Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej!
    Jak minął weekendzik?
    U mnie spoko,choć dwa dni w szkole...
    Po @ od wczoraj wieczór ni śladu, szybko się pojawiła, jeszcze szybciej zniknęła, tylko temperaturka została 37,6! hmm...pewnie jakiś stan zaplany?
    Ale jutro idę zarejestrować się do nowego ginka!I robię badanka
    Pozdrawiam kochane
    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Kathrinko a robilas test tak dla wlasnej informacji?

      No weekend szybciutko minal, dzis chyba oczy calego swiata skierowane byly na Krakow. Scarlet odczulas jakos wyjatkowo ta wizyte? Pozdrawiam wszystkie staraczki i do juterka buzka na dobranoc :*


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        [QUITE]Kathrinko a robilas test tak dla wlasnej informacji?

        No weekend szybciutko minal, dzis chyba oczy calego swiata skierowane byly na Krakow. Scarlet odczulas jakos wyjatkowo ta wizyte? Pozdrawiam wszystkie staraczki i do juterka buzka na dobranoc :* [QUITE]

        NIE KOCHANA, NIE ROBIŁAM ....DZIŚ MIAŁABYM DOPIERO 24DC...
        NIE WIEM JAK TEN CYKL LICZYĆ? DZIEŃ PO @ CZYLI 2DC? HEHE
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ja Kochane jestem cały czas zdruzgotana tym wszystkim, co się stało i chyba jeszcze długo będę.. uwierzyć w to nie mogę..
          Poszliśmy do teściów oglądać to wszystko razem, bo w kupie zawsze raźniej.. brak słów..

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Scarlet do mnie to tez jeszcze nie dociera... trudno pojac to co sie stalo.
            Kathrinko to jakos szybko to krawienie mialas, a ilo dniowe cykle zwykle masz? takie krociutkie?

            Ja sie wybieram do gina w nastepny wtorek.


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              cześć dziewczynki wpadłam się przywitać nie ma dla mnie forum grudniówek wiec czekam na mamuśki !!wierzę że nie będę sama ,pozdrawiam i miłego dzionka życzę Hej jest tam kto??????????
              Last edited by bajtel; 19-04-2010, 08:13.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ja jestemTylko w humorze takim że szkoda gadaćNie wiem co się że mną dzieje.Moje nadzieję rozwiały się w sobotęTylko już mnie dobijają te nieregularne cykle.Jeden miesiąc 33 a następny 27
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  kochana musisz z tym coś zrobić -co na to ginek???

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ginek twierdził że wszystko powinno się samo wyregulować.Po zabiegu czyszczenia macicy.Ale to regulowanie chyba za dlugo trwaTeraz niestety nie mam pieniążków na lekarza wiec wybiorę się dopiero w maju.Ale mam już dość.Przed tym zabiegiem miałam cykle dokładne wręcz co do godziny.Tak wiec sama już nie wiem co jest grane.
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Moja propozycja jest taka idz kochana do innego ginka!! nie będziesz czekać miesiącami bo nerwowo się wykończysz. Na regulację cyklu kup może coś bez recepty,poszperaj w necie ,MOŻE ZIÓŁKA?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ewcia nieregularne cykle to zmora, na szczescie u mnie sie jakos trzyma 29-31 wiec idzie wytrzymac.

                        Gdzie jestescie kawa stygnie

                        Ja dzis ide do koelzanki ma polroczna coreczke Emilke dzis ja poznam juz sie doczekac nie moge cos czuje ze instynkt sie obudzi


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam wszystkie forumowiczki mi weekend minal na staraniach bo akurat teraz sa te dni...ale wiecie co w niedziele strasznie brzuch mnie bolal i tak sobie mysle ze pewnie to byla owulacja tak wiec w sobote i niedziele wieczorkiem sobie z mezem poszalelismy wiec mam nadzieje ze jest ta moja upragniona fasoleczka choc wiem ze wczesniej tez tak bylo wiec z jeden stroby mysle ze moze juz a z drugiej w glowie mam mysli nie nastawiaj sie ze jestes w ciazy...we wtorek jakby co dorobimy dzidziusia wyniki tarczycy mam w porzadku wiec jak jest jakas blokada to albo ze trony prolaktyny albo psychiczna,pozyjemy zobaczymy...ale wczoraj mialam smutasy,caly dzien siedzialam przed polska tv i ogladalam krakow...jakos cala ta tragednia i tego ze juz tych ludzi nie ma ma dla mnie wymiar snu,troszke czasu uplynie zanim my wszyscy uswiadomimy sobie ogrom tragedii,
                          A jak czujecie sie dziewczyny?jakies nowe wiesci co do fasolek???




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                            Scarlet do mnie to tez jeszcze nie dociera... trudno pojac to co sie stalo.
                            Kathrinko to jakos szybko to krawienie mialas, a ilo dniowe cykle zwykle masz? takie krociutkie?

                            Ja sie wybieram do gina w nastepny wtorek.
                            Zawsze mam 28dniowe!!!I trwają około 5dni....
                            Teraz miałam dosłownie moja @ trwała 1dzień i noc...a więc dobę!!!!
                            Masakra

                            Do ginka póki co się nie zapisałam ..idę po 15stej się zapisać!!!
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              lalunie moje a ja to nawet pół roku potrafiłam nie miec @
                              Na szczescie po wyrównaniu hormonów troche sie to unormowało
                              ALe dzis 34dc i @ brak, za to duzo białego śluzu. 6 dzien brania luteiny i nic
                              Wczoraj juz nawet test zrobiłam, bo juz straciałam orientacje, ale oczywiście negatyw...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                A co wy dziewczyny takie milczace jestescie??gdziescie sie ukryly co??wczesniej takie rozgadane a teraz forum placze i mliczy...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X