Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Narazie bez zmian, co mnie bardzo cieszy wydaje mi sie ze mam wiecej sluzu i ma on bialawe grudki jak sie tak przyjzalam. Wczesniej przed @ raczej susza byla. Zaczynam sie bac ze dostane @, a testowac bym sie chciala dopiero w 34-35 dc, dzis dopiero 31 dc.

    Bajtel, Edzia, Ana dzieki za wsparcie i trzymanie kciukow
    Oczekujaca gdzie Ty wsiąkłaś na tak długo??? melduj się i zrób ze mną porządek bo zaczynam świrować


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam wszystkie mamuski jak i te przyszle ja juz mam jednego babla ale od grudnia staramy sie o kolejne dziecko i niestety nic nam nie wychodzi co jakis czas mam objawy ciazy ale ja sobie tylko wkrecam...ale teraz jestem troszke zdziwiona bo okres powinnam dostac w sumie dwa dni temu no i oczywiscie zrobilam sobie test a tu niestety tylko jedna kreska juz sama nie wiem to chyba przez ten stres...bedziemy probowac dalej, dodam tylko ze jestem swiadoma tego ze moge miec problemy z poczeciem bo wczesniej leczylam sie na nadczynnosc tarczycy i do tego na zbyt wysoka prolaktyne bralam bromergon...takze dziewqczyny trzymajcie kciuki za mnie,pozdrawiam




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        cześć kochane z ranka!
        piję kaweczkę i dojadam resztki, bo jeszcze sporo zostało, a szkoda wyrzucać
        Dotka 3mam kciukaski, oby niespodzianka się udała
        ana pisz, co tam u ciebie słychać?
        Oczekująca chyba się zapracowała w te święta hahahahaha
        gosiaku głowa do góry, jak ty beczysz, to ja też
        ninkapa witamy u nas, oby się udało

        ja zmykam na badania, myślałam, że przestanie lać, ale leje jak z cebra i nie ma zamiaru przestać. no nic, trudno troszkę nas zaleje.
        szykuję się już myślami do pt. bo dostaliśmy zaproszenie do kuzynki m do Wrocławia i planujemy jechać przynajmniej się człowiek zabawi

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ninkapa witamy
          Scarlet to zapraszam na kawke moze bedzie juz co oblewac

          Planuje dzis po pracy pojsc do Superpharm bo oglaladam gazetke i maja promocje na test Kinder Test za 2 sztuki 9.99. Miala ktoras z Was juz ten test?


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ja chyba już wszystkie teściki na rynku przerobiłam kinder też miałam, jest jak wszystkie inne testy. Najlepszy moim zdaniem jest bobo test, bardzo szybko pokazuje i Quic View, kosztują ok 10 zł. Nie polecam pre, późno pokazuje i po czasie zawsze jest 2 krecha człowiek wtedy zachodzi w głowę
            Myślę, że u ciebie po terminie, to już obojętne jaki test zrobisz i pokaże. Większość wykrywa hormon od stężenia 25

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kurcze boje sie strasznie ze zrobie i bedzie jedna krecha :/ korci mnie i raczej nie wytrzymam dlugo, jak nie dostane do jutra rana @ to chyba zrobie

              Scarlet Sprawdz priv


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jutro po terminie @ albo w terminie, to już raczej spoko

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czy ktoras z was m oze mi powiedziec albo miala podobna sytuacje,okres mi sie spozina ani widu ani slychu po nim, powinnam miec plamienia i bol jajnikow a tu kompletnie nic, a test pokazuje jedna kreske??dzis w nocy strasznie chcialo mi sie wymiotowac ale przeszlo po jakims czasie...test sobie powtorze za jakies 3 dni oczywicie jak okres nie przyjdzie a dodam ze cykle mam co 24-25dni i sa na prawde regularne




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dotka jestem dobrej mysli- 3mam kciuki za ciebie




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Jesli masz regularne to brak @ moze swiadczyc o ciazy i tego Ci zycze, ale skoro pisalas ze mialas problemy z tarczyca to moze to jakies zaburzenia hormonalne. Mysle ze odbrze zrobisz jak odczekasz 3 dni i powtorzysz test, jesli to ciaza to poziom betyHCG powinien juz chyba przekroczyc 25, trzymam tez kciuki

                      ktory masz dzis dc?


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ninkapa ja jestem specjalistką od ciąż i negatywnych testów ciążowych w terminie @. Mam synka ponad 2,5 letniego, a test wyszedł mi pozytywny dopiero 2 tyg po terminie @ więc radzę cierpliwie czekać. rozmawiaąłm na ten temat z ginem i powiedział, że u niektórych kobiet hormon rośnie wolniej i w terminie @ nie ma takiego stężenia zeby go test wykrył

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dzis mam 27dc wiec moze sie spozniac bo w sumie to tylko1-2 dni spoznienia tylko ze ja zawsze przed okresem mialam 2 dniowe poprzedzajace brunatne plamienia a teraz nic...wiec myslalam ze jestem w ciazy z syniekm test od razu pokazal 2 kreski




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            a ja jakos nie mam humoru po tych świetach, choc było sympatycznie, bo wyszlismy troche do ludzi
                            Ale dzis mi sie ryczec chce bo jakos mnie naszły mysli ze bez farmakologi to ja w ciaze nie zajede, do lekarzy nie mam jakos zaufania po szpitalu
                            Przemkło mi przez mysl ze ta nietolerancja na alkohol to moze jakis cud po poronieniu i zaciazylam, ale zmierzyłam tempke zeby sie złudzen pozbawić i nie robic nadzieji no i 36,6 21dc wiec złudzenia rozwiane
                            Mimo ze kocham dzieci to Bóg mnie nie chce obdarzyć własnymi
                            zaczynam sie z tym powoli godzic, tylko brak mi koncepcji na zycie, żeby miało sens, bo mysl o dziecku mi ja dawała....
                            sory ze wam smece

                            dotka trzymam kciuki, spróbuj wytrzymać chociaż do piatku, juz nie daleko dzis wtorek

                            ninkapa witaj, mysle ze trzeba poczekac, najpewniejszy wynik podobno wychodzi tydz po spodziewanej @ ale kazda kobieta jest inna i kazda ciaza również

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              edzia- nie wiem co ci dolega ale ja sie leczylam prawie 2 lata bromergonem bo bez tego ani rusz, nie czytalam wszystkich wypowiedzi wiec nie wiem jaka jest twoja historia ale wiem ze nawet beznadzieje przypadki sa po prostu zle oceniane przez lekarzy, opowiem ci pewna historie otoz moi znajomi starali sie o dziecko przez 5 lat leczenia hormobnalne nier dzialaly ona przytyla chyba ze 30-40 kg bo po leczeniu miala ponac 100kg az uwierzyli i zmienili lekarza otoz tamici idioci niepotrzebnie faszerowali ja tymi hormonami po odpowiednim leczeniu po pol roku byla w ciazy z blizniakami wiec glowa do gory trzeba wierzyc bo ta wiara i nadzieje daje nam sens zycia choc ja juz jestem troszke zestresowana ale wiem ze musi sie udac!!




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziewczyny czy któraś z Was miała różowy śluz albo plamienie ale takie jednorazowe świadczące być może o zagnieżdżeniu sie? czy całkowicie czysciutko bylo i brak @?


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X