Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    no tak masz racje, ale najwazniejsze ze jest jakas perspektywa, to troszke podnosi na duchu




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Klarciu ja tez nie lubie na łapu capu czegos robic - tak jak ty a po zatym to duzo kaski kosztuje - a ja sie absolutnie nie bede zadłuzac.Takze tez na przyszły rok z m planujemy, a teraz luzik


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Edzia co racja to racja. Walinj z nami kielicha. Gizelka Tobie nie proponuje z wiadomych wzgledow

        Oczekusia masz racje, ja tez nie chcialabym wiazac sie kredytami. Moja babcia zawsze powtarzala, ze kredyty sa dla bogatych i ma racje, bo latwo brac, ale ciezej splacic.

        My teraz zarabiamy dobrze, ale staramy sie odkladac wieksza czesc, bo kto to wie co nas czeka za rok czy dwa. Na in vitro juz mamy uskladane, na remont pokoiku itd tez. Domu na szczescie nie kupilismy na kredyt, m mial juz odlozone, ale ze byl zawsze sam i w rozjazdach to kupilismy go dopiero jak przyjechalismy do Wloch.
        Teraz slub to tez wydatek, ale to czesciowo pokrywaja nasi rodzice.

        A troche luzu napewno dobrze Wam zrobi


        Ja spadam spakowac moje rzeczy i popytac o wypis, bo jeszcze godzinka i bziummm do domku

        Buziaki moje Kochane :*
        Last edited by Promesse; 13-05-2010, 17:22.


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ty słomianka tobie tylko walonko w głowce hahahahahhahahahahahah


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
            Edzia co racja to racja. Walinj z nami kielicha. Gizelka Tobie nie proponuje z wiadomych wzgledow
            Ale jak już będę mogła to się upomnę i sie wproszę na lampeczke winka!!!!!!!!!

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              słomka ruda kito ja dedukcyjnie, bo moze to po pijaku łatwiej zaciazyc hahahah
              gizelko dla Ciebie bezalkoholowe na razie, a potem to wiesz stawiasz pempkowe
              A właśnie kiedy na pidżama party wpadacie

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ja moge juz teraz na to pidzama party wbijac
                Moje alkoholiczki kochane dołączam do WAs na to wineczko i fajeczki, albo moze lepiej sobie fajeczke popykamy razem?
                Tak was czytam i myslę sobie jaka ja jestem do was podobna, tez nie umiem palic, tylko popykac umiem bo o zaciagniu sie nawet nie ma mowy predzej sie zakaszle hahaha

                Scarlet teraz gdzies w oblokach pewnie buja
                Klarcia super ze wychodzisz dzis do domeczku tak sie ciesze !!!
                Oczekusia moj czirlider sie juz zmeczyl, za to Twoja dalej tam kica
                Edzia widze ze zabraklo m. i juz tylko jedno w glowie
                Gizela trzymaj sie juz poloweczke masz dasz rade


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ja na chwilke bo mam przerwe teraz w pracy kochane i udało m sie na netka wskoczyc

                  Scaarletko jak tam badanka słonce? Masz juz wyniki.Tearz napewno baraszkujecie i nie masz czasu tutaj zagladnac

                  Co do slubu to my sobie wszystko sami płacilismy i teraz zbieramy - ale chce miec z nadwyzka zawsze - bo zawsez jak to w zyciu cos nie planowanego wyskoczy i dlatego chce sie na ta okolicznosc przygotowac.

                  Klarciu no to równa z ta flacha pojechałas hahahahahhahahaah, Upijemy Edzie to znowu bedzie nie równo chodzic i literki beda jej skakac no i potem ja do m na trzy dni wyslemy - a niech go zajedzie hahahahahahhahahaahahahahah


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    czesć Słoneczka, ale naskrobałyście, nadrobię później, bo szykuję się na dalszy ciąg rozrywek
                    Klarcia ja równiez mam problemy z siniakami po welfronach i pobieraniach krwi. Po porodzie trzymały mi się 3 tyg aż pediatra na kontroli patrzyła na mnie podejrzanie. Można kupić specjalną maść na siniaki, kiedyś testowałam, szybko znikają, nie pamiętam jak się nazywa. musisz popytać w aptece.

                    Wyniki odebrane, wszystko jest w normie oprócz zwiększonej lepkości. nie wiem co to znaczy na wyniku jest napisane zwiększona ++
                    nie wiem co o tym myśleć, reszta ok.
                    popołudnie i wieczór super, obiadek przy świecach w naszej ukochanej knajpeczce, winko prosto z beczki, potem spacer, lody. Zachowywaliśmy się jak małolaty hihihi

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      mmmmmmmmmmmmm scarletko pozazdrościc...

                      oczek chcesz mnie upic Ty wredoto, to jak potem mam dosiasc chłopa, spadne przy pierwszym podskoku hahahhaha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Czesc dziewczynki ale zescie naskrobaly hihi.
                        Klarcia ciesze sie ze juz jestes w domku kolo swojego m. I trzymam mocniutko kciuki aby wasze plany po slubie sie udaly. Juz sie doczekac nie moge kiedy uslysze dobre wiesci. A czas leci szybko jeszcze troche i serenady beda ci spiewac juz ci zadzroszcze takiego slubu.
                        Oczekusia a ty tez na in vitro tylko mozesz liczyc??czy sa jeszcze jakies inne szanse/metody??
                        Scarlet no to milego szalenstwa tylko pamietaj nie wpadnij do sasiadow hihi.
                        Edzia ty wiecej tu bylas jak m byl na miejscu niz teraz jak go nie ma.
                        Jesli chodzi o papierosy to przyznam sie bez bicia ze popalalam ale to chyba zeby sie odsterowac od zycia jakie mialam bedac mloda ale jak tylko zaszlam przestalam i do dzis nie pale i jestem dumna. Pic tez nie pije a wodki to nie tkne chocby nie wiem co. Zreszta jak wogole nie przepadam za alkoholem. Uzywek tez nigdy w zyciu nie probowalam i do grobu nie zazyje
                        Gizelko trzymam mocno kciuki wkoncu sie uda!!I problemy wkoncu pojda na drugi plan zobaczysz. Michas wynagrodzi ci kazdy jeden stres i problem.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edziulka no bo ja chce zeby ci swiat bardziej zawirował - jak na karuzeli no i zeby ta wpadka była po pijaku

                          Scaarletko no to wieczorek super kochana - z ta lepkoscia to sie nie przejum to moze byc nic - napewno lekarz da nastepne badania-ale jesli inne wyniki sa w normie to ja uwazam ze oki i nie macie sie o co martwic

                          MKIC u mnie niby nie ma jakiegos konkretnego powodu dlaczego nie ma dzidzi (wszystko w normie, endo usuniete jajowody drozne hormonki oki, owulacja jest co miesiac, żołniezyki gotowe do boju, nie ma bakteri ani wrogości sluzu-nic tylko sie płodzoc)- no ale to juz cztery lata i nie mamy jakos szczescia - probowalismy inseminacji juz ale to tylko 25% szans(i sie nie udało) i jak to przelicze to za 3 inseminacje mamy invitro(razem z przelotami i pobytem w polsce) takze to nie ma sensu i wolimy od razu sie za to wziasc teraz zeby czasu ne marnowac bo sie jajuszka koncza
                          ak działac to działac
                          Last edited by oczekujaca7777; 13-05-2010, 23:32.


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny ale mnie te cycki boląNawet mnie kołdra urażaScarlet to super że wieczor udanyA wyniki będą ok.Czasem tak pokretnie te wyniki drukują
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Oczekusia no to do dziela szalec poki mozna a noz moze in vitro nie bedzie potrzebne. a kiedy zamierzasz sie za to wziasc jesli mozna spytac. kurcze to jest najgorsze ze niby wszytsko oki ale nic nie wychodzi a wiem ze wkoncu wyjdzie i mam przyklad swojej sasiadki choc nadal nie wiem czy sama zaszla czy przez wlasnie in vitro lub insemnicje. Trzymam kciuki. a ty w pracy czy w domciu.?? ale tu pustki wszytskie chyba sie tulla tylko nasza edzia pije w koncie hihih albo opaski dzierga
                              Ewciu ale od czego?? czyzby @ sie spozniala??


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ja tez tak niekiedy mam Ewciu ze po schodach ni eumiem schodzic bo tak mnie bola-zwykle przed@ albo przy owulacji, oj bardzo boli;P


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X