Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    W zasadzie to mam cykle 26-33a dzisiaj 28 wiec się jeszcze nie spóźnia.A złudzeń wielkich nie mam bo lekarz mi powiedział że chyba raczej nic nie będzie w tym miesiącu.Wiec chce żeby już @ przyszła i nie męczyła już.A od przyszłego miesiąca dupek. A miałam się pytać a miała któraś robione diagnostyczne łyżeczkowanie szyjki macicy.Bo może mnie to czekać a nie wiem na czym to polega.Tylko się domyślam.
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      a wy co dziewczyny zawsze jak tu zagladalam to juz sporo bylo napisanie a teraz jestem pierwsza niestety moje dzieciatko budzi mnie przed 7 wiec zawsze jak on idze na drzemke to i ja hehe
      a ja mam pytanie do oczekujacej piszesz ze wszystko u ciebie ok a np zmienilas ginka, bo wiem ze niekiedy to na dobre wychodzi pisalam juz o tym moi znajomi starali sie o dziecko 5 lat po seriach hormnow i nadprogramowych chyba okolo40kg wkurzyli sie i zmienili gina i co sie okazalo ze leczyl ja wlasniciwie niepotrzebinie i po pol roku byla w ciazy z blizniakami takze czasami lepiej isc do kilku innych...




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hejo ale pogoda, normalnie niebo ledwo wisi zaras mi spadnie na głowe

        kacperkowa bo nie mam o czym pisac, jestem na podgladzie
        a fakt wczoraj opaske dziergałam

        ewciu bidulko, przywróc M do porzadku niech okłady z chlodnych dłoni robi i masuje

        rudi ja po alkoholu sie nienadaje do tych spraw

        no i niebo pekło, LEJE masakrycznie, za słychac jak krople od dachu sie odbijaja

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć Słodkie
          jestem nie do życia po nocce m oszalał i chciał raz za razem już wiem o jakim zwalcowaniu pisała docia

          ewciu bidulko, zapłacz mężusiowi,może zrobi ci układziki jak pisze edzia Łyżeczkowania nigdy nie miałam, zawsze lekarze się od tego wzbraniają jak widzą, że nie ma potrzeby
          Kacperkowa, ale ten czas leci patrzę na twój suwaczek i nadziwić się nie mogę, że to już tak blisko

          a właśnie, coś nie mam weny, a robię jutro imprezkę, podpowiedzcie jakie proste i dobre sałatki można przygotować? mam ochotę na coś nowego. edzia specjalistka od imprez na pewno ma coś w zanadrzu hihihih
          Last edited by Scaarlett; 14-05-2010, 10:11.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Sałatki mówiszA może taka: pieczarki ok 0.5kg.pierś z kurczaka,fasola czerwona,mozesz dodać ser topiony w plasterkach pokrojony w cieniutkie paseczki,natka pietruszki.A może przekładana z gyrosem i kapusta pekińska??a robiłaś z ryżem??
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hehehehe czytasz w moich myślach, właśnie m zamówił sałatkę gyros, bo to jego ulubiona, a drugą to sama nie wiem, z selera konserwowego, z uszkami?
              ryżowe sałatki uwielbiam, robię z wędzonym kurczakiem ananasem i kukurydza, a takiej z pieczarkami jeszcze nie robiłąm musi być pysznaaa

              a jak tam twoje samopoczucie?
              Klara przyszła, to zaraz mi tu coś włoskiego zapoda, że goście z butów wyskoczą
              Last edited by Scaarlett; 14-05-2010, 10:38.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                sałatki hmmmm
                takie w miare na szybko

                wiosenna z uszkami
                -uszka tortelini z miesem
                -puszka kukurydzy
                -30dag wedliny drobiowej takiej we flaku (badz innej)
                -1ogórek zielony
                -1 duzy pomidor
                -sos do sałatek knor włoski
                -majonez
                -szczypiorek (jesli ktos lubi, meoze byc bez)
                -sol pieprz do smaku

                uszka ugotowac wg przepisu na opakowaniu-jak makaron tylko ok10min gotowanie, wedline w plasterki drobne, albo kostke jak kto lubi,
                ogór pomidor pokroic w kostke, kukurydza wiadomo,
                Wszystko do michy i polac sosem knora i dopiero majonez tak ok 2-3 łychy czubate, na wyczucie
                A sos jest po to aby sałatka mogła stac w lodówce i sie nie kleic od majonezu ktory gestnieje




                selerowa z kurczakiem
                -piers z kurczaka w kostke
                -seler naciowy w słoiku
                -ananas w puszce krojony
                -puszka kukurydzy
                -majonez
                -przyprawa curry
                -sól pieprz do smaku

                piersi w kostke pokroic posolic popieprzyc i posypac curry osdtawic an 15min, nastepnie smarzyc na oleju do lekkiego zrumienieia - piersi beda żółte od przyprawy
                sler odcisnac z marynaty i do michy, ananas tak samo i kukurydza, dodac przestudzone piersi i wymieszac z majonezem, mozna dodac 1-2lyzeczki musztardy ostrej (ja daje saperska zaostrza smak)

                smacznego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dzien dobry

                  Scaarletka podam ci fajny przepis, ale nie pamietam ile dokladnie skladnikow tam idzie, zrob na oko bo pysznosci

                  2 paczki paluszkow krabowych pokrojonych w drobne paseczki
                  1 sloik poszatkowanego selera
                  1 puszka kukurydzy
                  kilka plastrow anasa
                  2 ogorki konserwowe
                  2 pory sparzone i cieniutko pokrojone (tylko biala czesc)
                  majonez lub jogurt ( z majonezem lepsza)

                  Pycha jest ta salatka.

                  Dziewczyny jak to dobrze wrocic do domu, misiek posprzatal i nawet cannelloni mi zrobil. Po kolacji romantic wieczor

                  Scaarletka
                  to super, ze wyniki meza sa w porzadku.

                  Ewcia ja mialam lyzeczkowanie macicy dwa razy. Wygladalo to tak, ze rano idziesz na oddzial, nie daja Ci nic do zjedzenia i robia ci badania i USG, potem jesli nie jestes tam wydepilowana to pielegniarka to robi. Pozniej zabieraja Cie na sale operacyjna, uspypiaja glupim jasiem i po pol godziny sie budzisz i nic nie pamietasz. Mnie troche bolalo po, bo mialam duzo polipow do usniecia ze sciany macicy, nie wiem jak to wyglada przy lyzeczkowaniu szyjki. Nie mozna sie seksic przez min. 3 tyg. Dlaczego lekarz Ci zlecil lyzeczkowanie? Tak jak mowila Scaarletka zawyczaj sie tego nie robi bez powazniejszych wskazan.


                  Cos wloskiego hmmmm:

                  I.

                  szynka parmenska
                  parmezan
                  rukola

                  Na plasterki szynki polozyc rukole poszatkowana, posypac parmezanem w platkach, skropic oliwa z oliwa. Trzeba lubiec parmezan i szynke parmenska, moza zamiast niej dac bresaole, ale nie wiem czy uda Ci sie znalesc - jest delikatnieszja w smaku.

                  II. CAPRESE

                  Mozzarrela
                  Pomidory
                  Swieza bazylia

                  Pomidory i mozzarelle pokroic w plasterki, ukladac na talerzu na przemian, posypac posiekana bazylia, posolic i polac oliwa z oliwek. Podawac z bagietka. Proste i pyszne.

                  III.
                  Melon
                  Szynka parmenska

                  Melona pokroic w luki, owinac szynka parmenska. Zjadac, co ja mowie, samo sie zjada po pycha
                  Last edited by Promesse; 14-05-2010, 10:57.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    a ja uwielbiam taka wiosenna bardzo smaczna i szybka w przygotowaniu
                    pomidory
                    ogorek swiezy
                    jajka
                    groszek
                    koperek
                    wiadomo sol i pieprz i majonez
                    mi bardzo smakuje




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      a nzacie jajas salatke z zupka chinska??




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Piersi jak bolały tak bolą a przy dzisiejszej pogodzie to nie można chyba dobrze się czuć.Tymbardziej że ja jak jest niskie ciśnienie to chodzę jak lunatyk i nawet kawa nie pomagaA co do tej sałatki z pieczarkami to pierś się gotuje całą a później się kroiJa z selerem to robię z kukurydza i szynka.A jak ty robisz z uszkami??
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          sluchajcie zadam glupie pytanie ale nie jestem pewna czy moge jesc np mozarrele i makaron ze swiezych jaj??a i parmezan rowniez moge jesc??




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ninka jasne, ze mozesz. Mozzarella jest przeciez pasteryzowana, makaron ze swiezych jaj gotujesz, a parmezan to najlepsze zrodlo wapnia


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dzieki za odpowiedz nie bylam pewna a strasznie mam ochote na ten makaron pewnie cos z niego wykapibuje choc szczerze powiem ze na samo mysl o niektorych produktach chce mi sie wymiotowac a przy pierwszym tak nie mialam




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                skarletko fajna jest tez pasta z tunczynka naprzyklad do krakersow




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X