Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Wróciłam do domku. Na bieliznie mala kropeczka, stwierdzilam ze zmierze sobie tempke w p...wie, bo jak ostatnio robilam tak kiedy mialam plamienia to wtedy sluz brazowy zostal tez na termometrze i wiedzialam ze tam glebiej tez on jest. Zmierzylam bylo 37,7 (sporo no ale temp mierzona popoludniu), a na termomentrze ani czerwonej drobinki sluz przezroczysty i te grudeczki biale. Na bieliznie jedna mala rozowa kropeczka wielkisci 2mm. Kurcze ucieszylam sie ze moze to nie @, gorzej jak mnie w nocy zaleje i nie doczekam ranka

    A i trafilam na bobo-test struminioniowy pisze czulosc od 10mlU/ml. To ten Scarlet - taki w niebieskim opakowaniu? Sorry ze zapytam ale nigdy takiego nie robilam, dlugo trzeba sikac na ten pasek? i czy nalezy zamknac zatyczke po sikaniu (tak pisze w instrukcji) ?


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Widzę że to nie tylko ja mam takiego "świra"na dziecko

      Ja staram się o drugie dziecko od roku... z pierwszym nie było żadnych problemów dwa tygodnie okres mi się spóźnił ale nie uznałam to za nic nadzwyczajneo ponieważ często miałam miesięczne przerwy dopiero "uczulenie" na wędlinę sprawiło że zrobiłam test i nie mogłam uwierzyć że są dwie kreski...
      Nawet mój partner zaproponował by poczekać 5 minut może kreska zniknie ) Cała ciąża bez komplikacji a nawet byłam pełna sił i zapału... obecnie Truśnik ma 21 miesięcy

      teraz myślę o tym by mieć drugie przed powrotem do Polski (obecnie mieszkam w UK)... chcemy by nasza córcia (czyt. mały terrorysta) miała rodzeństwo gdyż za bardzo skupia się na nas i ma bardzo mało kontaktu z ludźmi (jesteśmy tu w trójkę)
      gdy przechodzimy koło wózka z dzidziusiem moja mała staje i cieszy się niesamowicie głaszcze go i daje buziaki i wtedy myślę tylko o tym że ja się staram jak mogę a niestety nie mogę (nie umiem ) zajść w ciążę ;/;/
      Jeszcze nie byłam z tym u lekarza ale myślę nad tym...

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        asia88 ja takze mieszkam w uk ale zamierzamy zostac tutaj troszke dluzej...ja tak bardzo pragne drugiego dzidziusia ale jak na razie nic nie idzie do przodu z pierwszym dzieckiem nie mialam problemu( chyba ze to ze leczylam sie bo inaczej nie zaszlabym w ciaze) tez jak widze malutkie dzieciaczki i kobiety w ciazy to secre mi sie sciska i nie powiem nie raz plakalam bo mi to nie wychodzi na szczescie mamy nasze bable moj ma 13 miesiecy wiec mozemy nacieszyc sie tym macierzynstwemale brak kolejnej ciazy- fasoleczki mnnie doluje, coz mam nadzieje ze w koncu bedzie i ta moja upragniona fasoleczka bo tym razem chcialabym coreczke




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ninkapa

          Ja mieszkam tu od lat 3 i nie chce chyba zostawać tu dłużej niż 3 kolejne lata;/stęskniło mi się... dziadkowie nie mają pociechy z wnuczki a po krótkich wizytach w Polsce wszyscy płaczą gdy wyjeżdżamy ;/

          myślę że na pewno się uda zajść w ciąże tobie i innym panią się starającym
          dziwne ale po roku trzymania kciuków by okres jednak nie przyszedł i na teście pojawiły się dwie kreski mam jeszcze trochę zapału do działania... w zeszłym miesiącu po 7 dniowym opóźnieniu gdy już myślałam że nareszcie się udało i poszłam do sklepu po test w drodze powrotnej okrutnie dostałam "czerwoną flagę"... to się poddałam ale gdy tylko okres odszedł obiecałam sobie że teraz będę wyciskać co się da z tego mojego "partnera" i w tym miesiącu się uda czekam na rezultaty i odliczam dni do czerwonej kropki w kalendarzu Z nadzieją

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc dziewczynki, Scarlet u mnie to slychac: @ dzis przyszła. Ale spodziewałam się jej,bo się nie staralilismy specjalnie w tym miesiacu przez te choróbska. @ zaskoczyła mnie, bo dziś mam 28dc,a ostatnio miałam 30-31dniowe cykle. Ale im szybciej, tym lepiej A Ty się nie smuć! Znajdziecie syfa i wyplenicie, chybaże on tkwi w głowie-już tak sobie myślę. Bo ja też bardzo przeżywawałam każdą jedną kreskę, a teraz odpycham te złe myśli-staram się.
            Edziula tak mi przykro Wierze,ze Ci się uda,bo juz masz świadomość,że raz się udało. Trzeba dać sobie czas i nie załamywać się kochana.Będzie dobrze i też będziesz tulić swojego bobaska Dotka kiedy testujesz?? Jak to nie dzidziuś to ja już nie wiem co Ninkapa, Asia witajcie i życzę byście tu krótko gościły
            Oczekujaca gdzieś Ty nam się zapodziała?? Tęsknimy!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ana jak mnei do rana nie zaleje to jutro rano. Mam od godziny klucie w lewym jajniku. Oprocz tej odrobiny rozowego sluzu narazie cisza. Temp pod pacha 37,2, jak ja dotrwam do rana?

              Scarlet gdzie jestes? napisz mi co z tym testem strumieniowym !!!
              Oczekujaca gdzie jestes ???? nosi mnie plisss przyjdz i mnie uspokoj


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                Ana jak mnei do rana nie zaleje to jutro rano. Mam od godziny klucie w lewym jajniku. Oprocz tej odrobiny rozowego sluzu narazie cisza. Temp pod pacha 37,2, jak ja dotrwam do rana?

                Scarlet gdzie jestes? napisz mi co z tym testem strumieniowym !!!
                Oczekujaca gdzie jestes ???? nosi mnie plisss przyjdz i mnie uspokoj
                Dotka ja robiłam test wieczorem ok.17....i wyszły 2 wypasione krechy...a miałam 33dc....-uspokój mnie kochana bo czekam na twoje dwie kreski

                Moje największe szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dotka ty farciaro, trafiłaś na bobo strumieniowy ja nogi zeszłam za nim i wszędzie tylko płytkowy od 25 i tylko taki robiłam. Ten twój, to możesz już spokojnie robić, bo on jest w stanie już kilkudniową ciążę wykryć. Paskowy, to się chyba tak jak testy owulacyjne robi, zanurzasz na kilkanaście sekund w moczu i czekasz na wyniki. jestem tak tobą podekscytowana jak sobą kiedy testowałam hahahaha mozesz robić wieczorem..

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    witam Was po świętach oraz nowe Staraczki..
                    wyglądam jak dmuchany ryż jestem przed @ i brzuch mam jak balon,już patrzeć na siebie nie moge...tyle jadłam na święta,że aż wstyd sie przyznać...obżarstwo jest grzechem,ale cięzko mi się powstrzymać..
                    Ana2081 ja ostatnio miałam @ po 29 d.c a teraz jest 32 i jeszcze nie mam..ale przez te zmiany klimatu cos mi sie waha +/- 1 tydz...
                    dotka trzymam kciuki za 2 krechy...

                    nie doczytuje Was bo nie miałam neta przez 4 dni a dużo czytania..
                    Scarlett mamy jakąs nowośc na rynku,że tak piszecie o tym strumieniowym Bobo??czy trudno dostępny??
                    Last edited by Miss; 06-04-2010, 19:57.
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Nie bylo tych promocyjnych ze 2 w cenie 1 i wyczailam na polce ten bobo strumieniowy ale on kosztowal prawie 17 zl. W instrukcji napisane ze albo sikac na niego 5 sek, albo nasikac do poejmniak i zanurzyc na 10 sek, pamietasz jak Ty robilas?

                      Miss a moze jednak to nie klimat?
                      Scarlet poczekam do rana jednak juz tyle wytrzymalam chce poobsrwowac czy wydzielina wroci czy juz nie. lewy jajnik teraz mnie klul torche ale przeszlo
                      Gizela chcialabym dolaczyc do wac to bylabym grudniowka, ale by bylo fasolka od kurczaczka, a dzidzius od mikolaja
                      Last edited by dotka85; 06-04-2010, 19:58.


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                        Nie bylo tych promocyjnych ze 2 w cenie 1 i wyczailam na polce ten bobo strumieniowy ale on kosztowal prawie 17 zl. W instrukcji napisane ze albo sikac na niego 5 sek, albo nasikac do poejmniak i zanurzyc na 10 sek, pamietasz jak Ty robilas?
                        lepiej sikać -masz "świeżutki"
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ja zanurzałam stresowałam się, że go albo całego zasikam, albo nie wystarczająco z przejęcia obsikam
                          a te testy, to nie nowość, ale ciężko je dostać. Pytałam u siebie w kilkunastu aptekach i wszędzie tylko płytkowe mają

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Miss ciezko dostac. taki to


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              oki rozsmieszylas mnei z tym obsikaniem cos czuje ze u mnie tez mogloby to sie tak skonczy a pamietasz ile trzymalas tak zanurzony w tym moczu?


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                na każdym teście jest napisane ile. Chyba pre testa od 10-15 sekund się trzymało i po tym położyć na płaskim
                                ja zawsze tylko taki dostaję

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X