Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziękuję wszystkim za miłe powitanie

    Szkoda, że weekend taki krótki Nam zleciał wyjątkowo szybko, bo byliśmy na weselu. Ale się wytańczyłam

    ejończyk, gosia - wygląda na to, że mamy wspólny cykl Z taką tylko różnicą, że moje trwają około 36 dni, więc niestety muszę trochę dłużej czekać na rezultaty starań





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      a ja dzis byłam na urodzinkach i sie wyluzowałam dzieki nalewce, ale teraz mnie smet złapał, bo tam bawiłam sie z 3letnia dziewczynka, a tu w domu taka pustka i cisza


      Skomentuj


        Edzia i ty się kochana doczekaszI bedziesz miała dosyć!Wiem co mówięAda to musimy się sprężyc wszystkie trzy.Gosia a ty kochana balujesz?Czekam na relacje.A jeśli chodzi o mnie to tak mnie zebrało że nie mogę na oczy patrzećMam cholerny katar,boli mnie gardło i głowa mi pęka.Do tego siadł mi dekoder i tylko dvd mi zostało
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          czesc dziewczyny
          No to już po niedzieli, ale to zleciało.
          Viki masz racje jak sie nan-stop mysli,to tak jakby baterie sie wyczerpuja i trzeba odpuscic zeby je naładowac.
          anet wiem jak to z tesciami bywa ale my juz na szczescie mieszkamy sami wiec nie musze sie nimi przejmowac,a było ciezko.Wiem co przechodzisz.
          Pytania o dziecko tez mam non stop,a od tesciów tylko słysze ze oni to sie wnuków nigdy nie doczekaja,było ciezko ale juz sie przyzwyczajiłam do ich gadania i jest łatwiej.

          Od znajowmych jest to samo pytannie - "kiedy wy bedziecie miec dziecko".ale wiem ze nie ma sie na co denerwowac,no bo w ten sposób tylko siebie niszcze.Po prostu odpowiadam ze my mamy jeszcze czas i po pytaniach
          Ludzie którzy tego nie przechodza po prostu tego nie rozumieja-przynajmniej wiekszac z nich.mysla ze to wyolbrzymiamy-bo sami tego nigdy nie przeszli.
          Ejonczyk mi ta ksiazka pomaga,no ale kazdemu pomaga cos innego
          Last edited by oczekujaca7777; 28-09-2009, 02:13.


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            No jestem!

            Ale się naczytałam postów! dzięki za pamięć.Odpoczęliśmy i udał się wyjazd a na dodatek była piękna słoneczna pogoda. Morze zimne ale spacerowiczów nie brakowało.Widziałam meduzy a było ich tak dużo, że na brzeg wypływały.Takie kolorowe galaretki-może to na szczęście.
            Akumulatory naładowane i do pracy aż się nie chce!! dziewczynki jestem z Wami,fajnie że jesteście -dajemy na luzzzzzzz!!!!!!!!no nie!!!!!!!

            Skomentuj


              Sto Lat, Sto Lat...

              KAATHRINKO

              Kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci,
              lecz słowa, które zostaną w pamięci:
              Życzę Ci zdrowia, duż radości
              i długiej, szczęśliwej przyszłości.
              Niech los Ci z oczu łez nie wyciśnie,
              niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie,
              wszystko, co piękne i wymarzone,
              w dniu Twojego święta niech będzie spełnione!!!


              Skomentuj


                _____ (¯`:´&#175___
                __ (¯ `•.\|/.•´&#175
                _ (¯ `•.(۰۪۪۫۫●۪۫۰).•´&#175
                ___(_.•´/|\`•._)
                _____(_.:._)
                ˙·٠•●●•٠·˙ ˙·٠•●●•٠·˙ ˙·٠•●●•٠·

                Niech uśmiech w Tobie dziś gości,
                niech swym blaskiem urzeka,
                niech ten dzień będzie cudowny,
                niech płynie jak
                ...Szczęścia rzeka.

                Sto lat Kaathrinko !!!


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Kaathrinko
                  Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia!Wiec wzywam los niech przyjdzie sam i spełni wszystkie twe marzenia:*Sto lat kochana!
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Kaatharinko

                    Wszystkiego najlepszego z okzji urodzinek, I samych pomyślnych wydazen w twoim zyciu


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Bardzo fajny klub z chęcią się zapisze .Staram się z mężem o dziecko i teraz czekam na efekt jeszcze pare dni

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witaj misiapiotras w klubie starających się.


                        Skomentuj


                          Hej kaathrina Ja mam dokładnie ten sam dzień cyklu co Ty, też 24. Ja mam cykle 28 dniowe + - 2 dni, ale myślę, że u mnie @ pojawi się w sobotę chyba, że będzie niespodzianka. Jeszcze raz duże STO LAT !!!Pozdrawiam...


                          Skomentuj


                            Kaathrin życzę Ci wszystkiego co szczęściem się zwie a zwłaśzcza dzidziusia

                            Skomentuj


                              27urodzinki...

                              Dziękuję kochane za pamieć i za wspaniałe życzonka!!!

                              Anet coś czuję, że u mnie kolejne staranka się szykują w kolejnym cyklu...
                              Coś w tym musi być,że jeszcze nie chwila,jeszcze nie czas mieć swojego bobasa...może jak nie udało się na rocznicę ślubu, na urodzinki to może ujrzemy dwie kreseczki w prezencie od Świętego Mikołaja
                              Nas w przyszłym roku czeka budowa domku,oj czasu będzie maleńko...a zegarek biologiczny tyka....
                              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                              Skomentuj


                                Ja również chciałam życzyć wszystkiego dobrego Kaathrina Dużo, radości, miłości, szczęścia i wszystkiego o czym marzysz





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X