Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    dotka mogłaś mu powiedziec że ty też nic nie widziesz zebys ie coś u Ciebie w portwelu działo do puki histori choroby nie dostaniesz
    aneczko juz Cie ci ludzie mecza, tez tego nie lubie jak pod koudre zagladaja bo ch.. ich to obchodzi, a M na krótko jedzie bo 2 mies ale wiesz we dwoje bysmy wiecej zarobili...

    dzisiaj u mnie gorsety leciał w strzępy ale sie działo

    scarletko ewcia a wy jak sie czujecie?

    oczek kogo tam znowu straszysz, czerwony słodki potworku

    kacperkowa zdrowa??

    gizuś jak sie trzymasz?

    klarcia Ty czarnulko

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Anula mnie też krew zalewa jak mi trują myślcie, myślcie, bo Piotruś już duży rozszarpałabym, jakbym nie myślała o tym
      Edziula ale ci dobrze, że tak u was kolorowo.
      ja czuję się fatalnie i o seksie nawet nie chce myśleć

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ale to co Ci sie dzieje scarletko?
        @ nie przyszła, ten krzyż dalej dokucza?
        kiedy sie przymierzasz do Bety lub 2 testu?? czy wcale?

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          test wczoraj negatywny wyszedł.
          Plecy dalej bolą, jedyny plus, to masażyki mojego m hihihihi
          na @ też czekam
          nie nakręcam się, nie panikuje, bo z tego nic dobrego nie wyniknie, a nie wiedząc może zwalczę swoją blokadę psychiczną, bo kto wie co mi jest będzie, to co ma być..

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Edziula zdowa jestem tylko musze brac zelazo i magnum b6 a tak to wporzadku ide dopiero 17 wiec zapewne bede miec usg Ale widze ze u ciebie kolorowo no tak trzeba sie nacieszyc poki mozna Tylko szkoda ze ty nie jedziesz moze za tydzien dwa cos sie dla ciebie znajdzie i dolaczysz do niego. A jak tam brat czy szwgier juz sie pogubilam przeszlo mu???
            Scarlet ale od czego cie tak zlamalo a moze cie przewialo co??


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              no tak scarletko tylko spokój nas moze uratowac
              a plastry rozgrzewajace sobie kup a jak n+ie to do lekarza bo moze korzonki??

              mamcia k&c no to łykaj i czekaj na usg
              szwagier hmm M mówi ze sie nic nie odzywał jak dzis wpadł do nich na budowe, wszzedł popatrzał wyszedł wiec nie wiem moze emocje sie chłodza, jutro szwagierka wyjezdza to nie bedzie miał go kto nakrecac to moze mu przejdzie,a poz a tym to ciekawe czy na parapetówkę przyjdzie

              do juterka kochane :*

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Edzia juz szkoda gadac o tym ginku, pokazal swoje oblicze wczoraj
                Powiedzcie mi bo Wy macie wieksze dosiwadczenie, czy na wizycie podczas robienia usg lekarz zawsze potrafi stwierdzic juz w 2 polowie cyklu czy byla owulacja?


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dzien dobry wszystkim

                  Dotka moj lekarz mowi, ze na usg zawsze mozna zauwazyc czy byla owulka czy nie, ale dla potwierdzenia zawsze dawal mi skierowanie na estradiol i progesteron w 21 dc, co potwierdzalo jego diagnoze o braku owulacji u mnie.
                  Poczytaj moze jeszcze na necie jak to jest.
                  Moj stary ginek tez bral 150 zl i nie wypatrzyl polipa, bo chyba jest slepy.
                  Ciezko trafic na dobrego lekarza, nawet prywatnie.

                  Zycze Wam milego dnia, odezwe sie pozniej. Buzka


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dzieki Promesse. Powiedzial mi zebym od lekarza rodzinnego wziela skierowanie do hematologa zeby wyjasnic czemu spada mi zelazo i hemoglobina, musze sie wolnym czasie zajac tym, a poki co czekam z niecierpliwoscia na jutro na przyjazd m.

                    Dziewczynki kawka


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Jestem na tą cudną kawkę

                      ja też nie pójdę już więcej do mojego konowała. Ostatnio przy badaniu nie umiał stwierdzić czy po krwawieniu jest dalej ciąża, czy się wszystko poroniło, bo macica powiększona, nawet mu się nie chciało ruszać usg wysłał od razu do szpitala, bo pewnie będzie łyżeczkowanie w 5tygc, jak ciąży nie ma. narobił mi złudnych nadziei, że może jednak się utrzymała, na stresowałam się, a lekarz na dyżurze stwierdził, że macica pięknie się oczyściła i absolutnie w 5 tygc nie robią łyżeczkowania, jak się wsio oczyściło.
                      teraz mam namiary ponoć na super ginka, daleko ode mnie, ale najważniejsze żeby był dobry w tym co robi.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Czesc wszystkim laseczkom oj jak ja wam wspolczuje tych przygod z gin...naprawde trzeba czasami zmieniac kilka razy lekarza zeby natrafic na tego odpowiedniego...ja na swoja pania gin trafilam z polecenia bratowej i powiem wam mimo iz do niej ide tylko wtedy jak jestem w polsce to i tak z anglii do niej dzwonie i mam konsultacje przez telefon...super babka...a wy dziewczyny do roboty szukac gina...!!!u mnie coraz blizej okresu ale jak na razie nie mam objawow ciazy takze z zniecheceniem czekam na okres pogoda sie u nas zrabala i pewnie z dzieckiem bede w domku siedziec ale ma przyjsc do nas znajoma z coreczka w tym samym wieku co synek wiec troszke sobie popsoca ok laseczki ja uciekam buziaki i glowa do gory...




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Scarlet a Ty chyba juz 34 dc masz? i dalej brak@? cos to dziwne a jaki mialas w ostatnim czasie najdluzszy cykl?
                          Ninka to fajnie ze dobrze trafilas, teraz trafic na dobrego gina to jak wygrac los na loterii


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Przeważnie moje cykle są ok 28- 30 dniowe. Proszę mnie tu nie nakręcać, bo dopóki żyje w błogiej nieświadomości jest dobrze

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              nie nakrecam, tylko grzecznie pytam. Nakrecanie by bylo gdybym Cie wysylala na bete albo po testa do apteki a jaki test robilas Bobo czy jakis z czulocsią od 25?


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                z czułością 25. Dotka ja mam czas, pierwszy raz jestem tak wyluzowana od początku staranek, że aż się sobie dziwię. Zero przejmowania się.. może to jakaś metoda..
                                powiedz lepiej co szykujesz na jutro żeby m powalić?

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X