Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja tez nie jestem osoba to picia stworzona Edziula i jak wypije to na drugi dzien tez mnie muli a kibelek to mój najlepszy przyjaciej Nie nawidze tego słonce. tak ci współczuje.Tylko uwazaj na nas słonce przy tych wyrzutach bo ja zaraz do pracy lece a kapac mi sie nie chce drugi raz hahahhahhahahhahhah


    Dotka, te nerwuwki za okienko wystawic, choc wiem ze to bardzo trudno nie myslec, tymbardziej jak objawy sa inne niz wszystkie.Trzymam kciuki słonce ale staraj sie nie nakrecac kochana.


    no a ja czekam na @ bo juz mam jej objawy.No i m ma prze..... bo tak biedny zawsze obrywa, bo wtedy wszystko mnie z równowagi wyprowadza
    Last edited by oczekujaca7777; 01-04-2010, 13:56.


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Trzymam sie trzymam, mysli najgorzej na wodzy utrzymac bo są gdzie indziej ale postaram się być dzielna

      Biedny ten Twoj m. bedzie przez najblizsze dni, moze jakas taryfa uglowa z okazji świąt dla niego cio?


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Wiesz jak to jest Dotak tego jak tych mysli nie idzie opanowac hahahhahaahhaahahah a dostaje sie temu kto jest najblizej.No ale on wie ze mósi te kilka dni przetrwac i bedzie oki.Hormonki buzuja jak szalone i z tym nic sie nie da zrobic, no chyba ze przytulankami i on jest sprytny i to praktykuje hahahhahahahahhahah.



        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czesc dziewczynki! Ale naskrobałyście Ja od rana pichcę Serniczek upieczony-wygląda mniam. I teraz robie bigos-2 gary i aż mi palników brakije,a o garach nie wsponę;D
          Dotka trzymam kciuki! Ale byłoby cudnie, jakby to było TO
          Oczekujaca zlituj się nad swoim m;D Moj ma tez prze******** gdy mam @ Czepiam się jak rzep psiego ogona hehe
          Scarlet czekam na wieści i też nie wiem, czego Ci zyczyć,bo dobrze by było, jakbys juz wieziala i nie nie meczyla domysłami. A tak swoja droga to co to za badania?? Pierwszy raz słysze o nich
          Edzia współczuje. Ja po alkoholu tez tak mam,dlatego rzadko piję w duzych ilościach, bo jak raz spędziłam noc przy sedesie to juz więcej nie chce hehe
          Ale pieknie za oknem! Az chce sie zyc. No nic wracam do garow. Wpadne pozniej:*

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            tyle ze ja to kaca nigdy nie mam, a czuje ta kiełbache i mleko z kawy
            mormalnie masakra....

            dotka bo sie obełtam za kare zamiast kopniaka za te mysi

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              to ja sie boje juz odezwac, bo cos czuje ze jak nadejdzie @ u Ciebie to nie bedziesz trzymac jezyka za zebami tylko nas tu ostro bedzięsz temperować

              Edzia pilssss tylko nie to


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ana ja tez chciałam piec dzis z rana ale stwierdziłam ze to nie ma sensu bo sernik by nie przetrwał do soboty nie mówiac o niedzieli hahahahahhaaahhaah, takze wolałam nie ryzykowac.
                Podrzuc tego bigosiku ja nie robie w tym roku, zrobie tylko sałatke bo i tak całe swieta pracuje takze jem w pracy.No ale sniadanko wielkanocne obowiozkowo,az mi slinka leci na tez zur na winie(co sie na winie pod reke to do garka) uwielbiam go

                No dobra ja uciekam do pracy buziaczki

                P.S ana moj m wie ze @ i opier..... to trancakcja wiazana hahhahahahahhaahhaha zdazył sie chłopak przyzwyczajic i wie ze nawet z patykiem ma nie podchodzic hahahhahahahahahhahahhaha



                hahahahhahahahahhahahah Dotka ostrzałke sobie na to specjalna kupie hahahahhahahhahahahhahahahhahhahah

                Tak powaznie to kazda z nas ma takie chwile słabsze i mocniejsze(nie jestesmy z kamienia przeciez i wszystko odczuwamy) no ale kop sie nieraz przyda zeby o tej bolacej dupie pomyslec a nie o czym innym hahahahahahahahhaahahhaahahahah
                Last edited by oczekujaca7777; 01-04-2010, 14:14.


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hahaha z tym patykiem to dobre, jesteśmy wtedy niedotykalskie i czasem tez lepiej o bolącej pupce pomyslec niz o glupotach i urojeniach ciązowych ahaha

                  Milej pracki kochana papa


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Urojenia czy ni eurojenia to sie dopiero okaze kochana

                    Dobra spadam bo mnie zwolnia i wtedy bede miała dopiero o czym myslec hhahahahahahahahhaahahah
                    Last edited by oczekujaca7777; 01-04-2010, 14:39.


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ale skrobiecie dziewczynki, bark słów doczytam wieczorem, bo brak mi teraz czasu by plotkować.. zajęta jestem, to mi smuty wywietrzały z głowy

                      wróciłam z badań, jutro jadę na kolejne żeby już w przyszłym tyg. wiedzieć czy leczymy się heparyną, czy do kliniki niepłodności się udajemy. Byłam z Piotrusiem u mamy w pracy, bo mu nakupiła słodkości do koszyka i chciała się koleżankom pochwalić jakiego ma wnusia. Baby się zleciały i cmokały nad nim, a mój syn nawijał cały czas, buzia mu się nie zamykała, całe swoje życie im chyba opowiedział

                      teraz wysprzątałam domek, domyłam jedno okno, wypucowałam podłogi i będę się zaraz po m do pracy wybierać, na spacerek z synkiem, a wieczorem na zakupy, bo od jutra pichcę. Piekę schab, babeczki cytrynowe, robię ciacho krówkę, chrzan, gotuję żur z kiełbaską i sałatkę. Resztą zajmie się mama i siostra
                      Last edited by Scaarlett; 01-04-2010, 14:48.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Scaarlet mi by si etaki ktos jak ty na swieta w domu przydał - takie pyszne rzarełko bym sobie zjadła
                        Trzymak kciuki za bardanka kochana-jestes naprawde super babeczka słonce

                        A co do Piotrusia to nic dziwnego ze go tak kobitki wycałowały-przeciez on jest przesłodki.

                        Miłego spacerku zycze

                        Pa dziewczyny teraz na prawde zamykam laptopa i lece na jednej nózce papapapapappapappapa, buziaczki


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          edziula kochana! ja po pijaństwie tak samo się czuję i przechodzi dopiero po tym jak zmuszę się i zwymiotuję ostatnio nie dane mi pić, więc dawno tak nie miałam, a jak pije to znając późniejszy skutek wolę nie przeholować. ja na niedziele siostrę zaprosiłam więc będziemy się raczyć drinami, a jak się czuję to wam w pon napiszę
                          Dotka, a za ciebie mocno trzymam kciuki! ale o tym to ciiiiiiiiiiiiiiiii

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny i jak mam sie nie nakrecac skoro same mnie podpuszczacie i to jeszcze w najgorszej czesci cyklu kiedy juz blizej niz dalej. Napiszszcie mi jeszcze czy w pierwszych tyg ciazy brodawka zmienila wam kolor, stala sie bardziej rozowa, ciemniejsza? Edzia jak to było u Ciebie? odkąd mi napisał że czułaś rozpychanie brodawek ja też coś zaczełam odczuwać chyba jakas durna jestem

                            Oczekujaca Ty do tej pracy wybierasz sie jak sójka za morze, wybiera się, wybiera się i wybrać się nie może hahahaha

                            Scarlet ale zajechalas potrawami az slina juz po same suty ja dzis wydrukowalam jakis przepis na babke cytrynowa, niby wilgotna ma byc super po upieczeniu, a w przepisie jest ze trzeba cytryne ugotowac a potem przemielic, jeszcze czegos takieg nie robilam no i serniczek tez musi byc na swieta


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              mój wielkanocny stroiczek

                              dotka bo Cie pawiem potraktuje, a scarlet tez za poduszczanie
                              To rozpychanie to juz po terminie miesiaczki sie pojawiło jak hormon wzrastał
                              dotka kazda jest inna, równie dobrze mozesz tak na @ reagowac, organizm sie zmienia na prawde i nie ma co świrowac, mnie nie dobrze cyce bola od tygodnia i co mam sie wkrecac ze to moze ciaza a nie efekt wina wczorajszego, la po co potem bede płakac ze sie łudziłam
                              Czekaj cierpliwie do @ duzo Ci nie zostało, a potem bedziemy myslec
                              zajmij sie świetami!


                              W poniedziałek rano zajączek zalany.
                              Kury z nim tańcują, jajka mu malują.
                              Kogut wciąga kreskę, podkręca imprezkę.
                              Cała sala się buja, DJ gra ALLELUJA!
                              Attached Files
                              Last edited by edzia7891; 01-04-2010, 16:45.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Radosnych, spokojnych i owocnych Świat Nich kurczaczek o nas nie zapomni Buziaki!

                                PS Ja wyjezdzam,wiec bede po Świetach. Opychajcie sie ile wlezie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X