Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witajcie
    ale sie porobilo;/ jedne sie kloca drugie odchodza co sie dzieje co??
    po pierwsze ja tez mam dziecko i tez jestem w ciazy i jakos mi nie przyszlo zadnych obaw czy dam sobie rade!! jesli dalo sie z jednym to i z drugim tez sie da. A na swiecie jest tyle osob ktore tez nie moga liczyc na bliskich bo np mieszkaja daleko itd i jakos daja sobie rade. ale ok!!
    Promesse czemu idchodzisz??cos sie stalo???mam nadzieje ze nic zlego ale z tego co czytalam to oczekusia jest szczesliwa wiec moze i mi zdradzisz rabek tajemnicy??szkoda bo tak fajnie bylo ciebie czytac!!!
    Edzia no to zes sobie ulzyla ale jak jest kacyk to znaczy ze i alkoholik smakowal heheh moj maz tez dzisi z moim tata obie popil i wlasnie u niego spimy!! A ja jak zawsze spac nie moge ale pustki tutaj jak zwykle wszytskie pouciekaly na majowke tylko ze u mnie to deszcz pada;/.
    Dotka nic tylko pozazdroscic widoczkow wycieczki no i sliczno-romantycznych zareczyn


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      zostawic was na jeden weekend ...

      ninka GRATULACJE!!! a obawy hmmm sadze że mina, doznałąś szoku, może nie do konca bylaś gotowa an 2 ciaze, ale to minie jak emocje opadna i organizm sie do zmian hormonalnych przyzwyczai

      dotka GRATULACJE !!! śliczniuśi pierścioneczek to teraz szczeguły prosze hihi

      klarcia co to za numery z odejsciem, prosze mi tu w tej chwili wracac!!!

      ruda idz no sobie pobiegac, bo normalnie sztorm na morzu i tsunami nadciaga

      a co do waszej kłótnie to zostawie bez komentarza, bo juz sie wypowiadałam kiedys na temat dobierania wyważonych słów kto czytał ten wie o co come on...

      Ja sie dzis zerwałam o 5.00 bo tesciu wył na dole po libacjii hahaha
      i siedze sama bo spac nie moge, ale super w końcu cisza i ludzi nie ma, tylko cisza kawa i ja
      Last edited by edzia7891; 03-05-2010, 08:24.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        edzia dziekuje ci bardzo, mamokacperkaicoreczki wiem ze sobie musze dac rade ale chodzilo mi o innego typu obawy np jak zle sie poczuje i bede musiala jechac do szpitala to kto sie zajmie dzieckiem albo jak zaczne rodzic, zycie za granica nie jest latwe i na pewno bardziej takie obawy przychodza, jestem gotowa na druga ciaze jaknajbardziej i jestem bardzo szczesliwa bo juz pol roku sie staralismy byc moze jest to szok bo zawsze nastawialam sie ze kolejnym razem sie uda a tu takie mile zaskoczenie...pozac tym juz nie bede dalej tego ciagnela, niestety myslalam ze jakos mnie wesprzecie na duchu powiecie mile slowa a tu taka niespodzianka, trudno widac ze to forum nie dla mnie, poza tym od poczatku bylam lekcewazona przez niektore osoby
        Aha dotus wszystkiego najlepszegoale masz pomyslowego faceta, pierscionek rewelacja...




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Aha do mamykic wiesz moze takie obawy nie chodza tobie po glowie bo byc moze masz wokol siebie rodzine a ja niestety oprocz meza i synka nie mam tutaj nikogo, byc moze dltaego takie mysli mnie naszly, dlatego powiedzialam ze mnie nie zrozumiecie...




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ale z Was ranne ptaszynki ja niedawno wstalam i jestem narazie sama ja i kawa, podobnie jak u Ciebie Edzia, czasem kawja w samotnosci tez extra smakuje

            Edzia widze ze poszalas konkretnie wycieczka naprawde byla extra, takze polecam to miejsce
            MamaK i Ninka dzieki za gratulacje.
            Ninka wiem o jakie obawy Ci chodzi, ale to pewnie dla Ciebie byl szok jak zobaczylas druga kreske dlatego spanikowalas bo sie nie spodziewalas, dzis jak sie juz z tym przespalas pewnie masz troszke inne mysli, bardziej pozytywne
            Scarlet gdzie Cie wcielo? A Oczekusia zabunkrowala sie z lodami i sie nie podzielila, pewnie z Klara wszystko wciely

            Ostatni dzien wolnego i do pracy jutro, az zal ze to wolne tak szybko minelo, jedynie Oczekusia nie proznowala i dzielnie pracowala


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              scarleciak to na działce w tulipanach sie przewraca
              a oczek zabija nerwa lodami hahah

              klarcia weź sie nie wygłupiaj co sie dzieje, chociaz pare słów wyjasnien by nam sie należało no chyba cze nie chcesz

              khaatrinka ana ewcia wy jak lalki

              ewuś koniecznie daj znac jak tam wizyta w sprawie brzusia

              kacperkowo córeczkowa a jak, za te bóle wszytkie i stresy (szpital) musiałm w koncu odreagowac... moze wkrótce nie bedzie mozna w koncu

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam Wszystkie dziwczyny:-))

                Widze ze wszystkie to juz stale bywalczynie:-)) wiec ciekawe jak zareagujecie na "nowa"
                Dołaczylam do was bo tak jak wszystkie staram sie o dzidziusia
                mam juz synka ale teraz chcialabym miec drugie:-)))
                Przy pierwszym walczylam z mezem rok czasu i jak przypomina mi sie ta walka to odrazu ogarnia mnie smutek ze bedzie teraz tak samo
                Dlugo czekalam z ta decyzja............a teraz zaluje nie podjęlam jej szybciej

                Wszystkie was serdecznie pozdrawiam i licze na to ze przyjmniecie mnie do swpjego grona
                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Edziulka jak przejdzie mi zlosc, to zapewno do Was wroce, bo bardzo Was lubie :*



                  Oczekujaca miala wpasc do mnie na lody, ale chyba gdzies utknela po drodze. Napewno niedlugo bedzie
                  Last edited by Promesse; 04-05-2010, 14:47.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    klarcia ok rozumiem, bedziemy czekac

                    joasiu witai i rozgośc sie, ale nie na długo, oby Ci sie szybciej udało

                    uciekam do mamusi, dzis ja sie pogoszcze, w koncu ktos koło mnie pochodzi

                    gizelka daj znac kochana jak wrócisz, jaka Wam tam diete dowalili
                    ewciu a ty jutro do lekarza marsz...!!!

                    oczek już sie nie opychaj tak tymi lodami, bo Ci dupka urośnie i bedziesz biegac biegac biegac

                    dotka ty mi tu nie myslij oczu tylko szczegóły dawaj

                    S C A R L E T gdzie jestesssssss, wyłaź z krzaków!!!!!!!!!!
                    Last edited by edzia7891; 03-05-2010, 16:50.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Edzie bardzo dziekuje za mile przyjęcie do waszgo grona
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziewczynki tak bardzo do was się przyzwyczaiłam że podglądam was troszkę!buziaczki przesyłam i wiruski rozsiwewam

                        joasia 30 witaj

                        Gdzie jest scarlett?????????
                        ewcia pisz szybko co tam u lekarza?
                        Gizela co u ciebie??????????

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          gosienko zarażaj ile wlezie
                          a jak Ty sie kochana czujesz fizycznie i przede wszytkim psychicznie??

                          ja doprowadzam powoli dom do ładu pewnie zejdzie mi nim to ogarne na błysk tym bardziej ze M w piatek wyjezdza wiec przy pakowaniu nabałagani i wogóle szkoda czasu na sprzatanie, choc dzis to mu pewnie nie stanie hahahahah

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            WitamU mnie weekend minął bardzo przyjemnieGrilek oczywiście obowiązkowo byłWitam nowa koleżankę.ZapraszamyGosiek nie opuszczaj nas tak do końca.Zdrówka kochana.Napisz jak się czujesz.Ninkapa dasz radę.A teraz się nie martw tylko ciesz się kochana swoim błogosławionym stanem.Oczekująca dawaj te lody a nie zabunkrowałaś się z nimi gdzieś i nawet słówka nie piśniesz.Scarlet a ty gdzie się podziewasz??Edziula widzę że ty nareszcie porządnie się odhamiłaś
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ewcia ojjj i to jak, a jak M nie bedzie to sobie szkolne czasy przypomne w weekendy a jak, moze jak bede mniej sfrustrowana to szybciej sie uda na lekach po powrocie M
                              A zamierzam jego czas nieobecnosci wykorzystac dla siebie

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dotka kochana gratuluję tak romantycznego facetaNormalnie boskoEdzia i bardzo dobrze zrobisz zajmując się sobą.Ja czasem też mam ochotę się wyrwać.I jak uda mi się spędzić wieczór ze starymi psiapsiółami to odrazu czuje się młodsza o pięć lat
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X