Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    weźcie przestncie!! co sie tu qrwa dzieje normalnie chyba faktycznie sie trzeba stad wypisac, bo ciagle jakies kłutnie, nie mozecie sie jakos dogadac
    Bo wam scarletka piasku nie przywiezie ani muszelek
    a ja zabiore łopatki i wiaderka i DRINY!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
      weźcie przestncie!! co sie tu qrwa dzieje normalnie chyba faktycznie sie trzeba stad wypisac, bo ciagle jakies kłutnie, nie mozecie sie jakos dogadac
      Bo wam scarletka piasku nie przywiezie ani muszelek
      a ja zabiore łopatki i wiaderka i DRINY!!!
      Edziula lepiej bedzie jak ja sie wypisze. Dogadac sie z ta pania nie potrzebuje, a oczerniac sie nie pozwole.

      Czesc Wam laski, zycze Wam wszystkiego dobrego :*


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
        Edziula lepiej bedzie jak ja sie wypisze. Dogadac sie z ta pania nie potrzebuje, a oczerniac sie nie pozwole.

        Czesc Wam laski, zycze Wam wszystkiego dobrego :*
        Nie Klara to ja odchodzę bo i tak już dużo dostałam kopniaków....i przepraszam cię bo życie jest zbyt kruche i krótkie by odejść bez przepraszam....

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          no super, jestesmy ze soba tak długo i widze ze moje kompanki mnie tu zostawiaja, jak dalej tak pójdzie to jedyna stara wyga zostane
          Idzcie sobie wszytkie i mnie zostawcie
          jeden pozaciazały inne sie wypisuja, Scarlet jak dłuzej zostaniesz ot nie bedziesz miałą do kogo literki kliknac ...

          ps: Ewcia link dla Ciebie http://www.brzuszek.net/tydzien_1.html
          Last edited by edzia7891; 01-06-2010, 20:49.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            do promesse i gizelki tak w ogole to o co poszlo?i gizelka czy to prawda co napisalas na jakims innym forum ze wozek ci da ale taki jaki jej sie bedzie podobal...mi by nawet cos takiego pasilo ja tez daje prezenty te ktore mi sie podoba a ze p[romesse zaproponowala ci taka to pomoc to tylko swadczy ze sa na tym siwecie szlachetni ludzie ktorzy jak maja to pomagaja i naprawde nie rozumiem o co te klotnie gizelki to promesse chciala sie zachowac jak dobry czlowiek ktory rozumie potrzeby innych i prosze przestac tak psac...
            chyba za dlugo mnie nie bylo bo nie jestem w temacie




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              na mnie tez kilka osob siadlo i co po krotkim ochlonieciu i wyjasnieniu spowrotem tutaj jestem bo wszystkim nam zalezy na tym zeby byc razem, wczesniej nie znalam przezyc kazdej z was i czasami mozna palnac cos co kogos obrazi i zaboli doglebnie ale przeciez kazda z nas ma dobre intencje




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dla jasnosci -nigdy nie napisalam, ze kupie jej wozek, ale tylko taki, ktory mi sie bedzie podobal i dlatego tak mnie to wkurzylo! Jak juz pisalam, nie pozwole sie oczerniac za chec pomocy.

                Gizelka zapytala mnie co mysle o wozku, ktory wybrala wiec wyrazilam swoje zdanie. To ona pozniej napisala, ze nic ode mnie nie chce, na co ja powiedzialam, ze nie mam ani czasu ani ochoty angazowac sie w takie cos - raz prosi o pomoc, raz ma to gdzies.
                i chyba to ja zabolalo i postawnowila zrobic ze mnie jedze na polkach.
                Last edited by Promesse; 01-06-2010, 21:01.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  o jakim innym forum piszesz promesse chcialabym zobaczyc dokladnie co napisala gizelka wiesz co a moze po prostu zel to wyrazila czasami tak bywa tak jak i ja walnelam gafe z tym ze nie macie dzieci i mnie nie zroumiecie a przweciez nie to mialam na mysli mozne sprobucie sie dogac nie chodzi mi o twoja pomoc ale o to ze nie wartwo szargac sobie nerwow




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                    Dla jasnosci -nigdy nie napisalam, ze kupie jej wozek, ale tylko taki, ktory mi sie bedzie podobal i dlatego tak mnie to wkurzylo! Jak juz pisalam, nie pozwole sie oczerniac za chec pomocy.

                    Gizelka zapytala mnie co mysle o wozku, ktory wybrala wiec wyrazilam swoje zdanie. To ona pozniej napisala, ze nic ode mnie nie chce, na co ja powiedzialam, ze nie mam ani czasu ani ochoty angazowac sie w taki cos.
                    i chyba to ja zabolalo i postawnowila zrobic ze mnie jedze na polkach.
                    nie Klara nie zabolało mnie,że ty mi odmówiłaś pomocy....cieszyłam się tym ,ze chcesz mi pomóc...poszło o jedno nie wyjaśnione zdanie które może i żle odebrałam,ale też miałam prawo to tak odebrać....ale jeszcze raz ci powiem,ze nigdy nie żebrałam ciuszków i pomocy....a poza tym czy jestem pasożytem....?

                    Moje największe szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
                      o jakim innym forum piszesz promesse chcialabym zobaczyc dokladnie co napisala gizelka wiesz co a moze po prostu zel to wyrazila czasami tak bywa tak jak i ja walnelam gafe z tym ze nie macie dzieci i mnie nie zroumiecie a przweciez nie to mialam na mysli mozne sprobucie sie dogac nie chodzi mi o twoja pomoc ale o to ze nie wartwo szargac sobie nerwow
                      Forum polki.pl

                      Moje największe szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ...
                        Last edited by Promesse; 03-06-2010, 07:40.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          czemu żadna z was nie napisała co o mnie myśli wcześniej....nie będe się już usprawiedliwiać...bo szkoda mojego dziecka które też to przeżywa...
                          Bardzo was lubię i lubię to forum...ale co tam teraz myślicie,że jestem trollem...ale co tam żal mi tylko tego ,że zaufałam kazdej z was....

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ...
                            Last edited by Promesse; 03-06-2010, 07:40.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez promesse Pokaż wiadomość
                              gizela to co napisalam wyzej jest czysto hipotetyczne, ja nie wiem, co o tobie mysla inne dziewczyny i nie chce wiedziec, wiec nie zakladaj teraz, ze uwazaja cie za trolla.

                              Ty bylas tu pierwsza, wiec sobie tu zostan.
                              nie jestem pasożytem i żebrakiem-bo to bardzo boli....

                              Moje największe szczęście

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                                nie jestem pasożytem i żebrakiem-bo to bardzo boli....
                                Ja tez nie jestem wredna malpa, co obiecuje i nie daje, na ktora mnie wykreowalas na tamtym forum.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X