Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głowy do góry

    Dziewczyny co takie smutaski z was.Dlaczego jak nie zafasolkujemy to odrazu myslimy stracone, ja sie powoli z tego lecze, no bo przeciez miałam zabawe z mezem cały miesiac Nie mozemy mysles ze owulacja jest tylko po to aby zajsc w ciaze bo to nie na tym polega chyba. Nie ma czegos takiego jak staracony cykl,no bo kazdy kolejny zbliza nas do dzidziusia czyli nie jest stracony
    Ja własnie starma sie mysles w ten sposób- i wiecie co CZUJE SIE LEPIEJ naprawde to pomaga. Nie czekam juz na te dni,po prostu spontaniczność i tyle i maz tez to docenia -a jak


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      psychika!

      Witajcie dziewczynki,dzięki za dobre słowo.Chciałam poruszyć temat nam bliski a jednocześnie daleki.JAK ODBLOKOWAĆ PSYCHIKĘ? Bo chodz wydaje mi się, że żyjemy na luzie spontanicznie to jednak w głowie siedzi blokada.Proszę o komentarze.

      carin-to prawda z testami słyszałam,/pokazują owulkę a do zapłodnienia nie dochodzi,z taka nawet spotkałam się opinią

      Skomentuj


        psychika - nasz mózg jest najwieksza zagadka w ludzkim ciele. o blokadzie psychicznej mowi sie, ze jest przyczyna braku ciązy gdy obydwoje z partnerów jest zdrowych, ponieważ zaburza ona owulacje.

        w necie znalazłam coś takiego na ten temat, tu cytat
        "Jak pozbyć się blokady psychicznej spowodowanej niemożności zajście w ciąże?
        Zachęcam Panią do takiego ćwiczeniaroszę napisać sobie na środku dużej kartki BLOKADA PSYCHICZNA i wypisać wszystkie skojarzenia jakie Pani na jej temat przyjdą do głowy. Celem tego zadania jest nazwanie w najmniejszych szczegółach z czego składa się ta BLOKADA. W ten sposób pozna Pani wszystkie swoje myśi na ten temat i sprawdzi, na które ma wpływ, by je zmienić.
        "

        Myśle, że coś w tym jest, ze uświadamiając sobie pewne rzeczy łatwiej sie z nimi uporać


        Skomentuj


          a u mnie 3dzień @ dziś brązowa wydzielina zmieniła sie w ciemno krwista, ale nadal to wygląda jak plamienie niż okres i mam 37stopni. Chyba dopadł mnie jakiś wirus tylko ja to przegapiłam
          A od jutra powinnam znów brac CLO

          Skomentuj


            Witam wszystkich!

            Mam na imię Agnieszka. Chciałabym dołączyć do Waszego grona. Staramy się z mężem o dzidziusia od początku września. Niestety w tym miesiącu nam się nie udało Pozdrawiam Wszystkie starające się i życzę owocnych starań





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              22dc-37,2stopnie...hmm

              Witaj Adawitajcie pozostałe koleżanki
              Urodzinki mam w poniedziałek...
              Co słychać?Jak tam przygotowania do weekendu??
              Last edited by kaathrina; 26-09-2009, 10:14.
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Hej!!! Ja dziś w pracy miałam fajny dzień, a teraz się szykuje bo z kumpelą idziemy dziś do kina, taki babski wieczór pozdrawiam i życzę równie udanego wieczoru i weekendu :*:*


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  ejonczyk jak tam dzieciaczek dalej chory
                  Kochan ty sie zastanó nad tym remontem-ociepolaniem domu, bo ja mam juz dosc remontu po tych kilku dniach. Dobrze, że juz koncza, ale zaras nastepni przyjda uffff masakra. Teraz jestem na pełnych obrotach, nawet pojesc nie mam kiedy

                  Kathrina teraz ja trzymam kciuki za Ciebie

                  Witamy nowe staraczki

                  Skomentuj


                    Czesc dziewcznkiU mnie weekend nie zapowiada się super.Dostałam dzisiaj@ i nie zbyt dobrze się czuje
                    Edzia odwrotu od remontu już nie ma niestety do tego myślę że będę miała na tyle ciężko że mąż będzie to wszystko sam robił wiec pewnie do tego będę musiała mu pomagać!No i oczywiście do tego wszystkiego dołączy nasz mały łobuzNie mogę sobie tego wszystkiego wyobrazić!Synek prawie zdrowy-został mu katar i lekki kaszelek wiec jeszcze siedzimy w domciu.
                    Witam świeżą krewPowodzenia kochane!
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      weekend!

                      cześć staraczki,mi już przeszły smuteczki,pocieszam się tym że jutro wyjeżdżam do Sopotu odpocząć i morskie powietrze dobrze mi zrobi na stresa!!

                      kathrina-trzymam kciuki,może tobie się uda
                      edzia -dzięki za wsparcie
                      ejończyk my znów mamy wspólny cykl
                      witam nową koleżankę Agnieszkę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        oczekiwania na?...

                        Napisane przez gosia1970 Pokaż wiadomość
                        kathrina-trzymam kciuki,może tobie się uda
                        Dzięki kochana, choć nie nakręcam się ..sama już nie wiem co myśleć, czy tym razem się udało...
                        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                        Skomentuj


                          w tobie nadzieja!

                          Niech zacznie się czar,niech ktoś tą złą magię przerwie i da nadzieję nam wszystkim! pozdrawiam i trzymam kciuki

                          Skomentuj


                            Kaathrina ja też trzmam kciukiMoże w końcu ktoś przełamie tą zła passęPowodzenia!
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                              Kaathrina ja też trzmam kciukiMoże w końcu ktoś przełamie tą zła passęPowodzenia!
                              Dziękichoć wiecie co to chyba jakaś jelitówka....mdli mnie....i czuję się już źle...bardziej na choróbsko mi to wygląda...mam nadzieję,że rano będzie lepiej. Buziolki kochane
                              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                              Skomentuj


                                Cześć dziewczyny!!!!

                                Kaathrina mam nadzieje ze to nie jest choroba tylko cos innego-naprawde trzymak kciuki-no bo moze jak jednej z nas sie uda-no to wtedy nam wszyskim te blokady puszcza
                                Udanych remoncików zycze dzieczyny.
                                Ja mam dzis owulacje-normalnie cała napenczniała sie czuje jak zawsze i piersi tak mnie bola ze nawet skakać nie umie
                                Ja teraz jestem zabiegana w pracy nawet czasu nie mam myślec o niczym,no ale to chyba dobrze-bo im sie mysli mniej tym lepiej do wszyskich. Dziewczyny nie wiem czy czytałyście ksiązke POTEGA PODSWIADOMOSCI napisał ja Joseph Murphy Jest naprawde dobra-tylko trzeba ja z 2-3 razy przeczytac. On pisze własnie o tym ze trzeba cwiczyc swój umysł,wyznaczc sobie cele i wierzyc ze tak bedzie. Wierzyc a nie chciec bo to różnica, Kiedy czegos chcemy cały czas sie blokujemy bo obawiamy sie ze tego nie dostaniemy, A kiedy w cos wierzymy to powtarzamy sobie ze napewno to osiagniemy bo własnie nam sie to nalezy-ja jeszce nad tym pracuje. Naprawde polecam ta książke.
                                Czesc Agnieszka, Witamy


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X