie na porannej kawce czyzby maz juz wrocil??no ta oczekusia to nam sie zapracuje kochana zwolnij tempo bo nam sie rozchorujesz, a scarletka to gdzie jest, hmnnn??




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                masz racje sa gusta i gusciki
                to ja tez spadam malego polzyc i sama musze odpoczac bo cos mi jest slabo pewnie dlatego bo nic jeszcze nie jadlam..
                Last edited by ninkapa; 03-06-2010, 12:34.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  klara to Ty tez w pracy?? ze piszesz o przerwie
                  ja obiadek spadam robic, a potem na balkonik ksiazeczke poczytac, bo tak cieplutko sie zrobiło
                  no tak o browarach to pomyslalam, ale o reklamówce z media to by mi do głowy nie przyszło

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Zapomnialam dodac, ze niektorzy Polacy nie wiedza, co to sa kapielowki i kapia sie w normalnych bieliznianych gatkach, ktore po namoczeniu przeswituja i wygladaja oblesnie bleee

                    U mnie dzisiaj nie ma swieta, wczoraj bylo. Wiec sobie jestem w pracy


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      aha no tak dzis my leżymy
                      a jak kupiłas jakas bizuterie w koncu??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Edziula kupilam taki naszyjnik
                        http://www.swarovski.com/Web_IT/en/1...egoryName=0108 i do tego takiego pierscionka http://www.swarovski.com/Web_IT/en/1....html?rc_pdp=1

                        Fajny motyw, pasuje mi tez do butow, bo mam tam takiego kwiatka niby.
                        To jest prezent na nasza 4 rocznice
                        Dzis idziemy wieczorem na kolacje tez z tej okazji, zastanawiam sie czasami jak moj m wytrzymal ze mna tez 4 lata haha

                        Kolczykow wiszacych nie cierpie wiec zostalam przy moich malych krysztalkach,
                        obroczek nie wybralismy, zobaczymy jak pojedziemy odebrac moja kiecke.

                        A Ty co dobrego gotowalas Edziula?


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          super naszyjnik i pierscionek ja juz jestem po poludniowej drzemce maly juz sie obudzil i zaraz musze nastawic dla niego obiadek to znaczy odgrzac...jestem jeszcze spiaca ale to dlatego ze niedawno wstalam...u nas tez normalny dzien w poniedzialek mielismy wolne...




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ninka a Ty masz kolo siebie jakas polska kolezanke albo kogos z rodziny (oprocz meza i synka oczywiscie)? Jak dajesz sobie z jezykiem?


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc moje kochane, kawke pilam ale u siebie a tam nie mam jeszcze netu. Jestem zla i wyplakalam oczy dzis, m. niestety nie moze przyjechac, jego koledze zachorowala mama do szpitala ja wzieli i on musi jechac koniecznie wiec m. musial zostac, a tak sie juz nastawilam, wczoraj zakupy zrobilam na kolacje i wszystko szlag trafil ehhh wieczorem ma mi dac znac, jesli nie uda mu sie przyjechac jutro albo w sobote, to chyba ja do niego jutro pojade pociagiem, mam nadzieje ze jezdza pociagi na podkarpacie, bo znow sa miejscami podtopienia. Smutno mi strasznie, dlugi week a ja taka slomka

                              Promesse błyskotki sliczniutkie, masz foteczki dla mnie kochana?


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                kiedys byl z nami moj brat ale wrocil do polski i teraz jezdzi do finlandii i teraz nie mamy tutaj nikogo mamy znajomych polakow a tacy co tutaj blisko nas mieszkaja to lepiej nie wspominac w sumie znalismy sie nawet z pracy ale oni wszystkiego zazdrosza zaluja wszystkiego i w ogole, z jezykiem radze sobie dobrze nie powiem ze jak siedze w domku to pewnie troszke zastyga ale ja w ogole jestem wstydliwa gadam jak tylko musze maz na mnie krzyczy ze potrafie a nie chce ale coz tyle tu juz jestesmy i przelamac sie nie moge...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X