Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Robilam w tym miesiacu drugi raz i doczekalam sie dwoch kreseczek choc dopiero w 15 dc, jutro mam 27 dc ale mam nadzieje ze @ nie przyjdzie do poniedzialku bo sie chce m. nacieszyc, łudzę się że jeśli owu mialam w tym miesiacu pozniej to ze @ tez pozniej przyjdzie. Dodam ze w zeszlym miesiacu dwie kreski ujrzalam w 12 albo 13 dc, a w tym miesiacu w 15 dc


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      to moze jestes rozchwina hormonalnie co??




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Rozchwiana hormonalnie ale to zabrzmialo ne mysle ze to normalne okresy mam regularne to znaczy z roznica 2-3 dni no ale to norma, a przesuniecie owu nie oznacza zachwiania hormonalnego tylko poprostu moze byc wywolane pogoda, zmeczeniem, stresem itp


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          no słomki słomki, ale Ty juz niedługo, a ja jeszcze tyle czekac musze
          A o Twoje stronke mi sie wszyscy pytaja ze znajomych, kto mi takie cudo zrobił na allegro. Mówiłam ze Twoja stronka bedzi emiała wieksze wziecie niz moja opaska hahahaha

          Scarletka zdominowana przez M posiadł kompa , bedzie później

          Rudi miała zarzec dzisiaj i chyba mnie okłamczusiała

          a reszta gdzie sie podziewa, w krzakach siedza, albo na plazy
          ja deserek zrobiłam, czekam az sie zsiadzie, szkoda ze nie było truskawek bo jest najpyszniejszy wtedy
          jogurt naturalny+cukier puder+galaretka lekko zsiednieta+miksowanie=pyszna pianka z owocami (truskawy, poziomki, jagody, brzoskwinki)
          PYCHOTKA, bedzie jak znalazł jutro do kawki

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ślinka juz mi leci, ale pocieszam sie ze mam jeszcze sernika bo uchowalam dla m. jeszcze kawal i w lodoweczce siedzi, bo on tez sernikowy chlop
            Milo mi slyszec ze strona sie podobala, wlozylam w nia serduszko moze dlatego a na opaskę jeszcze przyjdzie pora, wszystko przez ta durna pogode, dzis rano bylo 10 stopni i lało no to pomyśl sobie ze to nie pogoda na takie dziergane opaseczki, zrobi się cieplej i interesik moze ruszy, bede trzymac kciuki !!!


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              sorki dotka tak mi sie skrecilo ale masz racje...
              uciekam juz, mam nadzieje ze do jutrzejszej kawki sie pojawie, troszke jeszcze mnie nosi ale przejdzie mi jak nerwy zejda na wlasciwy tor, buziaki kochane i milej nocki wam zycze




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                A czym Ty Ninka taka zdenerwowana jestes cio? teraz powinnas byc spokojna dla dobra fasoleczki, ja tez zmykam dziewczynki myc sie i spac, buziaczki moje sloneczka mam nadzieje ze jutro juz nie bedzie padac.
                Edziula zostawiam Cie slomeczko idz tez juz spac, wypoczywaj poki sie da i ile wlezie i jutro do kawki serwuj ten swoj deserek


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  no dotka na pewno z serduchem to widac, tym bardziej ze sie pytaja wszyscy, nawet mój brat
                  a na deserek wpadnij to sie podziele
                  no mykam tez, bo mnie powalaj aluzje co niektórych, a nie chce zmarszczek od smiechu dostac, bo mnie M nie pozna

                  ruda nie daruje ci kłamczuchu
                  Last edited by edzia7891; 02-06-2010, 22:13.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc Kochane!!!!!!!!!!!

                    Buziaczki dla wszystkich słonca

                    Powiem tak, weszłam przeczytałam i wyszłam po prostu

                    Wiecie gdzie mnie znaleść buziaczkic - a wypowiadac sie nie bede.

                    Edziula tak jak mówisz słonce - forum traci i to bardzo

                    Buziaczki


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dzien dobry Kochane,
                      przepraszam, ze swoim pojawieniem sie tutaj zepsulam Wam atmosfere na watku.
                      Nie chcialam przenosic klotni z Gizela tutaj, to ona miala taka potrzebe, a ja poprostu nie moglam na to spokojnie patrzec i nie odpowiedziec.

                      Napisalam juz maila do administratora z prosba o likwidacje konta.
                      Zycze Wam duzo cierpliwosci w starankach i oby bociany zawitaly do Was jak najszybciej.

                      Dziekuje za fajne chwile tu spedzone i jeszcze raz...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        promesse przestan sie wyglupiac co sie stalo to sie nie odstanie... i teraz trzeba dosc do ladu i moze na spokojnie pogadac przyznam ze uzylas mocnych slow tak wiec dziewczyny przestancie ciagnac to bo ty swoje napisalam i pozniej inne swoje i tak to moze sie ciagnac w kolko bledne kolo zataczac...
                        edzia skoro twoerdzisz ze forum bardzo traci bo sa klotnie i nowe staraczki to moze warto zalozyc nowy watek i przeniesc sie tam ja juz naprawde czasami nerwow nie moge pochamowac bo dorosli ludzi a tak sie rania, wczoraj tez ktos mnie zranil nie wdam sie w szczegoly tylko powiem tyle ze najbardziej zabolalo mnie to ze powiedziano mi ze nie mam denerwowac gizelki bo ona ma cukrzyce, o czym doskonale wiem i sama pisalam na poprzednim forum ze ona jak i ja nie mozemy sie denerwac, ta osoba nie zwazala na to ze ja takze jestem w ciazy i moge miec problemy zdrowotne rownie niebezpieczne jak cukrzyca i ze teraz to jest najwazniejszy etap ciazy, pierwsze 3 miesiace sa najwazniejsze, poczulam sie urazona bo ja nie mam cukrzycy co rowna sie z tym ze mnie mozna denerwowac ale to takie tam moje wywody byc moze bedziecie zle ze to tutaj pisze ale juz kilka osob pytalo co sie dzieje to tak z grubsza wlasnie to...




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hej, witam na porannej kawce
                          rudi no juz myslałam ze mnie wystawiłąs
                          klara weź sie nie wygłupiaj, co Ty za szopki odstawiasz

                          do ninki
                          CHCESZ TO MOZESZ SOBIE SWOJE FORUM ZAŁOZYC, NIKT CI NIE BRONI...!
                          Last edited by edzia7891; 03-06-2010, 11:42.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                            hej, witam na porannej kawce
                            rudi no juz myslałam ze mnie wystawiłąs
                            klara weź sie nie wygłupiaj, co Ty za szopki odstawiasz

                            CHCESZ TO MOZESZ SOBIE SWOJE FORUM ZAŁOZYC, NIKT CI NIE BRONI...!
                            Edziulka koniec-rozejm....nie chcę już tego przeżywać ,mamy siebie...i każdy tu jest mile widziany.......ja chcę być z wami i mam nadzieję,że Klarcia też wróci....
                            Teraz nabieram sił by wstać i na nowo tworzyć nić przyjażni między nami....

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              gizelka i tak trzymac!!!silna z ciebie babeczkaja chyba nie mam tyle sily bo slowa bola tak jak i ciebie i pewnie wiesz co ja teraz przezywam....




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                ale juz koniec tych smutow....powiedz lepiej jak sie cujesz jak cukry??a kochana ty masz insuline szybkodzialajaca czy ta normalna??bo moj tata pamietam ze bral 0d 4-6 razy dziennie
                                Last edited by ninkapa; 03-06-2010, 11:41.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X