Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    czasem tak bywa, że sie odpływa hahahaha no genialneeeeeee
    kacperkowa wysłałam ci priva
    a próbować będziemy, nie jest z nami tak źle nastawienie mam jak edzia, wcześnie zaczęliśmy, może się do 30tki wyrobimy

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Aha rozumiem i wsumie dobrze.
      Pewnie. Kazdy ma prawo do chwili zwatpienia zalamki czy dolka. Ale nie warto sie poddawac. Zyjemy tylko raz i trzeba wszytskiego wsprobowac no moze prawie wszytskiego. Dlatego trzeba wierzyc bo wiara czyni cuda.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        zmykam kochaniutkie lulu, bo już ledwo dycham
        kacperkowa ty nocny marku, powinnaś się oszczędzać! do poduszki przytulać, ale to już!
        edziulkę też całuję w pysia!

        a reszta niech zazdrości jak jej nie ma

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          próbowac to duzo powiedziane, skoro nie mozna zaciazyc to po co sie zabezpieczac, moze w miedzyczasie sie cos zawieruszy i sie wykruszy...
          Po prostu gorsze dni ...
          spadam spac :***** buziolki

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Szlam ale zobaczylam ze jestescie wiec sie odezwalam. Nie moge spac jak zasne pierwszy lpszy przewrot zaczynaja mnie nogi bolec tak ze az masarz potrzebny. Oj mam problemy w tej ciazy strasze z Kacprem nie wiedzialam co to ciaza tak wiec. A po drugie maz chce pudziana ogladac wiec zaraz go budzic bede niech sobie chlop czeka
            Ide tez sie juz klasc. Scarlet odpisalam dzieki za info. Buziaki i milych snow.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka


              fajnie że wpadłyscie, bo jakoś samotnie mi dzisiaj, a tak torche lżej jak poklikałysmy papap

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No nie wierze pierwsza jestem nonono.
                Ale co mi po tym jak nikogo nie ma wiec se zaraz ide. Jade dzisiaj do sklepu na jakies zakupki dla malej i do domu bo jutro sklep pozamykane.. Pogoda dopisuje sloneczko sobie swieci.
                Mam nadzieje ze dzisiaj sie te co nas w dup********e maja sie odezwia dzisiaj.
                Ewcia jak sie czujesz?? Maz wkoncu kupil ten tescik czy nie???

                Uciekam dziewczynki do wieczorka


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witamwidzę że pustki tutaj okropneMamakic czuje się dobrze.@ brak nadal a testu moj m zapomniał kupićTak mnie już wkurzył wczoraj że poprostu myślałam że wyjde z siebie i stanę obok.Dotka jak Wrocław??
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    dotka melduj sie !!!
                    ewcia ja mysle ze Twój M to celowo odwleka, bo nie chce przeżywac kolejnych testów

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc kochane!!!!!!!!!!!!

                      Wiem ze jestem okropna ze nie pisze - ale mamy urwanie głowy w hotelu

                      Scaarlet wakacje [ierwza klasa

                      Dotka ciesze sie na kreseczke

                      Ewcia ja tu na szpileczkach-to sobie tylko wyobtazam jak ty musisz siedziec


                      Edziula ty talenciocho - super działasz:P

                      MamaKiC no to juz nie długo kochana(przepraszam ty wiesz za co)

                      Ja wczoraj na panienskie poszłąm bo musiał sie odstresowac no i dzis znowu do pracy za niedługo -nie wiem jak to zrobie ale damy rade

                      Co do dołkow to normalne kochane-mamy nasez wzloty i upadki ale ja wierzez e bedzie dobrze i nie przymuje inne j wiadomosci i tyle-BO TO NAM SIE NALEZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Nie czekam juz na ten moment bo wiem ze przyjdzie kiedy bedzie chciał - a ja na to nic nie poradze - no ale wiem ze przyjdzie

                      Klarciu, sylwiu - gdzie jestescie

                      Aniu słonce jestesmy z Toba pamietaj!!!!


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no w koncu skoknełaś rudy skoczku na forum, zwinna lisica z Ciebie to tam tych ludzi raz dwa obskoczysz

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ja spadam na konwalie do lasu do mamusi
                          beda w sam raz na dzien matki
                          buzki bede wieczorem, ale i tak chyba nikogo to nie obchodzi, bo tu pustynia

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc moje kochane :* buzieczek dla WAS na wstępie

                            We Wroclawiu chyba nie jest az tak strasznie zle, bylam nad rzeka wody jest naprawde duzo i miejsami jest juz bardzo blisko zabudowan. Poziom wody nie powinien juz wzrastac, teraz trzeba sie modlic zeby tylko waly nie premokly bo fala ma przechodzic do poniedzialku rana chyba. Wklejam kilka fote które cykniete byly dzisiaj. U mnie OK wiec sie nie martwcie !

                            Oczekusia widze ze poszalalas na panienskim zdj super
                            Klara Ty pewnie juz w drodze na komunie, dzis pogoda sliczna ponad 20 stopni i slonko
                            Scarlet, Edzia, Kacperkowa ale z Was nocne marki
                            Last edited by dotka85; 16-05-2012, 14:10.


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej moje Kochane Dziewczyny
                              Chciałam Wam powiedzieć że byłam u lekarza.Nic nowego się nie dowiedziałam.Ogólnie wszystko zemną ok,miałam robione usg jednak mimo braku @ lekarz niczego się w moim brzuszku nie dopatrzył.
                              Jednak kazał poczekać jeszcze tydzień na @ i w razie jak wredota nie nadejdzie mam powtórzyć test.Jak wynik okaże się ujemny,znowu Luteina i CLO.
                              Jeżeli tym razem CLO nie pomoże,zwiększy dawkę do 3tabletek i będziemy monitorowali jajeczko.
                              Mam też znowu skierowanie na badanie tarczycy.
                              Już się niczym nie stresuję.Co ma być to będzie.Niestety niczego nie da się przyspieszyć.Dobrze że mogę się Wam wygadać
                              To życzę udanego weekendu.Odpoczywajcie dziewczynki.
                              Zaglądnę do Was jutro :* :* :*



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziewczynki po roku starań nareszcie są dwie piękne krechyJuuuupppppppiiiiiii
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X