Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Widze ze od wczoraj sie rospisałyscie jak nie wiem ja tez biore kwas i witaminki przygotowujace do zajscia w ciaze, mojego meza tez zaczełam faszerowac takimi dla mezczyzn na wspomaganie płodności takze zobaczymy moze to nam pomoze
    edzia nie załamuj sie jak dzieczyny mówia mysl ze to nowy cykl i znowu bedzie mozna pobaraszkowac
    Pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez gosia1970 Pokaż wiadomość
      Cześć dziewczynki ale fajne się rozpisałyście,super. I zmian tematu ożywiła forum,ale i tak wszystkie kochane straczki myślimy o jednym i to nas łączy dodając sił. U mnie nerwy w strzępach ale kolejny dzień mam zamiar się trzymać.Idę do fryzjera,to podobno poprawia humor a tak zabrałam się za mycie okien po pracy żeby nie myśleć i mieć ciągle zajęcie.
      "Czekam z utęsknieniem na przebieg spraw a w duszy po cichutku modlę się żeby się udało!!!"

      ejończyk-powinno się dostać @ po 4-6 tygodniach,jak nie dostaniesz to idz; do gina,u mnie było w normie 4,a może zafasolkowałaś bo i tak się zdarza??

      edzia-trzymaj się i nie poddawaj się ,zaraz będzie nowy cykl i zaczniesz od nowa,musimy wierzyć,marzyć i dążyć a sen się spełni
      A jakie miewasz cykle??Masz jakieś objawy wskazujące na przyjście @lub i oby!!ciąży????
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        dziex za wszystkie słowa pocieszenia
        o dziwo sie nie łamie nawet mi ulzyło ze nie musze sie dreczyc
        W sumie to dostałam takiego plamienia brazowej-mlecznej wydzieliny u mnie tak sie okres zaczyna ale tylko pierwszy dzień a w sumie wczoraj zaczełam plamic, a dzis nadal mleczne plamki
        No ale teraz u mnie remoncik sie zaczoł to nie mam czasu na myslenie, od 1.09 ide na kurs także nie ma czasu na myslenie
        Zobaczymy co tam Bozia da

        3majcie sie kochane

        Skomentuj


          Edzi to dobrze że masz inne zajęcia niż myślenieJa za tydzień też będę miała inne problemy a w sumie to już mam.Moj synek ma jakąś wirusówkę a od poniedziałku zaczniemy ocieplanie domuAż się boję.
          Oczekująca a do kogo było pytanie do Gosi czy do mnie?
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Oczekująca777 i inne dziewczyny, co dajecie swoim facetom na poprawienie kondycji i płodności? jedna z was kiedyś pisała że Adrovit. Miłęgo dnia życzę !!!


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              rozczarowanie!!!

              cześć brak słów,jak pisała już wcześniej koleżanka ''dupa blada''-a miało być zwyczajnie wpadka,widzę że się nie da trzeba kupić jednak testy owulacyjne

              Skomentuj


                ale cisza!

                Na razie nikomu się nie udało? co jest! mamy pecha czy co!!!!!!!!dziewczyny co jest ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  witam Dziewczynki, jak Wam dzisiaj dzionek mija??

                  Skomentuj


                    gosia nie wiem czy to pech, czy nie nasz czas
                    Ale mam momenty kedy juz nie daje rady
                    Dobrze, że jest to forum i wy bo chyba bym oszalała, albo zameczyła mojego faceta gadaniem :/ im dłuzej to trwa tym gożej znosze ten tydzień po owulce a przed @
                    Teraz miałąm zrobic cykl przerwy z ba=raniem CLO i starankami, ale troche mi szkoda cyklu, a moze to właśnie ten... kiedy sie uda
                    Chciałam odpoczac psychicznie, fizycznie i emocjonalnie - choc jeden cykl nie myslecz czy zaszłam i wyliczac te dni, kochac sie z zabezpieczeniem, żeby przywrócic dawne czasy w łóżku bez celu
                    Ale chyba sie juz uzależniłam od tych staranek

                    Skomentuj


                      21dc

                      Napisane przez gosia1970 Pokaż wiadomość
                      cześć brak słów,jak pisała już wcześniej koleżanka ''dupa blada''-a miało być zwyczajnie wpadka,widzę że się nie da trzeba kupić jednak testy owulacyjne
                      Hejka!!
                      Jak dla mnie testy owulacyjne w niczym narazie nie pomogły...wyniki,hmm...trudne do interpretacji....różne jest zdanie dotyczące testów...ale może akurat dla Ciebie będą przydatne
                      Pozdrowionka!
                      Piszcie jak Wam minął dzionek? Ja nie mogę doczekać się piątku i weekendu, troszkę relaksu
                      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Niczym są testy owulacyjne gdy blokuje się psychika.

                        Skomentuj


                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          Niczym są testy owulacyjne gdy blokuje się psychika.
                          dokładnie!

                          Patrzcie,co wyczytałam na tej stronie:
                          http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,...l?ticaid=68cdf

                          W indonezyjskim szpitalu na świat przyszło dziecko, które w chwili narodzin ważyło 8,7 kg i miało 67 cm długości. Maluch był tak potężny, że konieczne było przeprowadzenie zabiegu cesarskiego cięcia.
                          masakraaaa
                          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                          Skomentuj


                            Ja po prostu poszłam do sklepu zielarskiego i poprosiłam o tabletki na wspomaganie płodości a one maja wszysko co trzeba, Tez nie wiedziałam co sie daje. tzn. wiedziałam, ze cynk i witamine c a na tych tabletkach jest o wiele wiecej wypisane nazywaja sie viridian płodnośc dla meżczyzn. Pozdrawiam


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              21dc

                              Co tu taka cisza?

                              Ja mam dziś wilczy apetyt...temperaturka od 3dni utrzymuje się pomiędzy 36,8-36,9-37...nie wiem co o tym myśleć, oby to nie był znów wirus grypy,tak jak było to w weekend,bo ten chcę spędzić milej za parę dni moje urodzinki
                              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                              Skomentuj


                                Hej dziewczynki. Faktycznie szkoda gadać.... widzę, że żadnej z nas nie udało się zafasolkować, to chyba jednak pech. Mój cykl też stracony i kolejny pewnie też bo jak zrobię badanie FSH to się okaże czy i w jaki sposób mój ginek może mi pomóc... kurcze znowu czekanie... ale może do Bożego Narodzenia jednak któraś z nas zaciąży, będzie miała fajny prezent pod choinkę. Chyba mam smentny wieczór... a w dodatku córcia coraz częściej pyta kiedy będzie miała braciszka i co jej odpowiedzieć kiedy ja sama nie wiem. Kaathrinko napisz kiedy masz urodziny poświętujemy z Tobą


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X