Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Niestety Dotka jednak wygrało sprzątanie i sprawdzanie sprawdzianów i zakupami się nie pochwalę,no chyba ,że tymi spożywczymi Idę po nie,bo lodówka pusta. Może po południu mojego m wyciągnę na baraszkowanie po sklepach-on to "uwielbia"
    Edzia może jakiś wirus Cię dopadł. A próbowałaś wziąć jakieś tabletki? Sylimarol jest dobry albo ziółka-dziurawiec, mięta i rumianek-jeśli to niestrawność i problemy żołądkowe. No chyba że inne
    Ewcia to trzymam kciuki! Swoją drogą jak to u Ciebie jeden z pierwszych objawów, to duuuże szanse,że się udało Teraz tylko czekaj cierpliwie-o ile można tak czekać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      czuje ze to nie ... chyba ze mnie Bóg zaskoczył i zrobił psikusa
      moze na @ mnie tak łapie bo powinnam dostac po weekendzie, miałam brac luteine ale ciekawa jestem czy sama sie pojawi

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Edzia bedziesz chciala sie przetestowac czy bedziesz gdrzecznie czekac do terminu @?


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ja to do @ czekam bo wiem ze wczesniej nie ma sensu, a najlepiej to kilka dni po zrobic, wiem po szpitalu ze szkoda kasy na testy nim minie termin spodziewanej @

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            No to teraz ja Edzia Tobie kibicuje, skoro mi sie tym razem nie udalo


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dzieki ale w sumie to nie ma czego bo czuje ze nie jestem w cizy, nie mam tych objawów co ostatnio

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                oczekujaca przeprosiłam sie z moja piłka do ćwiczen, czuje moc zapomniałam juz jakie to przyjemne uczucie ćwiczyc i sie wyżyc, zaras energia wraca i głupoty z głowy uciekaja normalnie słonko grzeje pieknie, wybyzyłam sie na balkoniku
                Normalnie az mnie głowa przestała bolec
                teraz czekam na @ i w 9dc ide na badanka potórzyc LH i FSH na ta tarczyce i ogólne badanko krwi i moczu

                czuje powera

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ale tu pustki widze ze sama ze soba pisze...
                  ewcia jak tam krwotoki z noska??

                  WYŁAZIC MI Z TYCH KRZAKÓW!!!!!!!!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Wyszłam z krzaków Wyciągnęłam mojego na zakupy i znosił to dzielnie Jak cudownie kupić sobie coś!! Byłam w H&M, ale nie było nic ciekawego, za to w Hausie wielka wyprzedaż i też kupiłam 2 bluzki w cenie 1 Od razu lepiej
                    Fajnie,że CI lepiej Edzia. Teraz zrobisz badania i będziesz wiedziałą, co tam w macicy piszczy

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      chociaż jedna co w macicy piszczy oj Ana ana

                      no lepiej lepiej, ale' problem zostaje, juz siły nie mam chyba do psychologa pójde zamias ginekologa, moze szybciej pomoze heheheh

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Wiecie co od tej mignery stalo mi sie cos okiem strasznie mnie boli mam ndzieje ze to nic powaznego bo akurat na te oko w 80%nie widze mam juz tak od dziecka po prostu niedowidzenie oka a nie zadna wada i nie musze nosic okularkow...jutro pojde do lekarza tylko ze tutaj chodzic do nich to trzeba miec nerwy ze stali ale moze zrobie sobie badania na tarczyce bo mam kontrolowac...A moja dzidzia juz lepiej bo zapomnialam wam powiedziec ze o dziwo dostal tutaj(uk)antybiotyk bo strasznie zakatarzony byl i do tego kaszelek jakby chcial pluca wypluc teraz ma juz mniejszy katarek a kaszelek odrywajacy, mial cale zatoki zawalone bo ten katar taki zielony ze hej!ok za bardzo sie rozpisalam,buziaki dla was dziewczyny




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          polecam artykuł http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=4

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No tak Edzia Ja wiem jak to ciezko i trudno-rozumiem Cie. Zrobisz badania i bedzisz spokojniejsza. Bedzie dobrze,bo byc musi. Główka do gory! Bo bedzie lanie
                            Ninkapa to fatalnie,ze Twoje dziecko jest takie chore. Dobrze,ze dostal antybiotyk. Nie martw sie

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc kochane ja własnie po pracy jestem i padam na szyje


                              Edziulka słonce z tego co ja słyszałam to LH I FSH powinno sie robic w 2dc albo ewentualnie w 3dc słonce bo o te wyniki własnie chodzi 9dc to juz zapózno kochana na LH I FSH.No i do tego estradiol razem z tym i potem koło 9,10dc mozna estradiol powtórzyc bo robi sie go jeszcze przed owulacja zeby zobaczyc ile jajeczek rosnie.

                              Ewulcia uwaznaj na ten nosek kochana.Nie chce podbudzac nadzieji kochana takze bede cichutko czekac na dalszy rozwój wydazen kochana.Tylko pamietaj słoce wszystko z dystansem i wiara

                              Gosienko ja czytałam juz kilka razy"potęge podswiadomosci" a secxret to jest to samo uwazam tylko ze nowszym i lepszym jezykiem napisane i sa to bardzo dobre ksiazki tez tak uwazak kochana.


                              Edziulka wypoczywaj

                              Całuje kochane młłłłłłłłłłłłłłłłłłłłlaaaaaaaaaaaa


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Jeju kochane paaadaaaaaaaaammmmm
                                ależ się wyłaziłam za tymi załatwieniami, do tego Piter histeryzował przed każdą witryną sklepową, a ludzie się jak na nienormalną matkę patrzyli a na koniec jeszcze jedzeniowe zakupy i jakieś drobiazgi dla rodzinki
                                dobrze, że młody wreszcie zasnął
                                jeszcze mi pakowanie zostaje, ale to może jutro..
                                Oczekująca to wypoczywajmy do góry kopytami należy nam się
                                Ana wiem jaka kobieta zadowolona kiedy sobie coś kupi
                                ninkapa kuruj swoje maleństwo biedne
                                edzia jak się będziesz wybierać do tego psychologa, czy psychiatry, to idę z tobą, bo ja też coś mam z głową

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X