Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ja ci dam chujowooooo! a rozpierduchę, to ty dopiero będziesz mieć, bo bredzisz kochana bez tego chłopa
    choćbyśmy miały zostać tu same, to kiedyś się uda!

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      bo chujowo
      ostatno mało kto tu zaglada
      wiekszosc ucieka
      normalnie chyba sie wypisze z tego przedszkola

      rozpierduche msuze zrobic to sie moze wkurza i pojawia
      a ruda to za kare przefarbuje hahahaha

      chyba mi winko zaszkodziło
      ide nynac
      Last edited by edzia7891; 23-05-2010, 00:58.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam dziewczynki z samego rana bo tak mam czas wpaść do was poczytać.Czytam i czytam tyle naskrobałyście i uśmiecham się do naszej ewci -gratulacje ,doczekałaś się ,tak się cieszę. ,Zobaczycie wszystkim kobietkom się uda ja to wiem bo wytrwałość i cierpliwość jest wynagrodzona

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziewczyny u mnie ok, ja na szczęście nie mieszkam na tym osiedlu.
          Ewcia kreseczki nie znikną nie bój, się ja też się mogę pochalić że wczoraj mi wyszły 2 piękne kreseczki ale na teście owu, niestety sytuacji nie mogę wykorzystać bo m. nie ma przy mnie, a na dodatek sie wczoraj pokłocilismy, nie nawidze klotni na odleglosc


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ewcia boze jak ja sie ciesze ze tescik pokazal dwie kreseczki teraz kochana dbaj o sibie i czym predzej do ginkachoc ja dopiero u poloznej wizyte mam w 10 tyg ciazy i to nie u ginekologa tylko u poloznej i w ogole przez cala ciaze nie badaja ginekologicznie ale dalam rade z pierwsza ciaza i dam rade teraz... no chyba ze cos zlego sie dzieje....w sumie to maja racje...
            Ewcia super ze ci sie udalo i innym dziewczyna tez sie uda zobaczycie predzej niz myslicie,
            scarlet ale masz dobrze z tym urlopem juz ci zazdroszcze
            dotka i jak u was sytacja powodziowa co??
            my mielismy piekna pogode dlatego mnie nie bylo na forum caly dzien poza domem wczoraj i dzis
            ok spadam bo nikogo tu nie ma a poza tym moj maluszek krzyczy a myslalam ze juz zasnal




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ewciu gratuluję!!) Jak cudownie!
              Oczekusia buziaka przesyłam i dziękuję kochana za pamięć:*
              Trzymam za Was wszystkie nadal baaardzo mocno kciuki!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                DLA WAS WSZYSTKICH ŚLĘ OGROM BUZIACZKÓW NA NOC!!!!!!!!!!!!!
                A ja siama mój do pracki a mi dziś tak smutno-to chyba hormony!

                Moje największe szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Gizelka jak ja Cię rozumiem kochanaU mnie burza hormonów też się zaczyna.W jednej chwili się śmieje a za moment chce mi się płakać.Wkurzajace to jest'Ana kochana co u Ciebie??Nie uciekaj od nas
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    I znowu wcielo wszystkie ah.
                    Scarlet z dzialki napewno wrocilas juz wiec opowiadaj jak bylo???
                    Edzia kaca leczysz?? Czy powtorka z rozrywki??
                    Gizelka i Ewcia mam to samo a moj M cierpi ale co zrobic jak chlopaczyna do niczego sie nie kwapi.Ale damy rade wytrzymac.
                    Ana odzywaj sie czesciej.
                    Oczekusia niech sie zlituja nad toba i dadza ci odpoczac bo nas juz tu zaniedbujesz.


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      kacperkowa miło ze pytasz
                      Spała u mnie kumpela, bo byla na panieńskim u znajomej niedaleko mnie i nie miała jak wrocic, spiła sie i żygala do 4 rano a ja dzieki temu miałam nocke zarwana
                      Ja byłam cały dzien u rodzinki i wyhasałam sie z dzieciakami,
                      ale tylko dola załapałam, bo oczywiście usłyszałam od kuzyna ze teraz moja kolej-jak bym celowo nie chciała zaciazyc i mnie oczywiście to tknęło, bo dzieciaki mnie wytuliły wycałowały w trakcie harców i mnie nawiedziła mysl o braku własnego

                      Ana fajnie ze zajzalas, jak tam sobie radzisz kobietko

                      gizelcia I MY CAŁUJEMY TWÓJ PYSZCZEK :*

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        jestem jestem kochane! straaaaaaaszcnie padnięta. cały dzień poza domem, bo pogoda cudna.
                        najpierw u teściów, potem działeczka, grillek i ognicho. Piotrek miał mega frajdę, a teraz go nie mogliśmy domyć

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edzia to fajnie mialas nie powiem ze nie hihih to rozumiem ze odsypialas i teraz znowu nocy marek z ciebie??A kuzynowi trzebabylo powiedziec i na mnie przyjdzie czas. Ale przynajmniej wiesz ze twoje dziecie cie bezie mocno kochalo i dobra mamcia z ciebie bedzie.
                          Scarlet kochana znam ten bol i te proby domycia hehehe ale co jego to jego no nie?? a tak naprawde to szczesliwy byl zapewne co nie miara. dobrze ze nie nalezysz do tych matel co nie ruszaj bo sie ubrudzisz. ale wredna jestem


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc Kochane przyszłąm i padam

                            Czytam czytam a tu takie nowinki

                            GRATULACJE DLA CIEBIE EWCIU I BUZIACZKI DLA BRZUSIA!!!!!!!!!!!!!

                            i niech nam rosnie wielki tutaj

                            Edzia - jak ty mnie bedziesz farbowac to i ja ciebie sarenko - widze ze chasanko było po lasku, kidys tak sobie we dwie mosimy isc

                            Scaarletko - no to juz urlopik coraz blizej widze - ja chce upominek -co mi kupisz??? hahhahaahhahaahhahahahaah

                            Aneczko - slonce cały czas tesnimy kochana - wróc jak bedzisz sie na siłach czuła


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dotka tez czytałam w w internecie ze nie jest zaciekawie z powodziami - mam nadzieje ze to szybko minie i ten koszmar sie skoczy.

                              Edziula - acha te twoje dziela sa przecudne!!!!!!!!!!!!!!!

                              Całuje was wszytkie dziewczyny i nie gniewajcie sie na mnie Please


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                ode mnie możesz oczekusia dostać jedynie klapkę na dupkę hihihihihi za to olewanie przyjaciółek hihhihi
                                kacperkowa jak już jadę z młodym na działkę to jest róbta co chceta. przecież właśnie takie brudne zabawy są najlepsze. sama byłam dzieckiem, więc co mu będę bronić, niech szaleje. a ubrania to tylko ubrania za 2 miesiące z nich wyrośnie, a wspomnienia zostaną poza tym istnieje jeszcze coś takiego jak vanisch nie ma niczego piękniejszego jak uśmiech szczęśliwego dziecka.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X