Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Edziulka trzymam kciuki kochana za te jajeczko kochana zeby urosło - narazie to jest dopiero 10 dc to moz jeszce nie byc dominujacego - takze wszystko sie moze zdazyc, a jak nie teraz to jak m wróci to bedzoie ostre dymanko hahhahahahhahahahahahaahh


    No to juz teraz wiem ze predymka była hahhahahahahahahahhahaah


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Edziula patrz jak swoje dupcie twoja zasłaniaja hahhahahahhahahahahahahahahahhahahah
      Tylko zeby mniejsze baty na ich spadły - ale nie bój sie kazda bedzie miała po równo, bo za wspieranie nie ma łagodniejszych kar hahahahahhahaha
      Last edited by oczekujaca7777; 01-05-2010, 00:26.


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Promesse widze ze stresik jest - no ale ja kochałam ten stresik przed weselichem - to jest niezastapione uczucie - a w dzien slubu to dopiero ci sie nazbiera, ja jak mówiłam przysiege to płakałam ze wzroszenia i jednoczesnie sie smiałam hahhahahahhahahahahaha, takze było kolorowo - zapomniałam co mam mówic i tylko na ministranke patrzałam bo ta mi podpowiadała i pokazywała co mam robic uffffffffffffffffff.............hahahahahhahahahah a, bez niej to chyba bym zgineła


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ja kochane zmykam spać. buziaki i miłego wypoczywania długi weekend jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            buzka papapappapapap miłych snów kochana i weekendziku

            Oj ja bede spałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ile fabryka dała hahhahhahahahah


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              A fabryka ile dala???
              Ja tylko na chwilke ale juz uciekam spacku!! zycze wszyskim mileo weekendu jak pogoda dopisze to na dzialeczke na grilka smigam wiec zapewne dopiero wieczorkiem bede papap kolorowych snow i niech wam sie przysnia same piekne sny!!!
              Oj jak ja bym chciala poczuc ten stresik przed taka ceremonia fakt mialam lekkiego stresika przy cywilnym ale zapewne koscielny jest bardziej stresujacy hihi ale jak juz pisalam do 30 mojego meza wezmiemy wiec mam jeszcz 5lat
              dobranoc kochane
              Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 01-05-2010, 00:44.


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Już dawno napisałam dobranoc a dalej tu siedzie przed kompem i klikam jak najęta długo mnie nie było więc muszę nadrobić hehehehe
                Zwróciłam uwagę na wpis a propos adopcji dzieci.Wiecie też miałam takie myśli,szczególnie po tym jak nasz Aniołek poszedł do nieba czy by może się zdecydować,ale mój M nawet nie chce o tym słyszeć a rozmowy na ten temat nie mam co zaczynać bo znam jego zdanie.Kiedyś powiedział tylko że albo będziemy mieli swoje dzieci albo wcale.Cóż...jestem w stanie go zrozumieć.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez paulina09 Pokaż wiadomość
                  Już dawno napisałam dobranoc a dalej tu siedzie przed kompem i klikam jak najęta długo mnie nie było więc muszę nadrobić hehehehe
                  Napisane przez paulina09 Pokaż wiadomość
                  Zwróciłam uwagę na wpis a propos adopcji dzieci.Wiecie też miałam takie myśli,szczególnie po tym jak nasz Aniołek poszedł do nieba czy by może się zdecydować,ale mój M nawet nie chce o tym słyszeć a rozmowy na ten temat nie mam co zaczynać bo znam jego zdanie.Kiedyś powiedział tylko że albo będziemy mieli swoje dzieci albo wcale.Cóż...jestem w stanie go zrozumieć.

                  Paulinko ja wszystko rozumie to co napisałas - chce tylko zamienic jedno szdanie tzn

                  albo bedziemy mieli swoje dzieci albo wcale na -BEDZIEMY MIELI SWOJE SZCZESCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buzka
                  Zycie jest pełne niespodzianek - niektóre z nich niestety bardzo bola - ale za to inne BARDZO ciesza


                  MamaKiC DAWAJ GRILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma ze daleko dawaj i koniec hahahhahahhahahaahha
                  Last edited by oczekujaca7777; 01-05-2010, 01:36.


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    no w koncu czerwona żebym ja Cie msuiałą takimi sposobami sciagac
                    scarlett oooo Ty cipko

                    a ja sie upilam wczoraj prosze państwa swoja nalewka z aroni ahhhh
                    zdrajco nie podziele sie z Toba niczym, a mam dzisiaj takiego grilla kiełbaska, karkóweczka naczosnkowana, sałtka z uszkami i wiosenna z brokułka i fety, a do tego moje mega ciacha

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No tak moim zdaniem to najpierw Oczekująca powinna dostać po swej szanownej od nasEdzia nie rób smaka bo ja nie mam nic na grila ale jak mnie nakręcisz to popędzę zaraz do sklepu
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dzieńdoberek moim Paniom
                        Nawet nie macie pojęcia jak długo za mną łazi grillowane mięsko.Ale chyba nic dzisiaj z tego nie wyjdzie bo u mnie leje jak z cebra.
                        A tak się cieszyłam na długi weekend,cały tydzień było pięknie a jak przyszła sobota to mi leje za oknem
                        Chyba poratuje się kiełbaską z piekarnika.Zawsze to coś ...


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ewcia to pedz do sklepu
                          u mnie padało a teraz juz słonko sie przebija, ale co tam najwyzej na balkonie albo w garazu sie ugrilluje miesko i kełbaske a w domku sie pogosci
                          mozecie sie wbijac zapraszam nawet Ta ZDRAJCZYNIE ugoszcze

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Coś mi jednak wyjdzie z tego sobotniego grillowania ŚWIECI SŁONKO !!!!
                            To ja uciekam moje kochane,miłego dłuuuuuuuuuuuuugiego weekendu życzę
                            odpocznijcie moje kochane .
                            Papapapapapa


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              widzę, że wszystkie grillują
                              edziaty pijaku twój grillek to ful wypasior mniam mniam. Nie wiem czy wytrzymam do jutra
                              Paulinka u mnie w domu kiedyś też była taka rozmowa i chyba u nas też by z tego nic nie wyszło

                              U nas z rana polało, to sobie podgotowałam dobry obiadek, upiekłam ciacho, zrobiłam pranko, a potem słonko w całe niebo, to buszowaliśmy po mieście, parku, Plantach, wybraliśmy się na Wawel, tam kolejka do grobu prezydenta do stania na kilka dobrych godzin
                              teraz wieczorkiem na pocieszenie, że grillek będzie dopiero jutro serwuje krewety, pieczywko czosnkowe i winko
                              wypoczywajcie kochane!

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej moje Kochane
                                Nie wiem jak tam u Was,ale mnie wczorajszy grill udał się elegancko !
                                Byliśmy u znajomych.Tego było mi trzeba.Posiedzieć,pogadać,pośmiać się...no i zjeść cuś pysznego Tak się objadłam że grillowanego mięska mam dosyć chyba na dwa lata


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X