Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Uśmiechu, radości i słońca, wiosennego ciepła bez końca. Zajączka wielkanocnego w prezenty bogatego, i abyś znalazła w świątecznym koszyku tyle szczęścia, ile w tym wierszyku.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      widze że świateczne gotowanie czas zaczac, wszystkie poznikały pewno w kuchni siedza
      ja do boju jutro ruszam z ciastami robie krówke a ona musi postac zecy przeszła smakiem i stała sie rozpływajaca w ustach...

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        edzia widzę krówkę od gapiła ode mnie hahahaha ja robię, bo Pan i Władca żąda bo to jego ulubione ciacho, muszę mu czasem dogodzić.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          mój maestro tez zażyczył sobie
          ale poszłam na łatwizne i testuje ta gotowa krówke z Delecty

          spac nie moge bo mnie nadal muli
          ale teraz to juz ide bo padam, moze usne

          dzis 5 latek mija jak jestesmy razem w prima aprilis hahah
          ale m zapomiał oczywiscie

          dobranocka

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Edzia kochana nie przejmuj sie faceci tak maja, przypomni sobie za parę dni pewnie i sobie odbijecie

            Ale u mnie leje od rana masakra tyle wody. A ja mam zmartwienie na święta :/ rynna ktora biegnie po budynku po zimie sie rozszczelnila i woda z dachu leci po scianie i jak byl m. to zauwazylismy ze sciana jest mokra ale nie wiedzielismy od czego, a jak padalo to ja zauwazylam, tylko ze t bylo juz po wyjedzie m. - kurde brakuje faceta na miejcu :/ zglosil telefonicznie do spoldzielni w poniedzialek i cisza, a we wtorek lalo na maxa i dzis tez leje, nie mogl sie od pon. dodzwonic dopiero dzis ktos odebral rano i gosciu sobie spokojnie mowi ze nikt nie zglasza, kurde siedza za biurkiem i sie nie przejmuja ze komus chate zalewa :/ bylam wczoraj w tym naszym mieszkanku (bo tam nie mieszkam czeka na nas jak m. zjedzie bo od rodzicow mam poki co blizej do pracy, no i wiadomo obiadki i towarzystwo wiec nie chce tam sama siedziec) i sciana mokra, miejscami juz farba odchodzi i kropki plesni sie pojawily :/ pow ze we wtorek beda dzialas, wiec sie modle zeby nie padalo juz ale bez efektu narazie niestety. masakra dobrze ze mamy ubezpieczone mieszkanie, a i spoldzielni m. powiedzial ze tego nie popusci niech teraz daja na remont tej sciany, sorry za dlugi wpis ale musialm sie wyzalic.

            Ja dzis pracuje ale krocej 2 h , bo do 13 wiec sie ciesze
            Dzis poscimy do kawusi nic nie jemy jak ja to przezyje
            Last edited by dotka85; 02-04-2010, 08:53.


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć wpadłam się tylko przywitać,przygotowania czas zacząć muszę babę upiec i serniczek no i 3 bita zrobić ,barszczu nagotować,mięsa usmażyć, sałatki pomieszać,zostajemy w domu i goście przychodzą do nas,więc roboty mam trochę a najważniejsze to jaja pomalować .trzymajcie się cieplutko na święta i do zobaczenia po

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                edziula oni wszyscy tacy są więc nie bądź zła ja mojwmu żeby zapamiętał to tydzień przed rocznica przypominam
                dotka faktycznie nieciekawie z tym mieszkaniem, ale dobrze, że ubezpieczenie jest, to będziecie działać. Fajnie, że nie mieszkasz sama tylko do kogo gębę otworzyć, zawsze raźniej, a tak cały czas samemu idzie oszaleć
                Gosiaku nic tylko do roboty!

                ja zmykam na badania, chcę jak najszybciej znać wyniki,bo ani spać nie mogę, ani jeść i nic człowieka ni cieszy, a jak wrócę z laboratorium,to szaleje w kuchni
                muszę się wam pochwalić, że oddałam już wszystkie artykuły i to na 2 tyg przed terminem chyba znaczy to, że matka też może

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Scarlet ja jestem rodzinne zwierze nie moglabym sama w 4 scianach siedzie A Tobie gratuluje tych artykulow tak marudzilas ze nie masz wne a tu z jak z bicza trzasnął napisałaś Jak odbierzesz wyniczki to melduj tu zaraz.
                  Ja wypilam kawke ale bez slodkiego jakas ta kawa tak inaczej smakuje


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witajcie dziewczynki ja na chwile bo przygotowania w kuchni czas zaczac
                    Chcialabym Wam zlozyc Świateczne zyczenia:

                    Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego
                    a przy tym wszystkim stołu bogatego.
                    Mokrego dyngusa, smacznego jajka
                    i niech te święta będą jak bajka.




                    A tak wogole to Scarlet gratuluje szybkiego oddania tekstow no i trzymam kciuki za wyniki badan i oby sie okazalo ze to nic powaznego i zebyscie mogli jak najszybciej zaczac dzialac o fasolke
                    Edzia ty to masz zdrowko ja juz nie pamietam kiedy ostatnio sie tak napilam aby literki mieszac hihi
                    Oczekujaca ja to ciebie podziwiam za te twoje dobre humorki i jakie otymistyczne podejscie do zycia jak ty to robisz co?? Tez tak bym chciala a moze bardziej by moj m taki byl jak Ty. No moze jedynie oprocz twojej reakcja na nadjescie co miesiecznej @ hihi ale jak juz ci fasolka tam sie zagniezdzi to twoj m bedzie szczesliwy bo 9 miesiecy bedziesz milutka hihihi bo znikna te napiecie przed miesiaczkowe
                    Promes zycze ci udanej wizyty i sliczna ta twoja suknia

                    Juz wczesniej mialam pisac ale jakiegos dolka zalapalam i tak jakos tylko czytalam Was
                    No coz czas leciec do kuchni i zaczac pichcic cos w niej.


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      no i u mnie dupaaaa mimo całonocnego ładowania akumulatora dzisiaj znowu nie odpaliłam i nie poszłam an te badania nic tylko go śmietnik czeka. ale byłam wściekła, teraz mi trochę przeszło. komunikacją miejską z Piotrusiem mi się nie chciało, bo roboty w domu tyle, że bym się nie wyrobiła w czasie.
                      Teraz humor lepszy, bo w kuchni zapachy niebiańskie

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kochana to nawet lepiej, tak bys całe świeta na necie przesiedziała porównujac interpretacje wyników itp. a tak zajmij sie świetowaniem, nie mysleniem
                        Mnie juz dzis lepiej tez w kuchni siedze, ale dzis to poszcze, bo jak tylko cos pojadłam to znów dziwne uczucie przytkania/mdłosci, nie wiem jak to okreslic, ale cxhyba sobie nie pojem w te świeta
                        Ale humor mam w deche bo mi kurier własnie szpile przywiózł, tylko ta pogota... a maja lekko odkryte palce, ale i tak sie odpier*****

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Pomaleńku przez podwórze Idą dzieci kurze. W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki... Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No to ja tez cos z wora wyciagne

                            Dziś w koszyczku coś sie buja,
                            to Zajączek nie ma ch*****.
                            Jak chcesz złapać pełen worek,
                            reke wetknij mu w rozporek.

                            I choc nie ma jajek gołych to wam
                            Życze Świat Wesołych


                            Jutro z rana bez gadania
                            bierzcie sie do jaj malowania.
                            Maluj wszystkie bez wyjątku,
                            i te z majtek i te z wrzatku !






                            A tu cos na humorek hhahahahhahahha

                            Last edited by oczekujaca7777; 03-04-2010, 00:21.


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć Kochane a ja życzę Wam poprostu Wesołych Świąt i spełnienia naszych najsktrytszych marzeń, żeby dobry Bóg odbarował nas w niedalekiej przyszłości najpiękniejszym darem jaki możemy tylko tu na Ziemi dostać - dzieciątkiem. Tego sobie i Wam z całego serducha życzę.

                              P.S. wrzucam moje wypieki, wiem że wszystkie macie dziś pełno ciast ale do kawki dorzucam jeszcze swoje
                              Last edited by dotka85; 16-05-2012, 14:10.


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                A ja wam moje kochane życze przede wszystkim zdrowia i fasolek!!!!!!!!!....Pozdrawiam i buziaki!

                                Moje największe szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X