Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No niestety, powoli Kraków też już zalewa mam nadzieję, że w końcu przestanie
    Piotrula już chyba doszedł do siebie, najważniejsze, że terroryzowanie powróciło hihihi no bo czegoś mi już zaczynało brakować

    ewcia, oczekusia i klara nas totalnie olały, o wy małpy

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hehe. Ja tak samo mam jak np maly jedzie do babci to sie ciesze ze odpoczne ale za pare godzin juz czuje ze mi go brakuje heheh. Ale ciesze sie ze wszytsko wporzadku. I mam nadzieje ze was nie zaleje.
      Jak slonce swieci to wszytskie sa jak pada to ich nie ma wyglada na to ze przed sloncem sie chowaja a na deszcz wychodza hehe.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Uciekam spacku dobranoc do jutra na herbatce.


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kawka dziewczyny wstawac, pobudka !!! Scarlet melduj tego sernika do kawki chetnie zjem bo slinka mi juz leci.
          Edziula mam nadzieje ze rosolek pomogl
          Kacperkowa dzieki za glosik spr priv
          Oczekusia, Klarcia gdzie jestescie kochane meldowac sie mi tu zaraz
          Ana slonko pamietam o Tobie, wracaj do nas szybciutko
          Ninka jak malego wezly chlonnne wrocily do normy?
          Gosiaczek milego dnia


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc laski,

            Weekend przelecial mi szybciutko, nawet nie wiem kiedy, ciagle ktos wychodzil i przychodzil w odwiedziny, nawet nie moglam sobie spokojnie w pizamie polezec. Wczoraj bylam na kontroli w szpitalu, a pozniej bylam u dietologa. Jak wrocilam to walnelam sie poprostu do lozka i udawalam, ze nie ma nikogo w domu

            Scaarletka dobrze, ze Piotrus juz dobrze sie czuje. U mnie tez pada i jest zimno. Wstretna pogoda.

            Edzia i Dotka - slicznie Wam to wyszlo, bardzo mi sie podoba opaska i stronka.

            Gizelka bez marudzenia prosze . Dzidzius najwazniejszy.

            Mamo Kacperka - gratuluje serdecznie dziewczynki. Macie juz pomysl na imie?

            Ewcia i Oczekusia napewno w krzakach

            Milego dnia laski i wychodzic mi tu na kawke!!!



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              cześć kochane! ja już od rana sprzątnęłam,a teraz melduję się na kawce
              u nas nie da się spać, bo nad ranem przyjechały wozy i pompują wodę od sąsiadów płynie koło nich potoczek i woda wdarła się im do piwnic. huk taki, ludzie gonią, no masakra tylko Piotruś zadowolony..
              nic nie zapowiada żeby było lepiej, bo w Krakowie leje nieprzerwanie i ma tak dalej lać, nie wiem co będzie.
              sytuacja z 1997 się powtarza, wtedy byłam 200 metrów od wielkiej wody u dziadków na wsi i drżeliśmy żeby most wytrzymał

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                witam was dziewczyny, ja juz niestety swoja kawke wypilam moj maluch dzisiaj zrobil nam pobudke o 6.20 wiec niezle mamy z tym malym urwisem jutro ide z kuba do lekarza i chyba zawalcze o wizyte u pediatry bo nie mam zamiaru czekac...scartet dobrze ze piotrusiowi sie polepszylo, czaly czas ogladam i czytam o sytuacji powodziowej na poludniu polski straszne...caly czas mi jest niedpbrze i stracilam apetyt ale cos tam jem bo inaczej to chyba padlabym na twarz...




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  WitamU mnie @ jeszcze się nie pojawiła.A co do sytuacji na południu naszego kraju to jest faktycznie nieciekawie.W łódzkim też ponoć czarna wylewa a mam ja 1km od mojego domu.
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ewcia to trzymam kciuki zeby @ nie przyszla i zeby rzeka sie z dala trzymala tez od domku. Testowalas?


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Do mnie to napewno nie dojdzieZaleje jedynie pola.Jeszcze się dnie zdarzyło żeby do budynków doszła.Nie testowałam się.Jakoś tak dopiero teraz zaczynam mieć nadzieję że to ciążą.Chociaż nadal sceptycznie do tego podchodzę.
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hej NO w końcu sie pojawiaja jak grzybki po deszczu
                        Choc fakt tego deszczu stanowczo za duzo już!!!
                        ewcia jato mam rzeke zz 500m za domem, ale na szczescie mamy tu wielki staw, choc i jemu juz pełno i nie wiadomo jak duzo jeszcze zmiesci
                        Taka sama patowa sytuacja jak i z naszymi starankami nic sie nie poradzi trzeba czekac i obserwowac

                        DZiekujemy za uznanie i oczywiscie zapraszamy do nas w razie potrzeby
                        kacperkowa czapeczke też bede robictylko mi brakło białej bawełnianej włóczki. Do tej sukieneczki co wam pokazywałam miałąm zrobic ale własnie mi braklo wiec walnelam opaske-musze kliknac do kuzynki czy pasuje

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Acha dotka na to twoje zdjątko już kliknęłamSuper
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Melduję się na kawce ewcia trzymam kciuki kochana jesteś po terminie @ więc odwagi życzę !! z tą powodzią to jakiś koszmarrrrrrrrpozdrawiam wszystkich pa

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dzięki Ewcia. Ja na Twoim miejscu juz bym po testa leciala, chyba juz 35dc masz wiec czas najwyzszy, czekam na wiesci


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dotka wiesz co trochę by mi zeszło lecieć po tego testaNajbliższy punkt mam 13km odemnieSiedzę i się śmieje
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X