Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    po pracy

    Czesc dziewczyny

    Edzia,anet dzieki za słowa otuchy.Wiem ze trzeba czekac i to jest najtrudniejsze ale jak mówicie to dla dzidzi i to jest najwazniejsze.

    Ja to kazda pore poku lubie byle by nie padało-i dla mnie to jest naprawde super,no a jak troszke słoneczka wyjdzie to jestem w siodnym niebie jakos humor sie odrazu poprawia
    Zime tez lubie a najbardziej lubie noca obserwowac jak snieg pada jest to dla mnie cos pieknego-nie wiem dlaczego??????

    Jak na razie nie mam planów na sylwesra zreszta jak co roku pracuje czyli jak na razie planów nie robie.Ale po pracy zawsze spedzam czas z mojim mezulkiem-czyli jest super Zobaczymy mozze w tym roku sie uda gdzies wyrwac-zobaczymy.

    Dziewczynki pozdrawiam i przesyłam buziaczki:*
    Trzymajcie sie cieplutko


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      weekend!

      Nareszcie wolne!
      Słoneczko zimne za oknem,liście spadają z drzew,wszystko się zmienia,czas przemijania i nowych nadziei,pragnień i te coraz dłuższe wieczory napełniają nas nostalgią i melancholią.
      Bardzo lubię jesień ale tą złocistą,wczesną i zimę z dużym śniegiem.

      katrina co u ciebie ?
      viki co słychać ?
      ejończyk co tam? gdzie jesteście dziewczynki???????

      Skomentuj


        a jej dalej nie ma...

        Hej!
        NARECZCIE WEEKEND!!!!:
        Wpadłam do domku, muszę coś zjeść, wykąpać się i wybrać się do ginka...
        Zobaczymy co powie o tej cytologii a poza tym 2dni spóźnia mi się @...hmmm
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          kaathrinko mam nadzieje że to dobra oznaka że @ nie nadchodzi i że dziś może dowiesz się że nosisz pod serduszkiem maleńką fasoleczkę. Życzę Ci aby tak było. Być może to dzień, który zapamiętasz na długo ....


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Idę po złą wiadomość a otrzymam dobrą?!Oby tak było!!Choć chyba za wcześnie by lekarz coś zobaczył...test 4dni temu robiłam i wyszedł negatywny
            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




            Skomentuj


              po powrocie od gina......

              Wróciłam! Bez rzadnych wiadomości...tzn, wyjaśnił mi,że to nic poważnego z tą cytologią, nie ma rzadnej infekcji, wirusa itp. Ale przepisał mi profilaktycznie globulki dopochwowe, które mam zastosować dopiero po @ przez 6dni i spowrotem na cytologię...ale ponieważ @ nie ma...to powiedział,że to już chyba nie będzie potrzebne mam odczekać tydz i zrobić test a do niego zjawić się po 2-3tyg,bo dopiero wówczas będzie można coś zobaczyć na ekranie OBY hihi
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Kaathrino trzymam kciuki, żeby nie było @





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                  Wróciłam! Bez rzadnych wiadomości...tzn, wyjaśnił mi,że to nic poważnego z tą cytologią, nie ma rzadnej infekcji, wirusa itp. Ale przepisał mi profilaktycznie globulki dopochwowe, które mam zastosować dopiero po @ przez 6dni i spowrotem na cytologię...ale ponieważ @ nie ma...to powiedział,że to już chyba nie będzie potrzebne mam odczekać tydz i zrobić test a do niego zjawić się po 2-3tyg,bo dopiero wówczas będzie można coś zobaczyć na ekranie OBY hihi
                  TRZYMAM MOCNO KCIUKI..;-)




                  Skomentuj


                    Dzięki dziewczynki
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      No może wkońcu którejś się udaA wtedy to już lekko pójdzieTrzymam kciuki za ciebie kochana.
                      A co u reszty?Ja się nie odzywałam bo dostałam okropnego bólu zatok.Łeb mi pęka a do tego rozpoczęliśmy remont.Wiec nie bardzo mam czas pisać.Ale nie powiem co dzień czytam co u was.Buziole:*
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no Kaathrina tak trzymac maleńka !!!!

                        Ja właśnie wróciłam z babskiego wieczorku i troche mi w główce szumi, co prawda tylko 3lampki winka przez cały wieczór le jakos tak mnie sen złapał, chyba sie odprężyłam - totalny luzzzz
                        A tak nadciąga płodny tydzień wiec fajnie nam sie weekend zacznie

                        buziolki kochane

                        ps: ejonczyk trzymaj sie, wiem co to remont, od poniedziałku mam nowa ekipe

                        Skomentuj


                          brrrrr!

                          Ale zimnica na dworze,chyba dzień przed tv się zacznie i jakieś komedie by się przydały.Co polecacie,podzielmy się swoimi ulubionymi tytułami ,co wy na to?

                          Katrina ,super trzymaj się i czekamy na wieści !!!
                          ejończyk , my znów razem startujemy

                          trzymajcie się dziewczynki i wspaniałego weekendu życzę!!!!1

                          Skomentuj


                            już 3 dzień bez @...

                            Hejka!
                            ...wiecie co chyba się udało ...ale spokojnie czekam do środy....ćwiczę cierpliwość
                            A co do komedii,to hmm....z ostatnich to Kac Vegas, Złoty Środek...a jeśli chodzi o więcej tytułów to muszę popatrzeć w bazie tytułów,gdyż mam kiepską pamięć do tytułów a dziś chcemy z mężusiem wybrać się do kina, ale też za bardzo nie wiemy na co...polecają Bękarty wojny? Oglądałyście może????
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              przeziebienie

                              a ja sie fatalnie czuej, cos mnie bierze - gardełko drapie, spałam 11h, no i stan podgorączkowy 37
                              Kurcze a zaczyna sie u mnie tydzień płodny
                              Ale co tam ... moje jajeczko czeka, trzeba działąc

                              A filmy hymm... do kina to zamierzam sie wybrać na galerianki to o nastolatkach które sie prostytuują za kase w centrach handlowych
                              A jesli chodzi o dvd to polecam
                              kac vegas - super byłam na tym w kinie, ubaw po pachy,
                              Lejdis - świetna komedia, gatunkowo podobna do w/w
                              underworld - to taka baśń raczej o wampirach i wilkołakach ale z pieknym motywem miłosnym, cos ale romeo i julia, sa 3 czesci ale warto obejzec
                              transporter - były komando przewozi przesyłki ale nie wie jakie, jedna z nich okazuje sie kobieta i ....
                              wyścig śmierci - gostkowi zabijają żonę i dziecko po to żeby zwalić na niego morderstwo, aby trafił do wiezienia i brał udział w wyścigu, gdyż jest świetnym kierowca. Ale postanawia pomścić rodzine i ...

                              Last edited by edzia7891; 03-10-2009, 11:23.

                              Skomentuj


                                Hej Dziewczynki.

                                Kaathrinko trzymam kciuki i życzę powodzenia.
                                Edzia ciepły kocyk, herbatka z miodkiem i wygrzewanie się z mężusiem...wracaj szybko do zdrowia.

                                A u mnie 29dc i też się jeszcze @ nie pojawiła poczekam do poniedziałku chociaż nie robię sobie nadziei bo brzuch mnie boli i trochę stresu miałam w tym tygodniu a dzisiaj jeszcze mamy pogrzeb także chyba się @ przesuneła. Nie ukrywam, że bardzo bym się cieszyła gdybym jednak zaszła bo w tym miesiącu mamy rocznicę ślubu i byłby to super prezent... no ale zobaczymy. Kończę dziewczynki bo dzisiaj już tu nie zaglądnę, chyba że późnym wieczorem. Pa... i fajnego weekendu !!!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X