Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Edzia u nas tez tak było-nie mozna bylo gosci wyprowadzic!) Ja bardzo lubie takie swojskie, rodzinne weselicha Mogłabym co tydzien na wesela chodzic i pewnie bym zbankrutowała,ale zabawa przednia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      aneczko ja tez wole takie swojskie ala wiejskie wesele gdzie wszyscy sie swobodbie czuja, nie przepadam za sztywnymi restauracjami,a le to zalezy tez od gosci i miejsca, w polsce sa różne zwyczaje zalezy od regionu, u nas było w remizie po wiejsku, a ja dbałam zeby było elegancko wiec mysle ze połączyłam wszytko ze sobą i ten mix był najlepszy


      wow 2-3 x dziennie bedzie sie dzialo, my teraz codziennie przed wyjazdem M szalejemy, bo potem post nie wiem jak wytrzymam juz sie tak przyzwyczaiłam ze ... przez te staranka

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ale u was super my przez ostatnie 2 tyg aż wstyd się przyznać, to tylko raz ale ja nie mam siły, plecy bolą jak ch o l e r a, a m jest wyrozumiały. nie wiem co to się ze mną porobiło
        Aneczko testowałam i nic. Abo się cykl wydłużył, albo zapowiada się powtórka z rozrywki jak u Piotrusia
        Miłej i szczęśliwej podroży i wracaj do nas szybko bo nas ostatnio zaniedbujesz!

        a u nas weselisko było jednodniowe i ja już tego miałam dość, jednak to są przeżycia, stres, zmęczenie, cieszyłam się, że się to już skończyło, ale ludzie dzwonili, dziękowali i zachwalali, chyba było super

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          A mnie juz nosi i rozrywa od srodeczka z radosci. Jejku ale sie ciesze ze to juz dzis i pogoda jeszcze taka piekna. Opuszcze Was o 15 bo tak z pracy sie zbieram i nie wiem kiedy wpadne chyba w niedzielke dopiero ale myslami bede z Wami kochane


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            To miłego wypoczynku i szaleństwa kochana! czekamy na pikantne szczegóły

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dotka zatem udanego wypadu Ci zycze

              Ja bylam na obiadku, dzisiaj kopytka z sosem pomidorowym, mniam mniam
              A pozniej zaserwowalam sobie procje lodow smietankowych
              Musze uwazac z tymi kaloriami, bo suknie trzeba bedzie poszerzac hehehe

              Scaarlett ja wiem jak to jest, kiedy okres sie spoznia i ma sie nadzieje, ze to TO. Jezeli w tym miesiacu nie mialas owulacji to okres przyjdzie w 45-47 dc, przynajmniej jak tak mam. Oczywiscie zycze Ci, zeby jego brak byl konsekwencja malego ktosia


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                no ciekawe kiedy ja teraz dostane @ pewnie znów bede zdana na luteine po której tyje no ale M wyjezdza wiec teraz mi to lotto

                ja robie pyszne ciacho z nutelka i ptasie mleczko

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Edzia a jak bierzesz ta luteine? Od 16 do 25 dc i potem przychodzi okres?


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dzięki dziewczyny, na pewno zdam relacje jak wrócę
                    Promesse ja tez uwielbiam kopytka ale mi smaka narobilas
                    Edzia dobrze ze ja nie tyje po luteinie juz 2 lata ja biore i jest ok. A @ sie nie przejmuj moze w koncu nie przyjdzie
                    Oczekujaca co z Tobą? czemu sie nie odzywasz? to do Ciebie nie podobne, wyskakuj z krzaków !!!!
                    Ana no to baw sie dobrze

                    To do zobaczenia laseczki moje papa, milego majówkowania Wam zycze paaaaa
                    Last edited by dotka85; 29-04-2010, 14:47.


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Wiecie co i teraz się wystraszyłam.Nie dość że łapie mnie skurcz w brzuch.okresy mam nieregularne i plamienia w środku cyklu to jeszcze wyczułam sobie guza w dole brzucha.Co wy o tym sądzicie? Bo do lekarza pójdę we wtorek.
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ewcia nie przerazaj, ale jakaś grudka moze to cos innego, albo przepuklina a nie guz- idz kochana idz do lekarza - tule mocno

                        A ja walcze w kuchni normalnie za duzo mi wyszło tego i owego i kombinuje co moge dołozyc zeby coś spłodzic z tego jeszcze


                        A jaki miałam sen dzisiaj to az sie obudziłam
                        byłam w jakimś szpitalu czy klinice, było pełno dzieci w różnym wieku i pielegniarki je do mam zaprowadzały i bylo takie maleństwo tak płakało, miałąm odczucie ze to moje, ale pielegniarka mi powiedziala ze on ma juz swoja mamusie i wszytkie dzieci pozanosiły a dla mnie dziecka brakło
                        brrr normalnie dziwny sen, bo nie myslałąm o fasolce ostatnio, zeby mi sie tak od myslenia wyśniło...

                        oczek włąśnie gdzie sie zabunkrowałąś WYŁAŹ ruda małpko hahahha

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ewa,lepiej to sprawdź

                          no i @ przyszła

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ja też pomyślałam odrazu o przepuklinie ale to nie jest w pachwinie ani przy pępku tylko pośrodku.Tak jak sobie macam to jak 5gr.może ciut większe.Sama się wystraszyłamEdzia sny zazwyczaj odczytuje się na opak
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              idz kochana lepiej do lekarza bedzie najpewniej niech Cie na prześwietlenie wysle a najlepiej USG jamy brzusznej

                              Ja tam rzadko pamietam swoje sny

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ewcia idz do lekarza-lepiej dmuchac na zimne. Edzia sny sa przeciwienstwem Wiec nie martw sie,bo wszystko bedzie ok. Moze z tego Waszego przedwyjezdnego uzywania cos sie wykluje Scarlet przykro mi Ale za kilka dni znów droga bedzie wolna i...heja Dotka miłego, stosunkowo udanego weekendu
                                A ja dzis chate wysprzatałam, poukładałam ciuchy i pomału nas szykuje. Obawiam sie,ze sie z tymi prezentami nie zabiore Na sama mysl sie bardzo ciesze, tylko zeby pogoda była! Postaram sie Was nie zaniedbywaćOczekusia gdzie jestes??????????????

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X