Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    widze ze moje problemiki gina w natłoku waszyc wiec sie ulatniam na jakis czas tak jak Ana, musze naładowac akumulatory...
    i wyprowadzic swój organizm na prosta, bo cos fiksuje a ja razem z nim
    Mam nadzieje ze w tym czasie Ewcia was pozaraza
    Trzymajcie sie... prawej strony i sie nie puszczajcie chyba ze z mezami

    bede trzymac kciukasy
    buziolki dla wszytkich

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      edziulka, ale jak wrócę chcę cię tu widzieć

      my już ufffffff dopakowani, zabiegi pielęgnacyjne porobione, pazury zgryzione teraz to już się tylko kłaść, bo rano 5.30 trzeba wstać.
      kochane całuję wszystkie gorąco! nie martwić mi się tutaj, czekajcie na mnie, przywiozę wam słoneczko

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Scarlet dobrego odpoczynku-odpocznij także za mnie!Buziaczki i czekamy ze słoneczkiem....!

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          czesc dziewczyny...dlugo nie zagladalam ale czytam wszystko ja jestem strasznie padnieta mam mdlosci i zero apetytu strasznie jest mi nie dobrze i kilka razy juz wymiotowalam wczoraj np kwasem bo nie mialam czymno i popatrzcie scarletka nam odleciala do cieplych krajow ale ma sobie dobrze my tez planowalismy ale sytuacja sie zmienila...
          zapraszam na poranna kawke




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam na kawusi, dziś jadlam biszkopcik z truskawkami i galaretka bo kolezanka przyniosla mniam pysznosci normalnie

            Ninka musisz przetrwac takie sa niestety poczatki
            Edzia nie opuszczaj nas bo kopanko bedzie, nie chce sama slomka zostac !!! Nie czai sie widze Cie !!!
            Scarlet juz pewnie na miejscu albo gdzies nad chmurkami
            Klara wrocilas juz, pokaz sie nam tu kochana
            Last edited by dotka85; 25-05-2010, 09:43.


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              no to dotka same zostalysmy zadna na kawusie nie chce dolaczyc a jak u ciebie sytuacja powodziowa??pewnie juz odpuszcza co??




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Nom wredoty jedne zabunkrowaly sie gdzies i ani mysla wychylic główki
                Sytuacja juz chyba w wiekszosci opanowana, woda juz opada a i z tego zalanego osiedla wypompowuja, straty dopiero beda szacowac. A jak u Ciebie w Twojej okolicy?


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  WitamJa też się wbijam na kawkeEdziula skarbie nasz co ty za bzdury opowiadasz??Kochana ja Ci miałam pisać że moja koleżanka ma Pco i ona też ma takie krwawienia ni z gruszki ni z pietruszki.Tylko ty miałaś trochę dlugo.Ja na twoim miejscu skonsultowalabym to wszysto z lekarzem.Dotka dobrze że ta woda opada.Ta powódz to normalnie masakra.
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ja mieszkam w anglii a w polsce to sytuacja powodziowa mnie nie dotyczy mieszkam na pomorzu ale w takim rejonie gdzie mamy malutkie rzeczki i to daleko ode mnie i nigdy powidz nas nie nawiedzila...




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej
                      Ale tu dzisiaj pustki...wpadłam się tylko z Wami przywitać.
                      chciałam powiedzieć że byłam wczoraj w labolatorium.Pobrano mi krew do badania tarczycy.
                      Wyniki odbieram w środę.Napiszę potem jak tam poszły badania.Mam nadzieję że wszystko zemną ok.
                      To miłego dnia życzę :*:*:*:*


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Oj EDZIULA kochana zaglądam.
                        EWCIA GRATULACJE WIELKIE.
                        Ostatnio net mi padł tzn zasięg.DOPIERO TERAZ WPADŁAM NA CHWILĘ BO SZYBKO MUSZE SPAĆ . POZDRAWIAM KOBITKI
                        Last edited by sylwiak7; 25-05-2010, 22:51.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edziula co tam u ciebie??
                          Pustki tutaj jak cholercia Scarlet wroci z wakacji i nie bedzie miala co czytac.
                          Do mnie dopiero dzisiaj fala doszla a jutro ma byc u mnie wiec jak przeleje przez waly to mi dzialke zaleje na szczescie do domu nie dojdzie ale na dzialke ktora wlasnie konczymy i nie ubezpieczona mamy ah. A wody duzo oj bardzo duzo od wczoraj duzo sie podniosla. drugie morze sie robi tyle ze z pradem.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dotka ciesze sie ze fala u ciebie juz opada i ze jest lepiej

                            MamaKiF mam nadzieje ze działeczke ominie bo gdzie wtedy beda grilowanka?


                            Edzia skoro tak mówisz to ja tez znikam stad kochana!!!!!!!Chyba ze zmienisz zdanie?Buziaczki kochana i wez tyle czasu ile potrzebujesz i wracaj szybciutko słonce-tylko ni bierz go zadużo
                            Scaarletko opal sie i za mnie prosze - juz tesknie
                            Last edited by oczekujaca7777; 26-05-2010, 00:06.


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              o prosze a tu znowu pustki jak kazdego teraz ranaka...ja tylko na chwile bo musze w domku ogarnac bo nieglugo mam wizytacje bo staramy sie o wieksze mieszkanie od panstwa i oni musza przyjsc zobaczyc jak teraz mamy no wiecie czy dbamy i tym podobne bo to mieszkanko tez jest panstwowe....




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Czesc Kochane - dzis wczesniej wstałam - bo mnie @ obudziła-no ale zarzuciłam dwie nospy i jest super.

                                U nas znowu sie ładna pogoda sie szykuje i mam zamiar wyskoczyc do parku pochodzic za dwie godz po po sniadanku na taki mały spacerek z koleżnaka.
                                Musze sie wam pochwalic - schudłam 4kg, jeszcze tylko 5kg i wróce do swojej wagi, no ale te 5 bedzie szlo wolno, zawsze tak mam ze pierwsez kila leca a potem idze wolno -ale najwazniejsze zeby spadało


                                Dotka słonce a ty gdzie - to do ciebie nie podobne - wskakuj tu do nas - a raczej do mnie bo widzeze tu z rana nikogo nie ma

                                Scaarletka i pRomesse wyjechała, dotka zabunkrowana ze smakołykami gdzies siedzi, Edzia postanowiła sie zbuntowac, Sylwia zajeta dzieciaczkami A Anieczka - mysle ze zazem z dotka - oj wy nieładnie nieaładnie hhahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X