Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dotka szybko takiego bączka będziesz mieć echhhhhhh jak ja takie maluszki uwielbiam
    Promesse restauracja piękna, jak marzenie A z tymi samolotami to jest rzeczywiście problem
    Ninkapa ja sobie przez kilka miesięcy robiłam testy owulacyjne i powiem ci, że mój ból i napięcie nie pokrywały się z dniem owulacji, a nawet z obserwacją śluzu. byłam w szoku! teraz wiem, że żeby mieć pewność, to najlepiej tak co drugi dzień próbowaćwiem, że to mordęga, ale za to jaka przyjemna

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      oj tam zaras przespała ... dosiadłam swojego chłopa i tam to dopiero było biczowanie ale jego batem
      az dzisiaj ledwo z wyra wstałam i to tak późno że az wstyd, no ale jutro z rańca bo po wyniki badanek

      teraz śmigam do sklepiku
      ahhhh życie jest piekne sex i piekna pogoda siły Ci doda

      kacperkowa super teraz musisz nick zmienic na mama kacperka i córeczki
      a jakie propozycje imionek dla małej? macie juz cos...?
      Last edited by edzia7891; 20-04-2010, 11:33.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Promesse gorseta nie oplaca sie zakladac, i tak w kilka sekund ląduje na ziemi, wiecej czasu zabiera mi jego zapinanie
        Ninkapa ktory masz dc kochana zycze owocnych staranek
        Edzia tos poszala, spozytkowalas cala energie i nie proznowalas
        Scarlet oj nie wiesz jak bardzo bym chciala takiego bączka, zreszta jak kazda z nas Slodkie takie anioleczki male sa


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          dotka dzis mam 14dc wiec od sobty z mezem szalejemy...zobaczymy za okolo 2 tyg co z tego wyjdzie, ale dzis mi niedobrze nawet pomyslalam ze to moze ciaza ale przeciez to jest niemozliwe,chce mi sie wymiotowac i ogolnie niedobrze mi jest,jak zwykle wkrecam sobie




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ninkapa na takie objawy to chyba za wczesnie, ale juz widze ze sie wkrecasz, ja sobie postanowilam ze do 33dc musze zachoac spokoj, nie ma bata, nie chce swirowac jak ostatnio Trzymam za Ciebie kciuki


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dotka a co mam byc gorsza od Ciebie szalałam szalałam...
              Ale energia mnie dalej rozpiera

              ninka popieram DOTKE, wkrecasz sie na maxa, juz jesteś wkrecona, wykończysz sie kobietko

              Skomentuj


                Dziendobry wszystkim kochanealez jak mam dobry humorek


                Edziula widze ze nie próżnowałas wczoraj tylko m meczyłas az padł i tylko zbiera siły na dzisiaj, bo wie co sie bedzie działo

                Dotka, no to teraz rozciaganie cwicz i takie tam rózne, bo bedzie zabka alo i co innego kto wieHAHAHAHHAH

                Ninka, tak jak dziewczyny mówia nakrecasz sie kochana bo to jeszcze zawczesnie na odjawy niestety, ale kazda z nas to przechodziła i wiemy ze to nie tak łapto przestac-potrzebujemy czasu, to poprostu taki etap jest słonce, najwazniejsze zebys sobie powtarzała ze obojetnie co nie bedzie to przyjmiesz to z usmiechem bo kazdy dzien jest jego warty


                Chcecie to wam troszke wolnego oddam bo to az za duzo jest, teraz to moj m zginieni ma zmiłuj sie gdzies ta energie musze sporzytkowac przecierz hahahhahahahahahhahaahhahah

                Ja tez do łózia poszłam koło 3 wczoraj i wstałam koło 11, no ale co zrobic wkoncu jestem na wakacjach haahhahaahhhahahahahaah

                Promesse restauracyjka piekna normalnie az chce sie drugi raz slub wziasc, a jesli chodzi o samoloty to wydaje mi sie ze potem to juz nie bedziesz miała problemu, te najgorsze pyły poszły-ten korek który tam jest w srodku-teraz to on sobie zipie ale mniej i wydaje mi sie ze na słubik twoj wszystko bedzie THE BEST
                Last edited by oczekujaca7777; 20-04-2010, 13:21.


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czesc dziewczynki, Scarlet a jak to jest w takim razie z tym bolem i sluzem?? Podobno szczyt sluzu to na dzien przed owulka, a bol wystepuje pare dni przed owulka. Ja wczoraj mialam bol w dole brzucha i nie wiem,co to W sobote i w niedziele kłuło mnie to z lewej, to z prawej strony. Mam 15dc Dotka. Widze,ze mamy podobnie, Ninkapa tez. My szalelismy w week.,a wczoraj padłam

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ana masz racje z z tym ze owulka wystepuje po szczycie sluzu płodnego, ale testy tez wykrywaja owulke przed nia sama bo one reaguja na stezenie hormonow, a on sie własnie podnasi przed owulka , niekiedy sama owulke moza wyczuc bo to jest taki straszny ból jak jajeczko pekaja i trwa z przerwami(przynajmiej u mnie ) 2 godz, jest inny niz ten przedowulacyjnu, ale nie wszystkie kobiety to przechodza tak samo i po prostu niektóre tego nie czuja kochana.Takze trzymam kciki za pekniete jajeczka


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kurde ale mam kryzysa chyba sie pogoda zmieni bo cos spadek formy psychicznej i fizycznej odnotowuje u siebie a pop pracy biore sie za pieczenie ciacha, na bazie biszkoptu Promesse juz sie nie moge doczekac jutra ajjj

                      Ja rzadko mam jakies bole czy kłucia w podbrzuszu w trakcie cyklu, przewaznie tylko w 1 dzien @ mnie boli


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ja chyba nigdy nie mialam owulacji, ktora bym "czula". Testy owulacyjne, ktore robilam tez nigdy nie byly pozytywne. Raz ginek przypadkowo zobaczyl jajko w 22 dc, ale nie dalismy rady zafasolkowac.
                        Podobno przy PCO opozniona owulacja jest czestym zjawiskiem.

                        Dotka a jakie ciacho robisz? Ja ostatnio zabeltalam tego mojego biszkopta tak odniechcenia i myslalam, ze sie nie uda, a jednak urosl super. Moja mama tez tylko z tego przepisu juz piecze.

                        Oczekusia chodz do mnie, popracujesz troche za mnie. Dam Ci wikt i opierunek oraz duzego LODA
                        Zgadzasz sie??


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Jak o tym LODZIE przeczytałam to odrazu chciałam do tych samolotów które nie lataja wsakiwac hahahahhahahahaha, Pewnie ze lece bo za loda zrobie wszystko hahahhahahahahahhahahaah

                          Dotka jutro ci sie humorek poprawi jak cie m w obroty wezmie


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dotka a urlop z pozadania bedziesz brala na czwartek i piatek ??

                            Oczekujaca to juz wyslalam po Ciebie helikopter i czekam na dachu, bede machala biala chusteczka, zebys wiedziala gdzie skoczyc heheeh


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Sluchajcie ja wiem ze to jest niemozliwe ale wiecie tak sobie to powiazalam bo najlatwiej mi tak bylo...w sumie to ja juz sie tak nie nakrecam bo jednego dzidziusia mam i on daje mi szczescie i spelnienie, jestes moja najwieksza miloscia i dla niego zyje, hehe maz jest na drugim miejscu...tak samo ta migrene powiazalam z ciaza bo w przypadku pierwszej ciazy mialam tak samo tylko ze teraz jakby co to wystapilaby w 4 tyg ciazy a tamta w 6tyg takze mialam prawo sie nakrecic tylko test nic nie wykazal teraz juz napewno nie bede robic testow dopiero jak pozadnie zacznie mi sie spozniac...




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                promesse ty tez PCO-sówka jestes jak ja?
                                Ja to wcale nie mam owulki, musze CLO wywoływac

                                a dzis 35dc i @ brak, juz luteine odstawiłam bo gin kazał tylko przez 5 dni brac 3x dziennie i czekam na rozwój

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X