Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    wena twórcza mnie dopadła
    Mam dosc tej pogody, u mnie na zmiane pażace słonce i mega czarne chmury
    latam z praniem cały dzien, a wyprałam posciel wszystka bo tak ładnie do południa było...ehhh chociaż pare kalori spale - moze tego loda co dzis wtryniłam w drodze ze sklepu
    Mam pyszne ciasto jogurtowe, ale nie dam nikomu bo nikogo niema, no oprócz Scarletki,Dotki, Ninki, a Kacperkowej to nie mam sumienia odmowic bo by mnie jeszcze myszy zezarły

    i chu... kolejna burza koniec romansow internetowych
    jak tak dalej bedzie to nie wiem co wydziergam sztucznego penisa chyba hahahahahahahahhahahahahahahahhaha

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      I zaszyly sie wszystkie gdzies Edziula Ty zaczni produkować juz ocieplacze na meskie klejnoty bo nie wyrobisz na jesieni haha

      Dziewuszki mam prosbe jakby ktoras z WAS zajrzala dzis pomimo ze jest piatek na forum to proszę o jeszcze jeden głosik zdjęcie nr 9, bede wdzieczna, link: http://www.ibi.uni.wroc.pl/index.php...adesanych-prac


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        eeee no mała kładziesz wszytkich na łopatki
        widze ze same zostałysmy dwie słomki
        ja sobie nalałam dobrego likierku który brat mi z angli przywiózł - karmelowy

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Nom słomki z nas słomki tescik przybiera na sile ale to jeszcze nie to m. przyjedzie chyba w przyszlym tyg bo teraz sie nie udalo, i te drogi na podkarpaciu pozalewane to tez duze utrudnienia bo objazdy duze

          Do Wro fala ma przyjsc dzis w nocy albo jutro nad ranem, jakos zaczynam sie bac dziewczyny


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Jest tu kto???
            Dotka dostalam wiadomosc dziekuje ale nie mam sil aby odpisac jutro bede miala wiecej czasu dla siebie to sie odezwe.
            Edziula zadziwiasz mnie swoimi zdolnosciami
            Padam poprostu padam i do tego chyba burza przyjdzie bo sie blyska ah mam nocke z glowy. I jeszcze meza obudzic o 2 na Pudziana:/


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              cześć kochaniutkie!
              docia oddałam głosik, oddałam, to prawda zdjątko the best!
              edzia przynajmniej pożytecznie spędzasz czas, a m się ucieszy z ocieplaczy na zimę jak wróci, będą jak znalazł, bo ponoć lata ma nie być
              ewcia a jak ty się czujesz słonko?
              kacperkowa wypoczywaj nasza ciężarówko

              a inne dziewczynki gdzie się podziewacie? Oczekusia, promesse?! łądnie tak co chwilę się o uwagę prosić?

              My po romantycznej kolacyjce, dvd i drineczkach mmhhmmm
              Miałam mieć zjazd w ten weekend i zaliczać projekt, a tu klapa, szkołę mi zalało i zajęcia odwołane. nie bardzo jakoś mi to na rękę.
              Dzisiaj otworzyli tą zalaną ulicę koło nas, przejechaliśmy zobaczyć jak to tam wygląda. Powiem wam, że masakra. Podlane bloki, zalane ogórki działkowe, ludzie nie wiedzą za co się brać, przed domami i blokami sterty zgniłych, zalanych mebli i innych rzeczy, których nie dało się uratować..
              Dotka mam nadzieję, że u ciebie będzie dobrze i skończy się na strachu

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                no wylazly z nory wkoncu

                kacperkowa to teraz Cie zadziwie do pary
                musze tylko sobie spisac szkic bo zapomne i butki beda różnej wielkosci
                i jakies perełki moze skombinowac do ozdoby
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  jejku ale są śliczniusie mało się nie pobeczałam, że mi tak daleko do takich buciątek
                  edzia a jak ty się czujesz po lekach? jak z tymi plamieniami?
                  u mnie cud, czuję się rewelacyjnie, to chyba dzięki zmianie na luteinę dowcipną

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ja sie przyzwyczaiłam, ale cycki dalej swedza albo bola, zalezy
                    Ja jak brałam luteine doustna to tyłam a po dowcipnej juz nie i sie lepiej czułam, nie wiem dowcipna chyabd ziała od razu w swoim miejscu przeznaczenia, a doustna na cały organizm
                    Plamienie trwało 8dni wiec uznalam to za @ i nowy cykl
                    Moze jakies przestwaienie po lekach jajniki zaczeły pracowac lepiej

                    No ja mama parcie natakie rzeczy, bo siostra cioteczna przylatuje na wakacjie i cwicze dla tej małej różne rzeczy, a jak juz opracuje wzory to moze na allegro bede wystwiac
                    tez mi czasem smutno jak widze te małe buciczki, oststnio mam takie odczucie ze jak m wroci to i tak sie nie uda zaciazyc i znów stane w martwym miejscu takie mam babskie odczucie
                    A dzis mi sie proboszcz snil ze mi sie pytał w kosciele o dzieci ciekawe jak mam ten sen rozumiec

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      heh to też sny masz
                      a twoje cudeńka są coraz lepsze!
                      Czuję się dokładnie jak ty. myśl o dziecku staje się teraz już nie realna. pogodziłam się ze swoim losem, choć mi ciężko Mam Piotrulę i mam dla kogo żyć, pomimo, że chciałabym od życia jeszcze więcej, muszę się godzić na to co mam i nic więcej na to nie poradzę

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Edziula boskie te buciki kurcze masz jak w banku ze mi cos zrobisz dla mojej malej!!!
                        Ej dziewczynki nie dolowac mi sie tu bo to nie prawda co piszecie zobaczycie uda sie wam szybciej niz chcecie ale musicie tez w to wierzyc. Moja kumplea tez mowila ze nie moze i udalo sie w sierpniu rodzi a fakt dlugo sie starala ale to nie znaczy ze i wy musicie. Edzia udalo ci sie zaciazyc wiec i teraz tez zwlaszcza ze sam lekarz ci mowil. Scarlet tobie tez sie udalo i to nie raz teraz jest kwestia wyjasnienia dlaczego dochodzilo do poronien a bylas u gna z wynikami meza?? czy nie musisz isc. Starac mi sie ale nie myslec poprostu seksic mi sie z milosci a nie ze wzgledu na dziecko ja tak robilam i co dopiero po pol roku sie udalo bo wkoncu sie rozluznilam i wam tego tez zycze. Scarlet wyjezdzasz wykorzystaj to na male bara bara ale nie mysl prosze cie

                        A WY CO SPAC NIE MOZECIE??


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          no ja nie mam wcale pociechy, wiec ja bede nosic ta nadzieje w sercu że sie uda kiedys, dobrze ze tak wcześnie zaczeliśmy, moze do 30tki zdaze sie doczekac fasolki gorzej z M bo to juz za rok mu stuknie i juz mu presja rośnie

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No nie możemy jak widać m strasznie chrapie, a jak się obudzi, to mu się zachce bara bara, a ja jakoś nie jestem chętna więc siedzę ile wlezie w samotności
                            dziękujemy za dobre słowo kochana!!!
                            nie byłam z wynikami m u lekarza, bo wszystko jest w normie, a nawet jakby nie było, to już na to lekarz nic nie poradzi. przynajmniej kamień z serca spadł, że z nim coś nie gra

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Nie wiedza jest najgorsza. Ale lekarz Tobie tez mowil zebys probowala i sie okaze. Mysle ze sie uda. Bierzesz luteine dowcipnie a ona pomaga w czasie ciazy mi bynajmniej pomogla bo mialam zagrozona tak wiec trzymam kciuki za Was kochane. I wierze w wasze mozliwosci hihihi. to na ile Scarlet lecicie?? a jesli mozna wiedziec to ile takie wakacje kosztuja??tez mi sie marzy wyjazd za granice nigdy nie bylam.
                              Edzia a tu juz te clo bierzesz??


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                CLO dopiero ja M wróci, tak postanowilismy przed wyjadem, bo po co tracic szanse i kase na monitoring skoro sie starac nie ma jak
                                NIe wiem taki jakis moment zalamki mam jak i scarletko, tak czasem bywa że sie odpływa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X