Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Oczekujaca dokladnie, nawet mu wczoraj powiedzialam ze za tydzien bedziemy dorabiać naszą kropeczkę

    A Ty swoja drogą nie wymigasz się też, ponaglasz Scarlet zeby fote wrzucila ok, a my bedziemy tez na Twoje kłaczki piękne czekać popołudniu


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Scaarletko no i zjednej strony tu ma sens - no kwiatki sa sliczne ale własnie szybko wiedna - a jak ci cos kupi to i oko nacieszy swoje własne takie dwa w jednym hahahahhahahaah

      Ewciu faktycznie roboty ci sie zwaliło na główke kochana.Nie wiem jak ci pomoc słonce naprawde-jak bym mogła to juz tam lece ci pomóc


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dotka trzymam kciuki
        Romantyczny ten twoj m, moj o kwiatach pamieta, ale rzadko niestety. Czesciej kupuje mi jakies praktyczne prezenty. Na walentynki kupil mi zegarek Gdzie tu romantyzm hehe


        Scaarlett
        kochana daj mi troche Twojego biustu, ja to generalnie plaska jestem, jak nie ubiore push-upa to jakbym cyckow zapomniala hahaha
        Mam male B, chociaz bardzo szczupla nie jestem.

        Oczekujaca decydujesz sie na drastyczna zmiane koloru? Moze najpierw przymierz peruke, zebys wiedziala, ze sie dobrze czujesz w tym kolorze no i jutro bez foto ani rusz.

        Edzia nic sie nie martw, pouzywaj na zapas, a dwa miesiace szybko mina


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Odetne sobie troszke i powysyłam w listach - taka tajemniczosc bedzie hahahahahahahahha


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Promesse, Scarlet praktyczne prezenty tez sa bardzo dobre, ale my kobiety czasem potrzebujemy tego kwiatka mimo wszystko

            Edzia kiedy idziesz do ginka? Ja tez trzymam kciuki za jajo Twoje i swoje


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Promesse juz jeste zdecydowana - od zawsze chciałam rudy ale nie umiałam sie przemoc, a teraz co ma byc to bedzie-zawsze moge wrócic do naturalnego jak co

              A co do zegarka to jak nie romantyczny? Odlicza wam czas do nastepnego widzenia hhhhhhhhmmmmmmmmmmm


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ewcia pedzimy Ci juz na pomoc.... ja masaż moge zrobic , Scarletko świetne ciacha z Dotka robia wiec tort z głowy, no a sprzatanie hmmm... kto nam tu został hahahahaha

                mina mina szybko promesse ale najgorsze ze to dociera do mnie coraz bardziej że on za 2tyg wyjeżdża i to na tel wiec nie wiadomo ile czasu mamy jeszcze.....
                A jaja nie bedzie bo jak @ nie ma to nie rosna wiec owulki nie ma, ale poszalec mozna na zapas, za to po powrocie mam nadzieje ze z CLO sobie odbijemy i bedzie gittttt
                ta tarczyca mnie tylko zastanawia, ale z tego co wiem wysoki wynik na pograniczy to niedoczynnosc kliniczna któa włąsnie tez powoduje wydzielanie zbyt duzej ilosci prolaktyny, a co za tym idzie przysadka robi reszte blokujac @

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/11032

                  dziewczyny jak macie chwile to proszę o głosy, najlepiej jak zarejestrujecie się na stronce -wtedy 1głos=3pkt. tylko nie wklejajcie tam linkó z innych stron. piszcie na priva to chętnie odwdzięczę się wam w innych konkursach i powodzenia w staraniach zyczę




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Kochana rude refleksy trudno potem "zamalowac", ale sproboj - teraz rudy jest modny

                    Moj kupil mi zegarek dlatego, ze blisko domu mamy jubilera i zadnej kwiaciarni wiec jak mu sie przypomni w ostatniej chwili to zaglada tam wlasnie. Nie wazne, ze zegarkow juz mam kilka ehhhh

                    Wasi faceci robia zakupy? Moj nawet jak mu zrobie liste, to zazwyczaj kupuje cos innego no i polowa rzeczy zwykle jest przeterminowana - denerwuje mnie strasznie, bo powtarzam mu co rusz, zeby patrzyl na daty. Kupuje tez jakies dziwne rzeczy, bo on chce sprobowac, a potem musi to jesc pies tesciowej... Niereformowalny jest chyba

                    Ja dzis musze spadac, bo mam spotkania na miescie, bede popoludniu.
                    Trzymjacie sie zboczki kochane


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Moj uwielbia zakupy robic i gotowac, wiec mam luksus smiejemy sie ze ja jestem od pieczenia a on od gotowania. Zloty chlop mi sie trafil nawet sniadanko dzis przygotowal (jajecznica na szynce mniam) kiedy ja sie makijażowałam w lazience


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        TSH 3 generacja to jest to ft3 ? bo tak mam napisane
                        TSH 3 generacja - 4,16 uIU/ml - norma dorozsli : 0,27 - 4,20
                        zna sie ktos
                        ninka gdzie jestes

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Promesse ma rację, z Czerwinie ciężko potem wyjść niestety.Pieknie wyglądają tylko pierwsze tygodnie. sama to przerabiałam jak chciałam zmienić kolor. Musiałam ze 3 warstwy nałożyć żeby nie wyglądały jak psu spod ogona

                          Mój m też robi zakupy jak trzeba. Robię mu zawsze listę, bo jak idzie do sklepu i mówi, ze będzie pamiętał, to zawsze przychodzi z czymś innym Gotować tez lubi i robi to dobrze

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            edzia moje wyniki sa takie:
                            TSH 2,780 norma 4,940
                            FT3 3,49 norma 3,71
                            FT4 0,94 norma 1,48

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ja mysle kochane o naturalnym ciemnym rudym, i ide do fryzjera dlatego-beda mi najpierw kolor sciagac a potem nakładac, zobacze co mi fryzjerka powie jak mnie zobaczy jutro-ale bardzo chce zmienic.Wybrałm dobry zakład fryzjerski zeby miec pewnosc bo to jednak włosy

                              Co do hormonków tarczycy to niestety nie pomoge -
                              U mnie było
                              TSH 1,24 Norma 0,4 - 4,0

                              I tez sie na tym zabardzo nie znam bo nie mialam z tym problemow


                              Dobra ja spadam do pracy.

                              Aha moj m to tez jak pies z kulawa noga do zakupow-choc niekiedy mnie zaskakuje jak przychodze z pracy - obiadek jest na stole-ale to rarytas , a umi gotowac oj umi-i to jakhahahahahahahahhahahahahaha
                              Last edited by oczekujaca7777; 22-04-2010, 11:31.


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                te normy mnie wkurzaja co labolatorium to inne
                                ja miałam same TSH i chyba jutro jeszcze pojde zrobic fT4 żeby pełny obraz miec nim do gina pójde zeby nie latac i kasy nie tracic
                                Last edited by edzia7891; 22-04-2010, 11:29.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X