Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    widzę, że tutaj wszystkie smutne smutna i ja
    też mi cały czas krąży po głowie, że bez leczenia się nie uda, albo, że w ogóle przyczyny nie znajdę strasznie to dołujące..
    rozumiem wam moje kochane, piękne Słońca
    edziula poszalej z m może pomoże, mnie nie pomaga ja teraz znowu wpadam w panikę żeby nie zajść i nie stracić po raz kolejny
    i zrozum tu kobietę
    ninka ja też miałam problem z prolaktyną, brałam 3 miechy duphaston i na zbicie catangous, ale nic to nie dało, mimo że dawki zwiększali, bo to chyba nie prolaktyną idzie jak nie wiesz czy w dobre dni się przytualcie, to może warto w jednym miesiącu kupić testy owulacyjne, ja używałam i dzięki nim świetnie poznałam swoje ciało przez pół roku.
    Dotka miłej imprezki z mamą, znowu mi szalona na spagetti smaka robi wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    Ana mam nadzieję, że jak gada wyplewiliście, to się bez leków do lata uda, będę trzymać po cichu kciuki tak jak ty za mnie

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      scaarlett ja bralam na zbicie prolaktyny bromergon przez prawie 2 lata az do zajscia w ciaze w ciazy pomalutku odstawialam bo bromergon pomaga zagniezdzic sie cialku zoltemu...




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        no to ja tez brałam Bromergon, bo LH za wysokie, a do tego luteine bo u mnie w przysadce jaszcze jest problem, a do tego to cholerne PCO wiem ze z nim kobiety zachodza w ciaze, ale jakos nie mam siły czekac i wierzyc w to ze trafi mi sie taki cud i pecherzyk urosnie-peknie zostanie zapłodniony i sie zadomowi u mnie na 9miechów
        po prosty poznałam swój organizm i juz wiem ze nie mam owulacji wiec co tu gadac o zachodzeniu w ciaze

        ale Ana dzieki
        scarletko szczerze nawet ochoty nie mam, na nic nie mam..
        A jak Piter??

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          sluchajcie dziewczyny wiem ze to banalne i pewnie juz to zrobilyscie nie pierwszy raz ale czy zmienilyscie gina??a najlepiej na takie ze specjalizacja endokrynologiczna, co do bromergonu pamietam jak dzis ze dwa miesiacze przed poczeciem musialam zwiekszyc bromergon b0o mialam guzki w piersiach przez wysoka prolaktyne na szczescie nic nie wyczuwam i mam nadzieje ze prolaktyna ok no ale do tego dochodzi u mnie nadczynnosc tarczyny fakt ze teraz jest wyrownana ale hormony i tak czasami szaleja, czasami mysle dlaczego mnie to dotknelo jakby mnie juz w zyciu malo nieszczesc spotkalo to jeszcze to...




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Sorki za pytanie ale co to jest PCO??




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ninkapa ja takiego ginka nie znam ze specjalizacja endokrynologiczną, ale wpisz w neta, to moze cos wyskoczy. A swoja droga, to ginka zmieniłam i to na lepsze-rak sadze, bo przynajmniej nie kazal tylko sie starac i lezec do gory dupa, ale zlecil badania. Rzeczywiscie duzo przeszlas...
              Scarlet znajdziesz przyczyne- zobaczysz i wstawisz swoje fotki z brzuszkiem Trzymam kciuka, a nawet i dwa Dobrze,ze Twoj Piotrus lepiej sie poczuł-biedaczek, az zal mi sie zrobiło
              Dotka fajnie,ze juz Ci lepiej-@ szybko minie!
              Ja juz odliczam kiedy moja minie. Dzis troche mnie boli, ale dam rade. Ech, nie ma co pisac, tez jakas taka troche przybita jestem. Dobrze,ze we Wr.piekna pogoda była

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej.......ja myślałam że nie dam rady nadrobić popołudnia a tu takie pustkiWyłazić z tych krzaków Scarlet pisz jak Piotruś bo całe popołudnie myślę czy już wszystko dobrze.Dziewczynki moje kochane bo mi też się smutno robi jak nad wami takie czarne chmuryMyszki moje kochane podnosimy się i walczymy
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Z Peterkiem już dobrze, dzięki kochane moje chwilę był osłabiony i poleżał przed TV,a potem mu pupcia ożyła, nawet się obraził na mnie, że mu jeść nie dałam tego co chciał. Dziś tylko dietetycznie było. Na koniec przyszedł wtulił się we mnie i na pytanie czy jest mamusi chłopczykiem odpowiedział, że tak i że baldzio kofa mamusię ależ mnie serduszko ścisnęło Pierwszy raz tak sam od siebie powiedział

                  tak jak ewcia mówi podnosimy się kobietki i walczymy! mam nadzieję, że nastaje dla nas lepszy czas, a przynajmniej bardziej słoneczny..

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Doczekamy się kochanaJestem tego pewnaA ja dzisiaj mam jakieś słoneczne nastawienie pomimo kiepskiej pogody.
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scarlet ciesze sie ze z Piotruniem wszystko ok! I powiem ci ze rosnie ci romantyk z tego synka ale ja mam tak samo moje dziecko mowi do mnie wiecej i czesciej takie wyznania niz moj m! a czasami wolalabym odwrotnosc
                      Edziula a moze warto posluchac sie lekarza i dac sobie przerwe z 2 miesiace od lekow i probowac bez nich ale byc np pod opieka powiedziec mu zeby sprawdzil twoje jajeczka bez lekow a moze akurat a jak to nic nie da to zaczac brac to co ci pomoglo na te pecherzyki.
                      A ja juz po zakupkach i zaliczone do udanych kupilam sobie spodnie i sweterek w H&M ktore byly przecenione i z jeden w cenie jednej rzeczy mam 2


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Jejku Scarlet jakie to słodkie... Aż się rozpłynęłam... Chciałabym kiedyś usłyszeć takie słowa od swojego dziecka... Dobrze,że już mu lepiej. Widze mamokacperkaifasolki,ze zaszalalas Ja mam plan jutro wybrac sie do H&M

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ana doczekasz się doczekasz i to szybko..
                          Ostatnio mój młody właśnie się słodki robi dzisiaj wzięłam go na dworzec, bo m wracał z delegacji, a musiał sobie Pociągi pooglądać i weszłam z nim na chwilkę do Galerii i do empiku, oczywiście wypatrzył książeczkę z bobem budowniczym, musiałam mu kupić. Odeszłam od kasy, dałam mu do łapki, a ten do mnie: dziękuję mamusiu, dziękuję jakby co najmniej wypasione lego dostał, a nie książeczkę za 15zł
                          Ja w H&M uwielbiam linię dziecięcą i chora jestem jak wejdę i przynajmniej mu głupiej czapeczki nie kupię, ale przyznam się, że ceny też ładne mają tych dziecięcych ciuszków.
                          W ciąży jak byłam, to właśnie kupiłam tam sobie kilka ciuszków, bo niewiele sklepów ma taką fajną linię dla ciężarówek Kacperkowa, to poszalałaś, też lubię trafić na taką okazję.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny nie pamietam czy to tutaj pisalyscie o tym czy na wrzesniowym watku dziewczyny pisaly ale powiedzcie mi ta ksiazka sekret to kto jest autorem???


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              to gosia polecała

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No wlasnie pamietalam ale kurcze nie wiem kto sie autorem a na allegro jak wpisalam sekret to multum mi sie wyswietlilo sekret z czym lub sam i kilku autorów no cos wstrzymam sie do jutro moze mi napisze!! jesli bedzie
                                bo tak wlasnie siedze i szukam jakis fajnych encyklopedi dla mojego szkraba


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X