Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Zapomniałam moje dziecię dostało hulajnoge i nie rozstaje się z nią nawet w nocyMusi stać obok łóżka
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      MamoKiF ja tez chce przepis na rogaliki

      Gizelka jak sie czujesz? Masz rozpisana diete czy tylko insuline musisz brac?

      Dotka starczy tego obzarstwa, wylaz

      Oczekusia i Edzia a wy co? strajkujecie ? Wysylam po Was pociag, bo tak tu tloczno, ze szok

      Ewcia ja tez tak swirowalam jak dostawalam prezenty, nie moglam spac bez nich, a jak dostalam psa to obowiazkowo musial lezec kolo mnie w nocy i trzymalam go za lapke, bo nie moglam uwierzyc, ze go mam i tak go nauczylam spac na lozku


      Last edited by Promesse; 05-05-2010, 11:05.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ewcia u mnie jest to samo tyle, że mój ją dostał już ponad miesiąc temu, ale zakup był trafiony, bo się z nią prawie nie rozstaje wczoraj również zaparkował nią w łóżku a twój też tak załapał śmiganie, że oczy z orbit wychodzą?

        Dotka właśnie odejdź już od tych pączków, bo miarkę przebierzesz

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam kochaniutkie!!!!:-)
          Podczytuję Was tutaj i nie wiem, czy dobrze doczytałam Ewcia masz problem z uchem???? Nie chcę Cię straszyć, ale ja właśnie wylądowałam na L4z powodu czyraka w uchu, który spowodował u mnie ostre zapalenie ucha środkowego!!Ból nie do zniesienia-choć teraz biorę bardzo silne tablety przeciwbólowe i antybiotyk... Babeczka mi powiedziała,ze to już długo się u mnie rozwijało i mogło przebiegać bezobjawowo...ale ból, który się pojawił skłonił mnie do natychmiastowej wizyty u laryngologa!!!Babeczka powiedziała,że nie leczone, może spowodować komplikacje,powikłania i często niedosłuch...także kochana lepiej idz czym prędzej do lekarza!!!!!!!!!!

          Buziaki kochane
          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            khatrina no to masz kochana przyczyne problemów z ciaza i nawykowych krwotoków, miałaś bakterie w uszku

            scarletko nie kuś
            a po co ja wam tu potrzebna

            mamcia k&c M zestresowany wiec ... choc go wczoraj dopadłam, bo chyba dotarło ze juz nie bedzie miał pupki

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Edziula nawet mnie nie denerwuj a swoją drogą dobrze, że jesteś, bo już się z pałą do ciebie wybierałam, poukładać co nie co w główce

              a kusi tutaj to promesse, spać po nocy nie mogłam tak myślałam o tych włoskich dankach jutro wypróbuję to cannelloni, bo takiego jeszcze nie robiłam, zawsze to faszerowałam makaronowe rurki. Powiedz mi kochana, czy te nalesniki, to smażysz na dużej patelni, duże rulony mają wychodzić, czy lepiej na małej patelce?
              Oczekusia pisała, że nam się tutaj kulinarny wątek tworzy i bardzo dobrze. Lepiej gotować i czekać na lepsze czasy niż w każdym poście labidzić

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Juz jestem, ale pysznosci byly jak napisze to Wam slinka pocieknie, byl torcik czekoladowy i serniczek mniam, wrzucam kazdej po kawaleczku

                Scarlet dobrze ze sie pojawilas bo juz bylam w drodze do Ciebie No idzieki za gratulacje, a i nie robcie juz ze mnie takiej miss bo wcale nia nie jestem, lepiej swoje foty mi tu powrzucajcie bo chetnie Wasze piekne buziaczki poogladam
                Promesse sloneczka sliczne zwlaszcza to z pieskiem, takie mordki mnie strasznie urzekaja bo kocham strasznie pieski. A to canneloni faktycznie ciekawe, w nalesnikowej wersji nie znallam tylko tez rurki makaronowe



                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                  khatrina no to masz kochana przyczyne problemów z ciaza i nawykowych krwotoków, miałaś bakterie w uszku
                  Dokładnie!!! Siedziała jakaś bestia w uchu i nic nie mówiła.....zaraz ją wykurzę!!!Ale skubana wierci się wierci i bólu mi przysparza ehh
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ranyyyyy dotka nie musiałam nam tutaj serwować takie dwa gigantyczne torciska moja ślina spłynęła już chyba pod drzwi sąsiadów właśnie kogoś mi przypominałaś tylko nie wiedziałam kogo
                    kathrinka współczuję ci tego dziadostwa znam ten ból, bo moja koleżanka miewała coś takiego tylko w nosie, ból taki, że odpływała

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Musialam sie z Wami podzielic, bo ja lubie sie dzielic
                      Kathrinka to dziad wykurzony huraaa to terazmam nadzieje bedzie z gorki juz


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziewczyny patelnia to taka normalna o srednicy 24 cm, wazne zeby nalesniki do canelloni byly cieniutkie.
                        A zapomnialam napisac, ze sos powinien miec duzo miesa, musi byc tresciwszy nic tez normalny a'la bolognese, wiec mysle, ze na 2 puszki albo kartony pomidorow 0,8 kg miesa mielonego jest gites.

                        Dajcie znac jak wam wyjda. Jak lubicie parmezan to posypcie nim nalesnika przed zwinieciem

                        Dotka ale ciacha mniammmmm
                        Last edited by Promesse; 05-05-2010, 13:08.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ja kupiłam juz tarta mozzarelle więc nią posypię, jeszcze tylko po mięsko do sklepu a mięcha ja zawsze do sosu dużo daję, bo mój m jest bardzo mięsożerny

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            A Scaarlett je trzeba skladac jak krokiety, farsz na srodek, potem boki do srodka i tym zawinietym pod spod na blache ukladac. Mowie tylko, bo pisalas cos o rulonach


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              no właśnie, dlatego pisałam o tej małej patelni, bo jakoś mi się za długie wydawały, ale teraz już wszystko jasne

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                U Was to zawsze jakieś pyszności...mniaam, może sama się skuszę,żeby jakieś włoskie danie zrobić?...Ból przytępiony silnymi tabletami,mogę w kuchni działać :P...
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X