Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziekuje kochane. Jutro ide do ginka po poludniu. Troche sobie poryczalam i mi lepiej,ale i tak zle. Napisze Wam co i jak. Buziaki przesyłam:****

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Jak faceci pieką szarlotkę..

      1. Z lodówki weź 10 jajek - połóż na stole ocalałe 7,wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj!
      2. Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia.
      3. Wytrzyj podłogę, następnym razem bardziej uważaj! W naczyniu mamy 5 żółtek.
      4. Weź mikser i zamontuj trzepaczki i zacznij ubijać jajka.
      5. Zamontuj od nowa trzepaczki do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać.
      6. Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, to dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę.
      7. Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę.
      8. Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki.
      9. Sprawdź czy ściany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania.
      10. Weź szybciutko prysznic!
      11. Weź 4 jabłka i ostry nóż.
      12. Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. Przemyj jodyną kciuk!
      13. Potnij jabłka w kostkę pamiętając, ze potrzebujemy 2 jabłka, więc nie wolno zjeść więcej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy.
      14. Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą.
      15. Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę, bo jak zaschnie to nie domyjesz!
      16. Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika.
      17. Po godzinie, jeśli nie widać żadnych zmian włącz piekarnik.
      18. Po przebudzeniu nie dzwon po straż pożarną! Po prostu otwórz okno i piekarnik.
      19. Po tych traumatycznych przeżyciach pozostaje tylko schłodzona żubrówka i sok jabłkowy.

      Panowie nie obrażać się...
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Kathrinka hahahahaha dokładnie jest tak jak piszesz mój jak coś robi, to potrafi zadzwonić do mnie 10 razy i nawet o to w którym garnku zrobić zapytać hihihihi
        ana trzymamy kciukasyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yy

        a teraz kawa, po takiej ciężkiej pracy

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Koleżanka mi to wysłała...się uśmiałam,ale tak jest....
          pamiętam jak mój m musiał zrobić pieczeń, jak ja zdychałam mając gorączkę!!hehe
          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Scarletko a w ktorym dniu cyklu robilas testy w ciazy z Piotrusiem i w ktorym wyszedl pozytywny?? Lekarz Ci mowil,czemu tak pozno wyszedl?
            Juz sama nic nie wiem. Moze to ciaza pozamacicznaAlbo mialam pozno owulacje Jednak po odstawieniu dupka,zawsze mialam @, a teraz tydzien jak nie biore dupka i nic

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Przy Piotrusiu test wyszedł pozytywny dopiero po 2 tyg od terminu @ powiem ci, że już szalałam więc cię rozumiem.
              lekarz mówił, że często testy wychodzą negatywne w dniu spodziewanej @, albo nawet kilka dni po, bo wiele kobiet nie ma jeszcze w tym czasie takiego stężenia hormonu, które mogłyby wykryć teściki, albo też owulacja była sporo później. Na razie nie martw się kochana, jutro wszystko będzie jasne, mam nadzieję, że tak jak sobie tego życzysz hihihihi
              przy jednym z moich poronień, które przeżyłam nawet beta w 29dc nie potwierdziła ciąży, a w 34dc czy 35dc test wyszedł pozytywny a po dupku ostatnio okres dostałam dopiero 10 dni po jego odstawieniu:/
              Last edited by Scaarlett; 10-05-2010, 15:18.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Odkad nie mam chlamydii, to mialam cykle 28dniowe. A (.)(.) bolą, jak leze zwlaszcza. Nigdy tak nie mialam-takiego opoznienia. Zobaczymy co gin powie, ale jak testy wychodza ujemne, to nawet jak jest ciaza, to chyba nie bedzie widac jeszcze? Dzieki i przepraszam,ze Wam tak truje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  aneczko trujesz tym ze piszesz ze trujesz emocjmi
                  Czasem nie da sie zapanowac nad myslami i emocjami, lepiej to wywalic z siebie

                  Mnie normalnie sieklo tak usnełam ze pijana wstałam, plamienie ustepuje, tempki nie ma podniesionej wiec nie wiem jak to traktowac, czy jako owulke, czy jako @

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No to faktycznie dziwne to plamienie Edzia, najgorsze jak nie wiadomo jak to interpretowac.

                    W lipcu na weselicho idziemy dostalismy wlasnie dzis od mojej kuzynki zaproszenie, fajnie poszalejym troche na prakiecie


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      dotka ja mam w sierpniu, ale nie wiem czy pójdziemy, ale za rok to az 3 sie szykuja z czego na 2 musimy isc, bo młodzi byli u nas, a 1 to nie wiem jak to rozgryzc
                      przydał by sie mały bombel to y wymówka była

                      ale mi smutno, wieczorami sie tak smaotnie czuje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Edzia mi w przyszlym roku tez sie kolejne 2 szykuja
                        Tule mocno i wiem jak to jest byc wieczorkami samej bez ukochanego ja mam to na codzien, tule sie do mojego kochanego, cieplutkiego pieseczka.
                        Ide sie myju i lulac bo jutro rano trzeba wstac, caluje :*


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam kochane dziewczyny....
                          Scarlet,Edzia,Ana.Promesse,oczekująca,Dotka i wszystkie kochane dziewczyny...tak bardzo bym chciała byście już nosiły w sobie małe szczęścia...,ale ja wierzę,że to nastanie....mi choć teraz jest bardzo ciężko nie zamieniłabym tego stanu który mam pod serduszkiem na żadne inne skarby....wiem jedno,że moje dziecko daje mi siły i tyle radości swoimi kopniaczkami,że nie poddaję się choć nie raz popłaczę w poduszke....Życzę wam kochane z całego mojego skromnego serca tych maluszków.....i tulę każdą do tego serca....
                          Last edited by gizelka79; 10-05-2010, 22:00.

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Gizelka dziękuję z całego serduszka
                            My również w lipcu szykujemy się na weselicho. Nie da się odmówić ,bo to moja przyjaciółka, w grudniu się śmiałam żeby nie szykowała dla nas zaproszeń, bo mają wesele w dniu daty mojego porodu no a w tym wypadku trzeba iść jakoś specjalnie się nie cieszę..

                            z racji popołudniowego deszczu i niemożności spaceru m kazał mi sobie wybrać prezent na naszą 5 rocznicę hihihihihi no to sobie wyobrażacie jak latałam po sklepie w sumie też jestem praktyczna, a tak an niego nadawałam
                            Last edited by Scaarlett; 10-05-2010, 21:57.

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              klarciu bedzie wszystko dobrze, czas jest lekarstwem na wszystko !!!!
                              Jeśli chodzi o testy ton ja w nie nie wierzę,lepiej zrobić badanie z krwi na Beta HCG--określa dokładnie tydzień ciąży lub usg.
                              Oczekusia,Mamokacperka, Dotka,Edzia KOBITY GDZIE JESTEŚCIE?
                              Ja jak mam chwilę dla siebie to Was już nie ma.
                              W kożdym razie gorąco pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                WitamGizelka dziękujemy kochanaA ty skarbie jak się czujesz?Scarlet No i co ciekawego wypatrzyłaś??Ana trzymam kciuki
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X