Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
    WitamGizelka dziękujemy kochana.A ty skarbie jak się czujesz?Scarlet No i co ciekawego wypatrzyłaś??Ana trzymam kciuki
    Dziękuję Ejonczyk...ja się czuję dobrze...tylko czasami problemy mnie przytłaczają....i po prostu nie daję rady czasami....walczę z cukrami niby w normie ale powyżej 100,czasami mam powyżej normy. W przyszły poniedziałek znowu jadę do poznania do kontroli i kurczę znów wydatek 150zł-aż normalnie ryczec mi się chce...a dzwoniłam to musze przyjechac i rozmawiać z lekarzem czy mogę w Zielonej-Górze,bo jest diabetolog ale zobaczymy co powiedzą mi w Poznaniu....
    Dziewczyny ja cały czas jestem z wami tylko mam ciężkie dni i nie chcę już was smucić moimi problemami...Ale cieszę się,że was mam!!!!!!!!!!....i tęsknię za każdą z was.. i za tymi aniołami,które są ukryte

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Jestem jestem ale dopiero teraz znalazlam chwile by usiasc
      Bylam jednak w miescie i udalo mi sie obkupic wpalam do jednego z lumpkow gdzie najtaniej i jak z mama zaczelisy wertkowac tak wyszlismy z dwiem torbami za 250 zl masakra ale mam spokoj na okolo pol roku hihi.
      Scarlet kochana nie rob mi takiego smaka na ciasto bo mi sie chce tez jakiegos moze pomysle jutro nad piernikiem A wlasnie co sobie wybralas??pochwal sie
      Oczekusia gdzie jestes??
      Edzia skoro ci smutno to czemu cie tu nie ma??
      Ewcia jak tam samopoczucie lepiej troszku??
      Ana powodzenia jutro u lekarza i czekamy na wiesci.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Gizelka będzie wszystko dobrze, bo masz pod serduszkiem swój najcenniejszy skarbek
        ewcia wybrałam sobie fajniusi malinkowy sweterek, taki fikuśny, słodką bluzeczkę i mam upatrzone perfumy, ale jeszcze się nie mogę zdecydować do końca
        sylwia to to masz rzeczywiście szczęście

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          kacperkowa nie ma mnie bo nie chce miec dupska skopanego za smecenie poryczałąm se w poduche jak gizelka i troche ze mnie cisnienie zeszło... swoja droga wziełaś mnie pod włos tym pytaniem

          sylwunia, ewulka co u was

          gizus ale jak ponad 100 nad czczo masz?? dali Ci aparat do mierzenia cukru, bo ja zawsze 2-3h po posiłku mierze, bo po jedzneiu to nawet 300moze byc, wazne zeby po posiłku spadało, no a dieta dla diabetyków ma to do siebie ze utrzymuje poziom glukozy na w miare stałym pułapie, że nie ma wielkich skoków i wahań

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            eziulka co się dzieje nasze słoneczko? chyba swoim nastrojem mnie zaraziłaś, bo ja aż zasmarkałam swoją poduchę tylko dlatego, że mi jedna osoba straszną przykrość zrobiła po raz kolejny i nieustannie umila życie echhh jak nie urok to sraka dobrze, że m ma miękki brzusio, bo jest się do czego przytulić

            właśnie sprawdziłam wyniki tej prolaktyny on line i kurcze spadła teraz mam w normie.. nie wiem co o tym myśleć
            Last edited by Scaarlett; 10-05-2010, 23:20.

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              a tak sie czuje do niczego, nie mam pracy, nie mam dziecka, kisze sie w domu i czuje jak mi zycie przez palce ucieka. Myslałąm ze Bóg mnie na świat zesłał ze bym dzieci wychowywałą,a le chyba w zamiarze ma obce, bo własnych mi nie chce dac. do tego m wyjechal a tu mi gosciu dzwoni o kase, a miał z nim to zalatwic przed wyjazdem,ze po powrocie ureguluje
              Do tego to plamienie/brudzenie, cyce smyraja i nie wiem czy to mam jako @ traktowac, czy jako plamienie. zaś sie coś z ta moja cipa *************i - sory za słowa

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scarlet kochanie co sie dzieje?? Wszystkie jakos posmutnialy???
                Edziula kopniaki dostaja te ktore gadaja glupoty a wygadanie sie czy wyzalenie nie jest glupota i mysle ze nie jedna z nas jest w stanie wysluchac i doradzic kazdej z nas. a forum jest po to by posmiac sie pogadac o dupce marynie poplakac czy wyzalic zwlaszcza jak nie ma sie komu.
                Edziula a moze idz do lekarza??albo poszperaj na necie.
                Wiecie co ostatnio sie dowiedzialam ze moja sasiadka jest w ciazy ale co najwazniejsze w tym wszystkim jest fakt ze oni starali sie o dziecko bardzooooooo dlugo ja mieszkam tutaj prawie 4 a z dobre chyba tez 4 przed moja wprowadzka czyli 8 lat. choc nie wiem dokladnie jak zaszla czy naturalnie czy innymi metodami ale jest i wydaje mi ze Bog wiedzial kiedy dac im to szcescie i jesli zaszla naturalnie a wiem ze jest bardzo szczesliwa wiec to chyba naturalna metoda to to byla kwestia psychiki. I wiem ze wam tez sie uda.
                Edziula a szukasz pracy??a nie myslalas by isc do szkoly nie wiem co skonczylas i co masz ale moze jakiegos technika czy cos zaocznie?? a wchodzilas na stronki typu gazetapraca.pl itd??moze akurat tam cos znajdziesz. uda ci sie wieze w to choc wiem jak to na psychike dziala nie moc znalezienia pracy ja szukalam ponad 2lata i odsylali z kwitkiem bo nie ma Pani doswiadczenia ale jak kuzwa miec je skoro nikt nie chce dac ci tej szansy??a ty masz ciut lepiej bo to doswiadczenie masz
                Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 11-05-2010, 00:06.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oki kochane uciekam spacku dobranoc kolorowych snow spijcie dobrze. buziaczki


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    mamcia 2 lata tak sa stonki wchodze szukam, myslałam nawet ostatnio o jakichs kursach albo cus, M powiedział ze jak wróci to pomyslimy
                    po prostu mam doła i tyle
                    A na necie szukalam co do plamien i tylko sie nakrecic mozna ze to ciaza, ale nie mam tempki, a na monitoringu nie było mowy o owulce,a jakos ja sie na cud nie nadaje
                    oki tez spadam spac
                    do jutreka ja leze do południa w wyrku,a co jak gnic to gnic puki mozna

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                      kacperkowa nie ma mnie bo nie chce miec dupska skopanego za smecenie poryczałąm se w poduche jak gizelka i troche ze mnie cisnienie zeszło... swoja droga wziełaś mnie pod włos tym pytaniem

                      sylwunia, ewulka co u was

                      gizus ale jak ponad 100 nad czczo masz?? dali Ci aparat do mierzenia cukru, bo ja zawsze 2-3h po posiłku mierze, bo po jedzneiu to nawet 300moze byc, wazne zeby po posiłku spadało, no a dieta dla diabetyków ma to do siebie ze utrzymuje poziom glukozy na w miare stałym pułapie, że nie ma wielkich skoków i wahań
                      Mam wszystko i dlatego mierzę...miałam szkolenie i na czczo normy są od 60-90 a 2h po posiłku od 60-120....u mnie średnia wychodzi po posiłkach 110 a czasami mam 140-150...a na czczo ok.110-120...hm....a dietę trzymam tylko w niedzielę sobie pozwoliłam na kawałek jabłecznika i to tyle moich zachcianek....cukru wogóle nie używam,chleb jem ciemny żytni-razowy...ale w szpitalu też mi tak skakał. Mam nadzieję,że nie jest żle ale idealnie by było gdybym na czczo miała chociaż 70-80 bo o 22h biorę inslinę długotrwałą aż 12j.i nic rano o 6 mam powyżej 110,bo o 6h znów insulina ale 8j.itd.....W szpitalu jest całkiem inne jedzenie i inny rytm może to od tego? Zobaczymy co powie mi lekarz w Poznaniu.
                      A kochana 300 to już jest bardzo żle ja jak miałam 140-170 w szpitalu to tylko zwiększali mi insulinę.....

                      Moje największe szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Cześć moje pupki :* Narazie u mnie pochmurno, ale na popoludnie zapowiadaja 21 stopni i slonko.

                        Scarlet co to za smutaski, w pupke nakopac? no ogarnac mi sie tu prosze i to zaraz. Nowy ciuszek powinien poprawic Ci humor
                        Edzia przydala by sie wizyta u ginka zeby zobaczyl co sie u Ciebie dzieje, jaka sluzowka jest. Moze wykorzystaj wolny czas na swoje hobby szydelkowanie i sprobuj wystawic cos na allegro, a nóż wpadnie kilka groszy, zawsze to cos
                        Kacperkowa oooo zaszalasas na zakupach z mamusia ale to dobrze ciesze sie kupowanie takich malutkich ciuszkow to frajda, sama bym sie wybrala na takie zakupy
                        Sylwia fajnie ze wpadasz do nas w wolnej chwili, dzieki za pamiec
                        Ninka i jak z ta Twoja fasolka, czemu zniknelas i sie juz nie odzywasz? wracaj!!!
                        Gizela dzieki za piekne slowa o ukrytych aniolkach, czekamy tu wszystkie na nie. Walcz dzielnie z cukrzyca, maluszek Ci wnet wszystko wynagrodzi
                        Ana trzymam kciuki, dawaj znac jak wrocisz od gina co i jak bo siedze w pracy jak na szpilkach i czekam na wiesci
                        Klara dla Ciebie buziaczki przesylam, wracaj szybko do nas, tesknimy
                        Oczekusia a Ty co malpko jedna zabunkrowalas sie z lodami gdzies znow czy jaki czort? przychodz bo sie tam przejde po Ciebie w te krzaczory


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Śpiące królewny wstawać kochane !!!!! kawka !!!!!
                          Dziś do kawki serwuje ciasto drożdżowe z jabłkami i kruszonką pychaaaaa


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            dotka dziekuje za zainteresowanie, moja fasola ma sie dobrze, dopiero okolo 8tc bede miec spotkanie z polozna wiec do tej pory nic sie niedzieje, bo oni tutaj w ogole podchodza ze do 12 tc to nie jest dzieciatko i ciazy nie ratuja, dla mnie bzdura ale tak jest i musze to zaakceptowac bo tutaj zyje i coz mi pozostaje...
                            chcialam rowniez przeprosic oczekujaca i promesse moze troszke mnie ponioslo ale kazda tutaj sie zali i smuci a mnie to spotkalo z pogarda i dlatego dotka milczalam ale caly czas was czytuje i jestem z wami, nie powinnam pisac ze nie maja dziecka i nie rozumieja mnie zle to odebraly...kazda w nas ma jakies problemy jedne wieksze inne mniejsze ale nie powinnam tego tak ujadc za co z calego serca przeraszam byc moze gdybym byla z wami dluzej inne bylyby reakcje,poza tym nawet kilka dni po tym wszystkim byly nawiazania do tego wszystkiego wiec po co mam sie narzucac co??wy juz jestescie zgrane wiecie o sobie prawie wszystko, tak jak wczesniej powiedzialam zycze kazdej z was dzieciatka, i wierze gleboko w to wierze ze to tylko kwestia czasu...




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              CzescAle mi dzisiaj Igor dospał20 po dziewiątej się budziłTo co ciekawego słychać??
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
                                dotka dziekuje za zainteresowanie, moja fasola ma sie dobrze, dopiero okolo 8tc bede miec spotkanie z polozna wiec do tej pory nic sie niedzieje, bo oni tutaj w ogole podchodza ze do 12 tc to nie jest dzieciatko i ciazy nie ratuja, dla mnie bzdura ale tak jest i musze to zaakceptowac bo tutaj zyje i coz mi pozostaje...
                                może głupio to zabrzmi,ale czasem lepsza jest taka naturalna selekcja.
                                moja kumpela przeżyła tragedię,teraz niedawno i lekarz sam powiedział,że gdyby nie leki podtrzymujące to dziecko by dawno nie żyło i nie doszło by do tego do czego doszło. więcej szczegółów na priv jak któraś chce wiedziec- ale tylko kobiety NIE zaciążone
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X