Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej zrobilam wczoraj w 13dc drugi test owu i wyszla bladziocha alez sie ucieszylam, poobserwuje jeszcze 2-3 dni tak dla siebie zeby sie zorientowac na przyszlosc kiedy dzialac

    fala dopiero przyjdzie do Wrocławia, Wroclaw sie przygotowywal wzmacnial waly, budowal zapory mam nadzieje ze nas tym razem woda nie dotknie, a jak u WAS? Najgorsze ze w nocy byla straszna ulewa, teraz tez pochmurno i mżrzy.

    Wskakujcie na kawke !!!!

    Ewcia wiesz juz cos?
    Promesse, Oczekusia gdzie was babz wcielo?


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      czesc dziewczyny i ja sie melduje mamy tak piekna pogode ze kilka razy dziennie chodzimy na piesze spacerki maluszek troszke zmeczony ale co tam musi sie uczyc bo jak bedzie dzidzia to ona bedzie w wozku...myslalam ze kupie taka podstawke do wozka zeby synek chociaz mogla stac a nie chodzic oczywiscie jesli beda go nozki bolaly...jutro ma byc jeszcze lepsza pogoda takze z mezem smigamy nad morze tytlko zapomnialam kupic foremek mam nadzieje ze na miejscu kupie...
      ale w polsce jest fatlanie jesli chodzi o te powodzie...straszne jak to ogladam w tv
      a co z ewka??ewka odezwij sie testowalas juz??
      dotka to wiedze ze niedlugo bedzie szalenstwo...
      scarlet ale macie sobie dobrze z tymi wakacjami my tez chcielismy sobie gdzies wyskoczyc no ale odlozymy to na pozniej pewnie jak juz drugie dzieciatko podrosnie...
      dziewczyny co z wami gdzie jestescie??




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej kochane!
        u nas całą noc było oberwanie chmury, a rano wstaję i nie dowierzam słońce w całe niebo i zero chmurki nareszcie! po tylu dniach deszczu i szarości. tylko ciekawe na ile?
        dotka melduj na bieżąco co u was, bo u nas już chyba tylko lepiej będzie.mam nadzieję, że wały wytrzymają i was nie zaleje. a z teścikami to robiłam jak ty, dla siebie żeby wiedzieć porobiłam ze 4 miesiące, a teraz już bezbłędnie bez testów mi to idzie
        ninka ale wam dobrze, morzeeeeee mhhhhhhhmmmmm
        a z wózkiem i maluszkiem to ciężka sprawa. sami starając się o drugie odzwyczajaliśmy Piotrusia, ale nawet teraz jak idziemy na bardzo długi spacer, czy wyprawę na pół dnia, albo kiedy widzę, że zmęczony to bierzemy wózek. jak jest zmęczony,to zachowuje się gorzej niż koszmarnie, nie mówiąc już o zakupach jak chcemy wejść do sklepu. bez usidlenia go nie ma zakupów
        ewcia myślimy o tobie! odezwij się, co i jak

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          wiesz co mamy problem z wozkiem to znaczy z podwojnym bo przewaznie sa do 15 kg a nasz maluszek ma juz ponad 12kg wiec nie oplaca nam sie kupowac podwojnego wozka na szczescie mamy nosidelko dla mlodszego wiec jak cos to synek do wozka a maluszek do nosidelka




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc dziewczynkiNie mam czasu się odezwać przez ten remont w sklepie.Muszę wieczorami tam sprzątać bo jest cały czas czynne i rano nie byłoby jak wejść.Wiec do 12 siedzę i z grubsza to ogarniam.@ nadal brak ale o teście moj m oczywiście zapomniałTak wiec nadal nic więcej nie wiem.Ale cycki bolą jak cholera i do tego ta zgaga co dzień
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ninka tak właśnie myślałam, że to najlepsze rozwiązanie te nakładki do wózka też widziałam dopinane, ale to raczej jechało po turecku, albo stało większe dziecko tak ok 3 lat. dla dwulatka to nie jest chyba najlepsze rozwiązanie.
              a jeżeli chodzi o wagę, to teraz już nie będzie tak szybko przybierał. najwięcej to tak do roku,do momentu rozpoczęcia chodzenia. potem już nie mają czasu na jedzenie hihihih, duzo się ruszają, rosną w górę, a waga stoi. Mój ma prawie 3 lata, a wazy 15-16 kg, był wczoraj ważony

              ewcia coś mi się zdaję, że można ci gratulacje zacząć składać
              Last edited by Scaarlett; 21-05-2010, 10:44.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ninkapa Scarlet ma rację.Moj ważył 11kg jak mial rok14dwa lata a teraz tak jak Piter
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  a moj w ciagu 2 mesiecy przybral ponad kilogram wiec nie wiem czy u nas tak bedzie...poza tym moj maluszek ma dobry apetyt mimo iz nie jada zadnych slodkosci i tym podobne i jest zywy to i tak duzo przybiera na wadze ale on jest ogolnie wyrosnietym dzieckiem moze dlatego taki duzy bo jak sie urodzil to mial 4450 wiec od samego poczatku byl duzy.




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    nie ma co teraz myslec o tym zobacze ile bedzie wazyl przed samym porodem i wtedy zadecydujemy...teraz uciekam na spacerek bo trzeba kozysac poki mozna




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Na apetyt mojego też nie narzekam, czasem to aż w szoku jestem, że mu się to wszystko mieści w brzuszku, ale ruchliwy jest bardzo. nie usiedzi na pupce tyle żeby obejrzeć bajeczkę. właśnie sprawdziłam w książeczce zdrowia, mój jak miał 1 i 2 miesiące ważył tyle samo co twój 11kg, dlatego nie martw się, to norma Buziaki i korzystajcie ze słoneczka.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witajcie dziewczynki
                        Ewcia wez do tego swojego meza zacznij wydzwaniac i naciskaj by kupil ten tescik bo my tutaj nie cierpliwie czekamy na wiesci. mnie tez cycki zaczely bolec i udalo sie i licze ze @ juz nie przyjdzie.
                        Scarlet ta pogoda teraz powoli do mnie dochodzi chociaz u nas duszno to pochmurnie zapowiadali burze i deszcze to sie okaze. Dzisi lub jutro ma przyjsc do nas ta fala no zobaczymy czy mocno sie przebije przez waly.
                        A kiedy kochana jedziecie na te wakacje??
                        A gdzie reszta Edzia oczekusia promesse i dotka co??
                        Edzia sliczna ta czapeczka oj bedziesz miala branie na te swoje cuda


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          we wtorek

                          dziewczynki właśnie, co wy śpicie wszystkie! co się dzieje z naszym forum. meldujcie się,ale to już, bo kalosze szykuję takie z podwójna gumą

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Kacperkowa ja sie juz dzis meldowalam kochana chyba nie doczytalas przeczytalas priva bo nic sie nie odezwalas?
                            Scarlet to szybciutko lecicie prawdziwe last minute? z jakiego biura podrozy korzystaliscie?

                            A we Wro wyjrzalo wlasnie slonko, jak fajnie, ma dzis byc 20 stopni a rano przed 7 bylo juz 13 wiec cieplutko


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              no ja pospałam przynam sie bez bicia, wczoraj chyba do 1.00 siedziałam i dziergałma to powiedzcie co sadzicie, na razie jedna sztuka na próbe bo z głowy robiłam i zadnego wzoru nie opracowałam
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Edziulka cudeńka nam tu czarujesz! aż się rozpływam
                                dotka mielismy lecieć z TUI, ale Wezyr Holidays miał oferty nie do pobicia ponoć są specjalistami w organizowaniu wakacji w krajach arabskich
                                Last edited by Scaarlett; 21-05-2010, 12:01.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X