Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    potrzebuje czasu dla siebie

    Dziś Dzień Matki
    2 mies temu myślałam ze będę go obchodzić z moim aniołkiem w brzuszku
    wszystkie wspomnienia ze szpitala wróciły...
    chodzę i płacze od wczoraj, pije wino żeby szybciej zasnąć
    i nie chce żeby ktoś próbował minie pocieszać ani tłumaczył ze tez się doczekam
    mam prawo do bólu i takiego przezywania
    dlatego nie będzie mnie na forum

    3-majcie się ciepło
    pozdrawiam
    edzia

    ewcia, kacperkowa, gosienka, gizelka, ninka - Najlepsze życzonka z okazji dnia matki dla Waszych brzuszków
    sylwunia, scarletka dla Was tez, pewnie usmiech Waszych skarbów jest najlepszym prezentem w tym dniu i na co dzien tez

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      edziulka kochana odpocznij sobie, zregeneruj sily, wiem ze banalnie to zabrzmi ale mysl pozytywnie zycie toczy sie dalej i jakos wszystkie musi myslec o tym co bedzie a nie co bylo, brutanie to zabrzmialo bo wiem ze twoje przezycia nigdy nie znikna i bedzie to zawsze bolalo nauczysz sie z tym zyc, wszystkie jestescie dzielne!!!jak napisalas ze czyczysz nam wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki to az lezka w oku mi sie pojawila i ogarnal mnie smutek bo wiem ze to ciebie boli ze inne maja dzieci a ty i tak nam zyczysz najlepiej!!!




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ależ pustki zapanowały na naszym forum. Ja kupilam mamie pucharki do lodów i balsam do ciała brązujący Moze bedzie czesciej lody kupowac bo uwielbiam haha

        Oczekusia snilas mi sie dzis choc w snie wygladalas inaczej niz ze zdjec, nna zdj oczywiscie piekniejsza
        Edzia Skarbie wracaj do nas szybciutko to dla Ciebie
        Scarlet pewnie sie w sloneczku wygrzewa

        Pozdrowienia dla wszystkich brzuchatych mamusiek i dla nas samych bo mam nadzieje ze wnet zanim sie obejrzymy tez nimi bedziemy
        Last edited by dotka85; 26-05-2010, 13:05.


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziewczynki witam was serdecznie,dziękuję za życzliwe słowa które do was odbijam bo wiem że wam też się należą .Bo mamą się jest w sercu,bo to miłość i radość jaką możemy dać dziecku a wy kochane jesteście tego przykładem bo często mamy biologiczne nie zasługują na miano "mama"i to jest przykre.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Edziulka wez tyle czasu ile potrzebujesz - zawsze bedziemy czekac słonce
            Wiesz ze zawsze mozesz na mnie liczyc.

            Dotka - no widzez e cie we snach odwiedzamA coz ciekawego tam robiłam? Dziekuje za komplement

            Tez chciała złozyc zyczonka dla wszystkic brzuchatek, dzieciatek i nas tu wszystkich

            Buziaczki


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Oczekusia sen dziwny jakis bylam za granica i Ty mi pokazywalas gdzie co jest, nic konkretnego w sumie ale wiedzialam we snie ze to Ty

              Z mamusia kawke wypilysmy ciasteczko pyszne zjadlysmy i dzionek minal.
              Czekam na niedziele wtedy m. przyjedzie planuje upiec - uwaga SERNIK i zrobic na kolacje zapiekanke z miesa mielonego ala Scarlet napewno pyszniutka bedzie


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dotka ty terrorysto mały jeden tak z tym sernkiem wyskakiwac kiedy ja na djeciehahaahhaahhaahahahahahahahah
                A nie mówiłam ze sie gdzies zabunkrowałas z ciastem-ale jak z mama to wybaczam


                No moze kto wie kiedys bedziemy sie tak oprowadzac - swiat jest taki mały ze wszystko moze sie zdazyc


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczekusia masz racje kto wie Forum nasze jakoś zamarło ale ja wiem dlaczego, bo dziewczyny władowały się do samolotu razem ze Scarlet i teraz pewnie leza sobie gdzies opalone laski na plaży i drineczki z parasoleczka popijaja

                  A co do sernika to wiedzialam ze to Twój czuły punkcik a jak, ale wiesz co mały kęsik taki tyci tyci napewno by Ci nie zaszkodzil bo lasencja jestes, ale jesli nie dasz sie skusic to wirtualny kawałeczek przesylam



                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Oj ty to ty tak specjalnie z premedytacja ten serniczek wybrałas
                    Zobaczysz zja tez cos kiedys takiego wybiore
                    No ale wirtualnym sie pociesze jak narazie
                    Takze juz go zasuwam

                    Scaarletko przyjezdzaj i je tu wszystkie przywoz juz spowrotem ze soba
                    Buziaczki kochane


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oczekusia Ty juz nie raz mnie terroryzowalas serniczkiem z czekolada albo lodami teraz rewanż
                      Widze ze same na tym forum zostalysmy, wszystskie gdzies polazly, ehhh dobrze ze chociaz Ty jestes


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam moje panie.Melduję się z kawusią.
                        Odebrałam wczoraj moje wyniki z badania tarczycy i na szczęście jest wszystko w normie.Ufffff,nie będę musiała brać kolejnych tabletek.
                        Muszę Wam powiedzieć że wczorajszy dzień był niezbyt miły jak dla mnie.Wiadomo Dzień Matki.Wróciły do mnie wspomnienia jak jeszcze byłam w ostatnim miesiącu ciąży i wyobrażałam sobie jak synek będzie wyglądał i jak będę obchodzić moje pierwsze święto
                        Niestety nie doczekałam się...mój aniołek miał by niedługo już 9 miesięcy.
                        Niby staram się o tym nie myśleć ale cały czas gdy patrzę na inne maluchy zastanawiam się jakby to bylo trzymać takie małe szczęście na rękach...
                        Dziś jest już mi lepiej.Wypłakałam się,przespałam się z tym.Mam nadzieję że będę obchodzić to święto niedługo ze swoim maleństwem.
                        Idę zaraz na spacerek z psem bo u mnie dzisiaj piękna pogoda.Zaglądnę do Was pózniej.Pozdrawiam :*:*:*


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ewcia gratuluje z calego serca .



                          Dziewczyny nie pisalam, bo dopadla mnie deprecha i nie chcialam Wam tu smecic.

                          Trzymajcie sie cieplo :*


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dotka czyż ten rewanż nie jest słodki hahahahahahhahahhahahaahahahahahah
                            Ale zobaczysz tez cos wymysle jak to mówia co rude to wredne

                            Paulinko słonce - tak jak mówisz kochana - moze nastepny rok bedzie dla nas łaskawszy, kto wie, pozostaje nam tylko czekac i miec nadzieje a zarazem sie nienastawiac-choc to trudne-ale damy rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Promesse kochana słonce powiedz tej depresji zeby juz pusciła nasze słoneczko i wracaj tu do nas kochana


                            Edziula, Ana Tesknimy bardzo -ale jesli czas jest tym czego potrzebujecie to oki

                            Scaarletko wracaj juz tu do nas szyciutko

                            Ewulciu jak tam nasza swieza mamuska i jej brzusiu

                            MamaKiC a ty jak sie czujesz juz nie długo zostało do rozwiazania


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dobra uciekam kochane

                              Nikt ze mna niechce pisac - promesska sie kreci po forum ale chyba nie ma humorku do pisania -rozumiem-sa takie dni ze słowa nie chca wyjscAle bede cierpliwa

                              Dotka tez juz znikła moze jak wróce z biegania to os tu bedzie Buziaczki


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                WitamDziękuję za pamięćCzuje się jakby w gardle szalało mi stado dzikich bestiiA z nosa ciekła Amazonka.A do tego mam jutro wesele na które raczej powinnam iść.Troszkę was zaniedbałam ale to wszystko przez to że w sklepie toczy się dalej remont i siedzę tam do 1 w nocy i sprzątam.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X