Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Cieszę się kochana że jednak jesteś z namiNie będziemy nalegać.Poprostu bądź z namiScarlet może z końcu coś sensownego wymyśli ten lekarzA o co chodzi z ta śluzowką bo nie pamiętam.
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      promesse nie powiem ze rozumiem co przechodzisz bo nie mam pojecia co sie stalo ale wiem jedno ze trzeba sie wykrzyczec i jesli masz w tym forum w kims oparcie to sprobuj sie otworzyc a pewnie bedzie mniej bolalo to co sie stalo, rozumiem ze ciezko mowic o czyms co sie przed chwilka wydarzylo ale moze sprobuj bo naprawde rozmowa bardzo pomaga....




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        badanie nasienia nam kazał 6dni abstynenci od wszytkiego sexu uzywek alkohol papierosy leki, nasienie poprzez amsturbacje do pojemniczka, najlepiej na miejscu w lab oddac,bo to wazne w jakim czasie, bo badaja tuz po oddaniu i po 30min jak juz obumieraja i robia wykresik

        KLARCIA spokojnie, poukładaj sobie w główce wszystko

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Edzia chyba troche przesadzil ten Twoj lekarz, bo przeciez jesli mezszczyzna pali i nie ma zamiaru przestac, ma stresujaca prace np., to te badania maja na celu pokazac w jakim stopniu jego sperma jest OK w tych kondycjach.
          To glupie na tydzien przed rzucic wszystko, wyniki wyjda ok, a facet wroci do swoich nawykow i jakosc spermy duzo spadnie.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Klarcia jak ja sie cieszę,że jesteś...Pamiętaj ,że jesteśmy z tobą....Ja mocno przytulam cię do serduszka.....

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Scarlet to to lekarz byl szczery to juz wiem czemu moj nie widziel ze owulki nie bylo :P
              Ewcia chodzilo o to ze bylam chyba w 18 albo 19dc u ginka i zapytalam czy mialam owulke a dokladniej czy pecherzyk pękł bo test owu wyszedl mi pozytywny a on pow ze on nie jest w stanie powiedziedziec czy owu byla bo bym musiala przychodzic codziennie to by poobserwowal i tyle sie dowiedzialam a przeciez po peknietym pecherzyku powstaje cialko zolte to co tego cialaka na usg nie widac czy jest czy nie?? nie czaje


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jeżeli chodzi o badanie plemniczków...to mój robił-4dni postu dostał pojemnik i w ciągu 20min.musiał dostarczyć do labolatorium....ale lepiej zadzwonić ,umówić się bo każdy podaje inne dni postu....na niektórych jest 3 dni a nawet tydzień....

                Moje największe szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  tak w ogóle to witam was wszystkie kochane i dzielne dziewczyny!!!!!!!!!!!

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No narescie forum tetni i odrazu weselej jak wszytskie sa. Klariu ciesze sie ze jestes. Pamietaj bedziesz gotowa bedziesz pisac o swoich uczuciach ale poki co badz z nami pisz co chcesz nawet glupoty to pomaga.
                    Scarlet ciesze sie ze wkoncu udalo ci sie znalezdz odpowiedniego lakarza i ze zaczyna dzialac. Wiec zrob badanka mezowi i do dziela tak jak lekarz ci powiedzial. trzymam mocno kciuki i wiem ze sie uda.
                    Ninkapa i ja jestem zdania ze powinnas udac sie do lakarza i znaledz odpowiedz na te wely i pamietaj nie ma co dzieca porownywac do osob starszych.
                    A taka apropo dzieci to mam pytanie. Moj maly co jakis czas zaciga jak nabiera powietrze moze wy wiecie co moze byc przyczyna. Alergia odpada mial badania robione. pluca sa ok juz sama nie wiem co i gdzie mozna isc serce wmiare ok ale to nie ma nic wspolnego z tym oddychaniem.


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      a kiedy mial robione badania na alergie?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        No już wszystko jasne zadzwoniłam, dowiedziałam się, umówiłam minimum 3 dni postu, zero alkoholu, antybiotyków. Od razu zapisałam m na jutro, bo jutro będzie 4 dzień postu, a babka mówiła, że to najlepszy dzień. Myślałam, że u nas się dzisiaj coś podzieje
                        dziękuję za rady kochane
                        Kif nie mam pojęcia, co to może być ale to tak jak napisałaś na alergię wygląda
                        Last edited by Scaarlett; 12-05-2010, 13:21.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Scarlet a gdzie robisz te badanka? to prywatnie czy ze skierowania?


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Prywatnie w Diagnostyce. Koszt 100 zł. M nie ma czasu latać za skierowaniami nie wiadomo gdzie, a tak wynik będzie jutro o 17

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ok rozumiem ale to do jakiego lekarza sie idzie jak chce sie zrobic badanie nasienia? sorki za glupie pyt ale nie mam pojecia


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Rejestrują cię w przychodni i wszystko tłumaczą i zaprowadzają do laboratorium. Tak mi babeczka wyjaśniła
                                a jak się chce skierowanie, to trzeba iść do takiego lekarza i przychodni, która ma podpisaną umowę z NFZ na lecznie niepłodności, tylko taki lekarz może wystawić facetowi skierowanie.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X