Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam@ nadal brak plus okropny ból (.)(.)A testu małżonek mi nie kupił wiec dalej żyje w niepewności.Scarlet ale Ci zazdroszczę tej wycieczki.A który ty masz dc?? A ja ledwie żyjeDo drugiej w nocy sprzątałam w sklepie u moich rodziców bo Zachciało im się remontu a moja mama skręciła nogę w niedzielę na komuni.No i ktoś musiał się za to wziąć.
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ooooo widzę, ze się już kolejka brzuszków do opieki ustawia hahahaha
      dobra ania ciebie też zabieramy co dwie opiekunki to nie jedna hahahaha

      ewcia puk puk! jak tam ten teścik?

      ja zmykam do lekarza z Piotrusiem

      ooo ewcia się odezwała ja mam 21dc i żadnych objawów. no niestety nie strzelaliśmy w tym miesiącu, nie myślę i nie przejmuję się tym. Okres mi wypadnie na urlop wrrrr ginek mówił żebym luteine brała do @ to sobie przedłużę wolność kilka dni, chyba tak zrobię, bo inaczej zaleje mnie na plaży
      ewcia, czyli jeszcze nic nie wiadomo
      Last edited by Scaarlett; 19-05-2010, 10:57.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        HEJ U NAS NA SZCZESCIE NIE PADA OD 0.00
        ale od poniedziałku znów ma zaczac, mam nadzieje ze im sie ta pogoda nie sprawdzi

        Kacperkowa kupiłam juz,miar ale ja to bym potrzebowała wymarów, dolna czesc jest rozciagliwa ale przy główce mnie da rady i trzeba znac wyymiar głowki i szyji. NIe mam niestety tu takiego brzdaca do chrztu zeby móc sie odwzorowac aswojego seobie zrobic nie moge sama hahaha razem tez nam zbytnio nie wychodzi

        rudi gdzie sie szlajasz znów po tych siłowniach

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Spoko edziula jak juz mala sie urodzi to dam ci znacku co i jak napewno A ty tez swojego zrobisz poczekaj jeszcze troszku juz niedlugo twoj M wroci i zaczniecie dzialac.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc Kochane!!!!!!!!!!!!!!!
            Przepraszam ze was tak zaniedbuje ostatnio
            To co sie dzieje z tymi powodziami jest naprawde straszne, nie ma takich słow które mogły by opisac jak jest mi szkoda tych ludzi ktozytraca wszu=ystko w mgnieniu oka i nic nie moga na to poradzic

            Scaarletko, no to widezze sie super wypoczynek szykuje - no to sobie odpoczniecie.No i jestem pewna ze gdziekolwiem pojedziecie tam bedzie super - i nie bedziesz chciał do nas wracac -no ale my cie tu siło sciagniemy jak bedzie trzeba hahahahahahaahahahahahah

            Edziulka - sliczna ta opaseczka kochana, no widzez e teraz ostro dziergasz.Za nie długo m wróci bedziesz dla was na drucikach robic,całe 9 miechów bedziesz na to miałą

            Ewciu słonce - kciuki dalej zacisniete kochana - wszystkie tu chyba jak na szpilkach na ten tescik czekamy-zrób go jak najszyciejBo sie nerwicy nabawimy hahahahh

            Paulinko a jak twoj tescik i samopoczucie

            Sylwiu ja tez zawsze powtarzam ze mój m to małe dziecko i zawsze nim zostanie - no ale to chyba kazdy facet taki jest.Niekiedy to jest słodkie-ale nie kiedy to mogłąbym za to go zabic hahahahahahahahha

            MamaKiF i Gizelka , ja tez chce jechac z wami ze scaarletko - mam plan jak nas nie zabierze to pojedziemy do tego samego hotelu co oni i bedziemy im przeszkadzac zeby nie umieli spac i robic nic innego hahahahhahhahahahahahaah

            Klarciu słonce widze ze juz blisko blisko coraz blizej, bedziesz przepiekna panna młoda - ja bym tylko te serenady chciała zobaczyc


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej dziewczynki!
              Test zrobiłam już dzisiaj.No i wynik mnie wcale nie zaskoczył.Niestety nie ma dwóch kresek. Trochę mi smutno z tego powodu,bo jednak mała nadzieja była ( z resztą jak zawsze )
              @ nadal się spóznia i czeka mnie jutro wizyta u lekarza.Znowu to samo...będzie zwiększona dawka tabletek,pewnie jeszcze jakieś badania.Ale cóż,czego się nie robi żeby zostać mamą.
              Wiecie,czasami jak trafi mi się gorszy dzień to myślę że pozostanie mi tylko bawienie cudzych maluchów :/
              Staram się być dobrej myśli i uśmiechać mimo wszystko ale nie zawsze mi to wychodzi.
              Pozdrawiam i całuję moje kochane :* :* :*


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                paulinko - kazda z nas ma takie mysli niekiedy - załoze sie o to słonce.Po prostu mamy gorsez dni ale one mina i przyjda te lepsze gdzie wiemy ze wszystko jest mozliwe Zawsze przychodza - bo prawda jest taka ze wszystko jest mozliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tej prawdy nie unikniemy, zyjemy po to zeby byc szczesliwi i do tego własnie musimy dazyc To jest moje zdanie Kochana i do tego daze.To ze niekiedy spotykaja nas takie a nie inne sytuacje w zyciu, ze człowiek jest bezsilny - tego nieumiem wytłumaczyc - wiem jedna musimy sie nauczyc z nimi zyc i zawsez obracac w cos pieknnego choc niekiedy jest bardzo trudno - ale damy rade!!!!!!!!!!!!!!!!

                Ja właśnie po obiadku - zrobiłam dzis sushi - ale to sycace jest.teraz sobie posiedze z godz - niech sie ulezy i ide na siłownie a potem do pracy.
                Obudziła sie wemnie jakas pozytywna energia-nawet nie wiem skad ale jest mi z nia dobrze No i chyba ja poprosze zeby została na zawsez hahahahahahahahahahahahha

                Buziaczki

                Aneczko tesnie słonce!!!!!


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  cześć kochane!
                  paulinko nosio do góry! zaciążymy razem, a dzieciaczki nam się wylęgną na wiosnę i lato, chyba tak może być nie?
                  oczekująca ruda małpa sobie dogadza a nas olewa hihihihihi no dobra wybaczam!

                  u nas leje dalej aaaahhhh brak słów

                  wróciliśmy właśnie po całym dniu do domu. padam na pysk, ale zadowolona jestem wychodziłam się i wysiedziałam w biurze podróży, ale wybrałam super ofertę i dla nas i dla Piotrulki, myślę, że to będzie strzał w 10 zapłacone i nie ma odwrotu, m zadowolony, bo mu dogodziłam hihihihi

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Scaarlett dobrze ,że jedziecie bo w polsce pogodę fatalną przewidują,ponoć ma lata nie być.
                    Oczekusia ja dziś to bym go udusiła bo miałó przyjechać po pracy z w-wy , a po drodze samochód kolegi się rozkraczył,poszła skrzynia biegów.
                    Paulinka głowa do góry,będzie dobrze. Ja życzę Wszystkim Kobitom takich bliżniaków jak ja mam.
                    U mnie zalane są pola, a woda z bugu nie wylała.Na razie pozalewane są łąki przed wałem powodziowym.
                    Mam ciocię w Opolu i nie wiem co tam u niej, bo mieszka przy moście nad odrą w blokach wojskowych.Tam w 97 to woda była do 4 pietra w bloku.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      jest tu kto?
                      bo jak nie to spadam szybko spać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziewczynki wstaję i patrzę cud-słonko świeci i zapowiada się piękny dzień oj trzeba wykorzystać je maksymalnie bo znów może nam uciec. kawka z mleczkiem zrobiona zapraszam

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Bajtel Gosiu mogę z Tobą kawkę wypić? Jak dzidziunia? Wszystko w porządku? Jak się czujesz?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            witaj na kawce carin ,czuję się ok mdłości przechodzą z apetytem różnie a tak nie pracuję już tyle można powiedzieć że tylko drobne zlecenia robię to cały czas poświęcam na dopieszczaniu bejbika dbam o najmniejsze szczegóły i spełniam swoje zachcianki !!hi hi bo co się nie robi dla upragnionej dzidzi -czekałam na nią rok

                            ciekawe co tam u ewci??????

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć Kochane we Wrocławiu nie pada od wczoraj popołudnia, ale zapowiadali na dziś jakieś opady, narazie sucho. Fale mulminacyjna zapowiadaja na jutro na popoludnie, mam nadzieje ze nas nie zaleje i sluzby sa odpowiednio przygotowane na taka ilosc wody.

                              Klaro mozesz mi kliknac dzis jeszcze jesli bedziesz miala mozliwosc
                              Ewcia i jak tam uCiebie ktory dzis dc?
                              Scarlet to na wyjezdzue gdzie stanelo? z jakiego biura podrozy jedziecie?
                              Gosia, Carin witajcie

                              A ja wczoraj w 12 dc zrobilam sobie test owu i tylko 1 krecha, nawet bladziochy nie ma, a w poprzednim cyklu w 13 dc mialam 2 ppiekne krechy, boje sie ze raz mam a raz nie owu chyba cos ze mna nie tak :/


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                                Cześć Kochane we Wrocławiu nie pada od wczoraj popołudnia, ale zapowiadali na dziś jakieś opady, narazie sucho. Fale mulminacyjna zapowiadaja na jutro na popoludnie, mam nadzieje ze nas nie zaleje i sluzby sa odpowiednio przygotowane na taka ilosc wody.

                                Klaro mozesz mi kliknac dzis jeszcze jesli bedziesz miala mozliwosc
                                Ewcia i jak tam uCiebie ktory dzis dc?
                                Scarlet to na wyjezdzue gdzie stanelo? z jakiego biura podrozy jedziecie?
                                Gosia, Carin witajcie

                                A ja wczoraj w 12 dc zrobilam sobie test owu i tylko 1 krecha, nawet bladziochy nie ma, a w poprzednim cyklu w 13 dc mialam 2 ppiekne krechy, boje sie ze raz mam a raz nie owu chyba cos ze mna nie tak :/
                                Znajoma robiła testy owulacyjne i jej nie pokazały owulacji... Nie muszę chyba mówić, że 9mc później urodziła zdrowego synka .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X