Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    edziula masz rację, musicie patrzeć na siebie, swoją przyszłość i dupeczkę, bo każdy patrzy jakby cię tu wykorzystać i jak najwięcej pod siebie zagrabić Olej to wszystko, będzie dobrze, 2 miesiące, to rzeczywiście nie tak dużo żeby robić histerie z tego powodu. Ludzie są śmieszni..
    Ana nasza kochana, ciągle zabiegana hahaha ale dzięki temu widzisz, że nie świrujesz i bardzoooo dobrzeeee
    Dotka w 19dc raczej gin nic nie wypatrzy cierpliwości jeszcze kilka dni. 3mamy wszystkie kciuki.

    A u nas dzisiaj cały dzień cudowna pogoda i takie cieplusio. Piotrek się wyszalał na hulajnodze, a ja sił nie miałam, to jak babulka okupowałam ławeczkę

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witajcie chociaz pewnie pustki tutaj znowu wieczorem!
      kochane dziekuje ze trzymayscie za mnie kciuki bo pomogly glukoza wyszla ok wiec moge byc spokojna za to Gizelka ma nie ciekawie 75g gukozy wyszla zle i zostaje do jutra beda jej robic jeszcze jakies badanka i zobaczymy co dalej chyba bedzie miala dietke zastosowana.
      U nas tez byla piekna pogoda ale po 16 sie zepsula i sie rozpadalo z kilkoma grzmotami!!!
      Widzisz Edzia mialam racje ze sie bedziesz dobrze bawic na grilku u tescia.Przynajmniej sie troche rozluzowalas.
      Scarlet nie tylko ty okupujesz laweczke jak jakas babicka ja tez ale dzisaj to sie nalatalam


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        scarletko a jak sie czujesz??
        dalej brak @ a jakies objawy, jak plecki...

        dzieni dziwni tym bardziejz e jak gdzies wyjezdzali to zawsze im interesu pilnował jak własnego i w domu spał bo pilnował wiec ja nie rozumiem za co on ma tam dybac za marne 1800zł a ostatnio to nawet 1400 a obowiazków wiecej i z*****ki zawsze do niego kierowane, bez wzgledu na to kto zrabał robote ehhhh moze docenia a jak nie to moze tak ma byc i znajdzie cos lepszego ja tam sie nie przejmuje ale M sie gryzie

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ja jestemMama kif cieszę się że wszystko dobrzeSzkoda mi naszej GizelkiAle wszystko jej unormuja i będzie dobrze.Scarlet jak twoj kręgosłup?Przeszło?Edzia ja również myślę że powinniście patrzeć na siebie.Bo jak to mówia jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.Dotka jeśli dobrze Cię wyczaiłam na nk to ty naprawdę dobrze wyglądasz
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kacperkowa super, że przynajmniej u ciebie jest dobrze nic tylko się cieszyć i relaksować kochana!
            Gizelko bardzo mi cię szkoda ale dasz radę, wytrzymasz w szpitalku i szybko do nas wrócisz, czego się nie robi dla dzidziusia
            Edzia tym bardziej jak piszesz, że tak z tym źle pilnujcie własnej pupencji
            A z krzyżem moim nie za bardzo m wrócił z w- wy to mnie wymasował, odrobinę lepiej. Ogólnie, to coś po mnie chyba chodzi, bo czuję się zwalcowana jakby mnie choroba jakaś rozkładała

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czesc kochane - ja tez jestem

              edziula ja mysle tak jak Scaarlet ze mósicie swojego tyłeczka patrzec słonce.Twoj m napewno sam do tego dojdzie tylko potrzebuje czasu - po prostu jest honorowy kochana i musi to przemyslec, no ale jak rozwazy wszystkie za i przeciw to zobaczy ze tak najlepiej jest, buziaczki.Wiem jak to niestety w rodzinie jest-ach szkoda gadac

              MamaKiC słonce cieszew sie ze badanka dobrze, no i wierze ze gizelka tez wyniczki bedzie miała poprawione za niedługoTak jak Scaarletka mówi czego si enie robi dla dzidzi
              A co do grilka to nei wazne ze daleko juz tam lece

              Scaarlet słonce - no to teraz m masuje masuje - przynajmiej choc troszke dobrego z tego wyszło

              Aneczko widze ze sie duzo u ciebie dzieje teraz-zalatana nasza dziewczyna, no i nam jej tu brak Kciuki oczywicie zacisniete i zwiazane bandazami zeby nie puscic z przypadku


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scarlet to nie jesteś sama bo mnie zaczyna ucho bolećAle tobie życzę żeby to nie była choroba.
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Widze ze cos mi moje dzewczynki rozkłada - ja juz was wylecze no to która pierwsza dupke nadstawia, nie mówie ze to nie wywołuje usmiechu na mojej twarzy


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Tylko my ewcia nie mamy czasu na chorowanie z tymi naszymi małymi wampirkami

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Na dokładkę moj wampirek coś niespokojnie śpiTak jakby mu nos zatykałoOczekująca jakbym na żywca zobaczyła taka igłę to chyba bym zemdlała
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Mnie też trzepie na widok tej igły, od razu jestem zdrowa ewcia, to może zakropl mu nosek wodą morską jak mu się ciężko oddycha.
                        ja właśnie z przezywałam i mało co, nie skopałam suszarki do prania, która runęła mi ze wszystkim na ziemię aż mąż przybiegł na ratunek, tylko nie wiem, suszarce czy mnie

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej dziewczynki, u mnie juz sloneczko swieci i Wroclaw leniwie budzi sie do życia, ja bym chetnie jeszcze troche pospala sobie

                          MamaK cieszę się że cukier masz na dobrym poziomie i nie potrzebna byla większa interwencja
                          Scarlet nie licze ze wypatrzy cos nie nakrecam sie choc mam cichutka nadzieje, boje sie najbardziej ze mi powie ze nie bylo owulki albo ze pecherzyk nie pekl to bedzie jak cios w plecy i zabije moja nadzieje, wizyte mam o 17:30
                          Edzia pogadaj ze swoim m., moze on teraz tego potrzebuje wszyscy na niego naskakuja a on Bogu ducha winien, ehhh tak to czasem jest z ludzmi ....
                          Ana u mnie staranka byly krotkie bo mielismy tylko 1 wieczor dla siebie ale za to intensywne w 13dc zrobilam test owu i wyszly dwie kreseczki takie same, stad ta moja cicha nadzieja
                          Enojczyk ciekawe czy to mnie znalazlas na NK cos czuje ze pisalas o kims innym, bo Dorot we Wro jest cala masa, zreszta juz nie przesadzajmy z ta uroda, przecietna dziewucha jestem i tyle


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            u nas tez pogoda ładniutka
                            wyprawiłam m o 6 w delegacje i jakoś mi się już nie chciało się położyć. Oglądamy z synkiem bajeczkę, a zaraz szykuję kawkę. Docia co masz dzisiaj do kawusi?
                            3mam kciuki za pękniecie twojego pęcherzyka, oby gin potwierdził, że pękł

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Scarlet bardzo bym chciala od niego to uslyszec, ale nawet jak mi powie ze nie widzi nic to postaram sie tym nie przejac, moze slepy jest zreszta ile sie slyszy ze kobiety sa w ciazy a ginekolodzy twierdza ze to jakies guzy, ehhh szkoda gadac ilu takich konowalow pracuje

                              Do kawki mam dzis istatni kawaleczek swojej szachownicy i pol grzeska chetnie sie podziele. Ja kawke dopiero za pol godzinki bede pic


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                I gdzie to towarzystwo do kawki poucieklalo?


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X