Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczyny ja tez wlasnie nie wiem jak zinterpretowac ten wynik, ktory badz co badz miesci sie w granicach normy.

    Edzia bez wizyty u lekarza ani rusz.

    Dotka ja do zerowki poszlam jako pieciolatka, a potem mama wyslala mnie do pierwszej klasy, bo chciala wrocic do pracy, a mna nie mial sie kto zajac . Nie dosc, ze mialam glupie imie to jeszcze bylam najmlodsza w klasie hehehe
    A czuje sie staro nie wiem czemu, tak juz jakos mam. Moj facet mnie postarza, musze sobie znalesc "nowszy model"
    Last edited by Promesse; 21-04-2010, 10:33.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      edzia ja sie znam na tarczycy bo sama choruje na nadczynnosc a ten wynik to tsh??bo jesli to jest wynik tsh to raczej wskazuje na poczatek niedoczynnosci i radze tobie jaknajszybciej udac sie do lekarza bo niedoczynnosc jest niebezpieczna dla plodu...ale jesli to wynik hormonu tarczycy to wzkazuje na nadczynnosc i tez trzeba leczyc...




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Klaro ale zdolniacha z Ciebie wyrosla to najwazniejsze


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          poza tym niedoczynnosc tarczycy powoduje nieplodnosc a nadczynnosc wielkie problemy z zajsciem i utrzymaniem ciazy...




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kurcze dziewczyny zanim zaczelam sie starac o maluszka, to nawet mi przez mysl nie przeszlo, ze tyle kobiet ma problem z zajscie w ciaze
            To chyba jakas choroba cywilizacyjna naszych czasow.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              promesse z tego co wyczytalam to mieszkasz we wloszech tak??a robilas sobie badania na poziom prolaktyny z obciazeniem??bo w uk np tego badania nie wykonuja i mam problem...




              Skomentuj


                Czesc Kochane, ja dopiero teraz kawke pije -bo nie dawno wstałam-ja to mam zycie
                Edziula kochana moze to głupio zabrzmi(ale wiem ze wiesz co mam na mysli) ciesze sie ze juz zalazlas winowajce kochana i teraz tylko z gorki.Ja az swoje wyniki wytargałam i mam TSH 1.25 -to chyba oki?, wiem ze miałm prolaktyne podwyzszona troche ale na to lekarka mi powiedziała ze stres tez wpływa no i teraz ziłka pije.

                Klaro no to Twoja tesciowa ma SLICZNE imie

                Ja tez wkrótce bede miała 25 ale tak jak Klara mowi moj m mnie postarza, zawsze czułam sie troszke starsza psychicznie ale za to fizycznie wszyscy mi mówia ze mam koło 20-21, przyda sie na przyszłość hahhhahahahahahhahahahahahah


                Scaarletko zabierz mnie ze soba kochana-gdziekolwiek idziesz

                Gosienko bardzo cieszy mni etwoja radasc-nawet nie wiesz jak

                Ewuclia-nasz skarbenku-mam nadzieje ze to juz nie długo potrwa i bedziesz mogła troszke poleniuchowac.Pomysl o efekcie koncowym kochana jaki bedzie cudny


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ninkapa tak, mieszkam we Wloszech. Ja robilam tutaj zwykla i z obciazeniem, wyniki sa w normie. A czemu u Ciebie nie robia?

                  Oczekujaca piwo na sniadanie? Powstrzymalabys sie hahaha


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ninka TSH 4,16

                    no do lekarza na pewno pójde i powie mi ze to pewnie było przyczyna nie utrzymania sie ciaży

                    No to jak M wróci to na wakacje nad morze musi mnie zabrac

                    miałam kiedys USG tarczycy, wiec tak o tym nie myslałam zbytnio, choc robiąc teraz te badania to obstawiałam ze raczej TSH moze nie byc w normie
                    Bo siostra mamy ma tarczyce, a po za tym tez w ciaze zajsc nie mogla te same hormony co ja i podobny przypadek
                    Tylko 15lat temu to medycyna nie byłą tak do przodu jak teraz

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Własnie edziula teraz medycyna jest zupełnie inna - i ani sie nie obejrzysz a juz si ebedziesz dzieciatkiem na raczkach cieszyc


                      Ja sobie powiedziałam ze teraz narazie nie robie zadnych powtorkowych badan, bo i tak bede je robiła pod koniec roku wszystkie takze teraz dam sobie spokuj i co ma byc to bedzie-zobaczymy jak to sie wszystko poukłada


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        kochana ja nadczynnosc tarczycy choruje od 11 lat wiec usg mam robione regularnie i mimo iz hormony wyrownane i teraz nie biore zadnych lekow to i tak tarczyca sporo powiekszona i do tego mam guzka ale mialam robiona bipsje i to nie jest nic groznego tylko trzeba obserowac, a zauwazylas moze czy ostatnio przytylas??bo przy niedoczynnosci sporo sie tyle,bo jak wiecie taki maly narzad jak tarczyca a moze wielkie szkody w organizmie wyrzadzic,niedoczynnosc powoduje zahamowanie przemiany materii oczywiscie takie objawy jak ciagle zimne dlonie, wzmozona sennosc reszty nie pamietam...bo dawno temu mialam niedoczynnosc bo niestety z nadczynnosci weszlam w faze niedoczynnosci i w ciagu miesiaca gora dwoch przytylam 14 kg wiec pozniej zaczely sie problemy z odzywianiem,ale dzieki lekarce w pore zrozumialam i opamietalam sie ale to tylko dla tego ze czesto bylam w szpitalu (musialam brac sterydy) i widzialam anorektyczki wiec nie chcialam byc jak one...naprawde dluga historia ze mna, wiecie ja jadlam jablko dziennie i potem potrafilam wypic herbate przeczyszczajaca z senesu(torebek 10) bo mniej juz nie dzialalo, pozniej jak rodzice zaczeli wyrzucac to kupowalam tabletki..




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          teraz tez musze pilnowac bo po ciazy zostalo mi 14 kg nadwagi a w sumie w ciazy przytylam conajmniej27kg pozniej przestalam sie wazyc...




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            u mnie tez dziwna sprawa bo tsh mam ponizej normy a hormony tarczycy idealne wiec nie wiem dlaczego tak jest...ale lekarze mowia ze wszystko jest w porzadku...prolaktyny z obciazeniem nie robia, w ogole ci lekarze w uk to szkoda gadac,ja jak poszlam po bromergon bo musialam zwiekszyc dawke i mi nie starczylo nie nie wypisal bo powiedzial ze jak mleko nie leci i mam okres bo wszystko ok a z obciazeniem badan nie robia bo tutaj tego nie praktykuja...




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Oj ja tez miałam problemy z niedozywieniem sie , kiedys juz o tym pisałam-no ale jak to mówia człowiek madry po szkodzieWazne ze teraz jest jak jest.Straciłam miesiaczke na około 10 miesiecy i jak sie opamietałam i poszłam do lekarza to mi powiedział ze jak kiedys chce miec dzieci- bo teraz wszytsko wyglada normalnie w srodku jeszce ale to sie moze szybko zminic- to musze zaczac jesc i jak wyszłam od lekarza to odrazu do sklepu po cos do jedzenia(po prostu urzył odpowiednich słow).

                              Tez swoje przeszłas Ninka.Tez słyszałam ze z nadczynnosci mozna do niedoczynnosci przejsc i zdarza sie to na nieszczescie bardzo czesto.
                              Ciesze sie ze teraz masz ten hormon w normie i ze ta biopsja oki


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                no i dostałam w końcu @

                                ninka tak tycie to u mnie norma, takie skoki wagi ze masakra, ale przy PCO to normalka
                                problemy z przemiana materii tez, a dłonie i stopy to czesto mam zimne

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X