Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja mieszkałam długi czas w bloku i czasem to tak sobie marzę że wróciłam do takiego mieszkaniaAle jak widzę Igora biegającego sobie po całym podwórku to już mi się odechciewa.Tak wiec są plusy i minusyMinus to to że jak chce się mieć wodę ciepła to trzeba sobie w piecu napalić
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ja zmykam kochana lulu bo jestem taaaaaakaaaa sennaaa

      buziaki i dobranoc!

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No widze ze wasez pociechy uwielbiaja ujalnoi
        No to nic mamuski tera zpo oarku beda biegac, za ulajonami
        Co do domu i mieszkania, to i to i to lubie;P ale jesli chodzi o kwestie sprzatania to mieszkanie tak jak ty scaarletko ze wzgledów lenistwa

        Mam nadzieje ze urlopik wypali kochana, zawsze to jakis relaksik i olej te dni płodne kochana, zreszta jak pojedziecie to i tak o nich zapomnisz a co ma byc to bedzie.

        Edziulka ja juz pistki za CLO zaciskam;P takze beda trzymane do powrotu m


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej ewciu, scarlett tak CLO wezne w tym cyklu jak M bedzie miał wracac
          Nadal sie kiepsko czuje, znów mi w nocy sie dziło to co jak w ciazy byłam, mdło goraco i lekkie omdlenie, ehhhh nie wiem jak sie wkurze to *****ne te leki


          WAKACJE takiej to dobrze!!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            edziulka współczuję ci bo mdłości to koszmar ja natomiast całymi dniami bym spała.przepisy macie boskie trzeba wypróbować a te torty to ślinka leci tylko ja w weekendy jem słodkie i już się nie mogę doczekać na serniczek z czekoladą ,
            Poruszyliście temat mieszkania ,powiem wam że mieszkałam w bloku i to była duża wygoda a teraz każde wolne pieniądze przeznacza się w dom i ogród a pózniej inne wydatki.Ale dla dzieci to super całymi dniami są na dworze i nawet jedzą i śpią/mam sąsiadki z małymi dziećmi to widzę/a i ten luz na miasto to trzeba się szykować a tu luz w dresie buch na podwórko.Każde miejsce zamieszkania ma plusy i minusy i tak to już jest ważne żeby być szczęśliwym i mieć wspólne gniazdko.na kawkę zapraszam

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              No i jestem na kaweczece, nie chce Wam smaka robic ale mam powtorek sernikai torcika z wczoraj bo jeszcze zostalo, a na deser mam jeszcze swoja bulke francuska z jablkiem mniam

              strasznie tez uwielbiam FORNETTI mniam


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                chyba przegielam z tym foto


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dzien dobry

                  Dotka ale torturujesz, ja uwielbiam fornetti
                  Najgorsze jest to, ze moge zjesc ich kilogram i dalej mam na nie ochote hehe

                  Scaarlett teraz lec do egiptu, fajna pogoda i nie ma tlumow

                  Oczekujaca a Ty co wpadasz dopiero jak ja juz spie :P :*

                  Edziula wiem jak sie czujesz, ja odkad biore tabletki anty schudlam, nie mam wachan nastroju - czuje sie super, bo unormowaly mi sie te wstertne hormonki.

                  Co do mieszkania w bloku czy w domku - wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja w bloku mieszkalam krotko i powiem wam, ze domek dla mnie jest jednak lepszy. W bloku brakowalo mi tego, ze moge wyjsc na ogord w pizamie i nikomu nic do tego. Poza tym mialam takich dziwnych sasiadow . Oczywiscie domek nie jest lepszy do sprzatania, ale cos za cos

                  Ja dzisiaj troche posiedze w pracy a potem spadam z tesciowa kupic prezenty dla gosci

                  Milego dnia kochane


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Fornetti dobrze wchodza bo ciasto francuskie jest lekkie. U mnie od rana deszcz brrrrr

                    A zapomnialam pow ze przywiezli mi wczoraj wanne, czekam na m i bedziemy montowac, a potem ......

                    O taka zamowilismy, z firmy KOŁO



                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Swietna wanna, moj tato tez kupil do domu armature z kola sa zadowoleni.

                      Moja jest bardzo podobna, ale ma zaglowki po jednej i po drugiej z takiego tworzywa elastycznego.
                      Dotka teraz musisz uwazac, bo moj m pierwszy raz jak poszedl sie kompac w takiej wannie jak zmienilismy mieszkanie we wrocku, to nalal za duzo plynu do kapieli i mielismy piankowa powodz Nie wiem jak to mozliwe, ze tej pianki sie tyle wytworzylo, ale bylo sprzatania :O


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Sprzatania co sprzątania ale pewnie mieliście ubaw i teraz jest co wspominać. Juz sie ciesze na sama mysl wanna party


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          heheh zaopatrz sie w olejek z opium i swieczki i extra nastroj

                          Dotka nie wiesz moze jak wyglada sytuacja we wrocku od lotniska do centrum? Jak bylam w grudniu to przez te remonty stalam w ogromnym korku i malo co sie na samolot nie spoznilam. Dalej taka masakra?


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Jest tak samo kochana, przez to ze rozkopane wszystko dalej tworza sie korki, a w szczycie to masakra jest, wiec przygotuj sie


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              No to ladnie A juz mialam nadzieje, ze sytuacja sie polepszyla. Moze otworza niedlugo obwodnice z lotniska na autostrade, ale to chyba przed igrzyskami nie zrobia.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dotkaaaa!! ach ta wanna, te fornettii nie za dużo kochana tak z rana?
                                edzia pewnie, szykuj się na powrót mężulka
                                promesse myślę, że do jakiego byś miasta nie pojechała to będziesz stać w korku

                                ja sie biorę za pichcenie
                                Last edited by Scaarlett; 06-05-2010, 10:25.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X