Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hejka
    kacperkowa dzieki za Twoje słowa o mamusi az sie wzrószyłam

    no nie wiem czy dam rade robic ruchu jak zostane sama Scarletka na wakacje, oczek uwieziony w pracy..., Aneczka ładuje akumulatorki, Sylwusiek z Paulinka to juz nie zagladaja, A reszta to tak z doskoku

    ruda a jak mnie przefarbujesz

    ale pospałam, odespałam cały week, ale mnie rece bola po harcach z dzieciakami

    a co do kuzyna to wie chyba o moim szpitalu wiec chyba mu sie wpadło z tym textem

    ewcia zarażaj zarażaj zżeby gosiek nas na swoje forum wciagał

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No to kochana teraz będę trzymać za Ciebie kciukiNo za resztę moich dziewczynek też oczywiścieA ja w sobotę mam wesele.Ale mi się nie chce iść to mówię wam.No ale chyba nie mam innego wyjścia jak iść.
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Edziula niektóży ludzie nie mysla nie kiedy kochanie -i trzeba im współczuc po prostu.Mówi co im slina przyniesie i tyle kochana, na takich ludzi nie wolno zwracac uwagi(na tyle ile sie da)
        Co do farbowania - to a niebiesko hahahhahahahhahhahaahahahahhaah

        Ewcia ja myslałam o tym twojim lekarzu juz wczesniej kochana ale nie chciałąm pisac zeby ni epodkrecac atmosfery ale skoro juz po fakcie to daje.
        Moze on tak ci specjalnie powiedział ze nie ma szans zebys odpusciła?
        Nie wiem moze taka jego strategia była.Wkazym bodz razie cel osiagniety a to najwazniejsze

        No to sccarletko juz trzymam kciuki - ale teraz te stranka to moze sobie wezcie po prostu tak ze po prostu nie uwazacie i tyle.Nie stresuj nam sie tutaj słonce - bo bedzie dupka czerwona jak i reszt apo wakacjach zeby pasowała hahahhaahhaahahahahahahahh

        Promesse ty napewno pocancówki teraz w polsce?

        Dotka a ty gdzie? to az do ciebie nie podobne - dawaj tu!!!


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Oczekusia powiem Ci że raczej wątpię że specjalnie to powiedział bo teraz mam 2op. Dupka który jest mi niepotrzebny.Chociaż nie wykluczał do końca ciąży bo powiedział że jeśli nie dostanę @ to mam do niego przyjść
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Oczekusia jestem z wami, czytam na bieżąco tylko jakoś weny do pisania brak...


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dziewczyny jeszcze raz napiszę, bo ostatnio pytałam swojego ginka o to sprawdzanie możliwości ciąży. lekarz kilak dni po owulacji nie potrafi stwierdzić czy się udało czy nie, a jeżeli taki się znajdzie, to trzeba go wziąć za naciągacza.

              a czy ja się stresuje? eeeeeeeee ja tylko głośno myślę hihihihi będzie tylko intensywniejsza praca i tyle ale wiem, że szanse mam jak zawsze..

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scarlet no ale czy owulacja byla potrafi stwierdzic?


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No tak moglam sie tego spodziewac jak przyszlam, to wszystkie uciekly


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dotka z tego co mi mówił moj ginek to widać czy była owólka.Tak wiec kochana ja nie wiem z kad ten twoj się urwał.
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ewcia chyba z choinki


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        z owulacją, to nie wiem jak to jest, ale mój powiedział, że mnie absolutnie nie będzie badał w 20dc pod kątem ciąży, bo mi nic nie powie
                        od owulacji do zapłodnienia długa droga..

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dotka czy kojazysz firme DSA z Wro?
                          Bo otwieraja nowa filie w Częstochowie i dofstałam zaprosznie na rozmowe, ale jakos mi tak smierdzi akwizycja. Zajmuja sie doradztwem ubezpieczeniowym, pod skrzydłami maja AXA, OFE i coś tam jeszcze
                          W sumie umówiłamsie na spotkanie ale jakos konkretnie minie powidzili w jakik charakterze ta praca, a na necie zasiegłam info i pisza o akwizycji, nakłanianiu do przejscia do nich i nie iwem co soadzic o tym

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Qrde dziweczyny @ dostałam, jednak wtedy to chyba plamienie było
                            ja nie wiem co z ta moja cipka sie dzieje

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Edziula niestety ale nie znam tej firmy.
                              Scarlet nie wie czy wpadne dzis na forum jeszcze ale juz teraz zycze Ci udanego wypoczynku, relaksuj sie kobito i wykorzystaj swojego chlopa do granic mozliwosci haha moze klimacik Ci posluzy i jakas fasolina na dluzej zagosci

                              Chce sie Wam pochwalic ze wgralam ten konkurs, w poniedzialek przyszly odbior nagrody pewnie to nic wielkiego nie bedzie, ale sama radosc ze sie udalo

                              Z m. sie w niedziele zobacze odliczam wiec juz dni, niestety najlepsze dni wlasnie przepadaja, ale biore przyklad z Oczekusi i stawiam uszki do gory o przeciez niechodzi o to zeby myslec o tym - "najpiekniejsze rzeczy zdarzaja sie ludiom w najmniej oczekiwanym momencie" i staram sie tego trzymac

                              Promesse wrocilas juz, odezwij sie?
                              Ninka i Ewcia wyfrunely z naszego gdniazdka do styczniówek 2011
                              Kacperkowa kazdy ma gorszy dzien, a jak grillek nie dzis to jutro
                              Ana super ze wpadlas, mysle o Tobie


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Aż tak daleko to ja nie odfrunęłamNie dam wam spokoju tak szybko chyba że same mnie wygonicieScarletka nie wiem czy jeszcze będę miała okazję życzyć Ci udanych wakacji wiec baw się dobrze i spiecz na raka
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X