Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    gosiek a juz myslałam ze tylko ja jestem jakas nie ten teges z tym ze nie przepadam za rodzina meza, w sumie to od strony tesciowej, bo od tescia sa gitas. tyle ze tesciowej rodzinka utrzymuje kontakty jezdza do siebie itp, i zawsze jest to samo trójca przenajswietsza sie spotyka i sad ostateczny...

    dotka moim zdaniem to kochana idz do gina na ten monitoring, poobserwuj w jednym cyklu, bedziesz spokojniejsza, bo tak świrujesz i sie blokujesz. ja tez niby nie mam owulki, pecherzyki sa, albo za mało rosna, albo sie tez wchłaniaja. Ale to nie tak do konca, bo jak pisze oczekujaca kazda jest inna. przez rok sie obserwowałam i w niektórych cyklach byłam pewna ze mam owulke w innych sama nie wiedziałam i teraz juz wiem ze nie było nic. Ale skoro na CLO zaciazyłam, to nie jest tak zle ze mna.. a na razie moze skozystaj z rady mojego lekarza daj sobie czas do wakacji, wiosna itp... uzywaj sexu dla sexu a nie dla starań, trzeba sprobowac to odrzucic
    I zaden nogi w gore i wałki pod tyłek, najlepiej połozyc sie na brszuszku i tak polerzec bez niczego, dla mnie to przyjemnosc po upojnych chwilach, jeszcze jak mnie M po pleckach posmyra to juz o niczym innym nie mysle

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzieki Edzia za dobre slowo, no narazie jeszcze nie schizuje bo prawdziwe staranka zaczniemy mysle ze w czerwcu jak juz m. na stale bedzie a tak to narazie z doskoku uzywamy sobie pozyjemy-zobaczymy


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja cie rozumiem, bo jak przygotowalismy sie do staranek to tez ciagle myslałam o tym, ale wiem ze to bład, bo tak mnie to wykończyło, że sie na zdrowiu odbiło
        Czasem lepiej jest sie zbytnio nie starac...

        Skomentuj


          Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
          Oczekujaca juz Ci kochana piszę o moich "podstawach myślenia" na temat owulki - otoz jak pisalam juz kiedys ze 2 lata temu mialam taki okres mizerny ze prawie wcale, okazalo sie ze mam strasznie niski poziom progesteronu "0, coś tam" - od tamtej pory biore w kazdym cyklu luteine czyli progesteron. Ginek pow ze niezwykle wazne jest zeby cykle byly regularne. No i kiedys bylam u ginka jakos tak w srodku cyklu to pow mi ze nie widzi zeby owulka byla, a potem tj w sierpniu zeszlego roku robilam badania hormonow byly w normie, poszlam z nimi do ginka znow w srodku cyklu i pow ze widzi pecherzyk jeden jakby wiekszy od innych i pow ze nie wykluczone ze to ten pecherzyk dominujacy i z niego bedzie owulka, no ale pow ze to trzeba by chodzic na monitoring zeby sie przekonac czy urosnie i peknie, bo moze tez tak byc ze urosnie a nie bedzie umial peknac i wtedy sie albo wchlania albo robi sie torbiel - torbieli nie mam to albo sie wchlania albo nie ma owulki, no i nie wiem czy mam czy nie, stad moje przeczucia


          No słonce tego to ja nie wiedziałm .Jesli chcesz byc spokojniejsza to tak jak Edzia pisze idz na monitoring tak jak mówisz dla siebie samej po to zeby sie uspokojic kochana.No a potem na luzik(chociaz to bardzo trudne i kazda z nas to niestety wie-bo jak edziula kiedys napisała myslenie zeby nie myslec to tez myslenie niestety)
          No ale słonce nawazniejsze to starac sie zyc normalnie bo wykancza to psychicznie jak duzo myslimy i wiemm ze kazda z nas ma swoj czas na to kochana.A jak potrzebujesz kogos do towarzystwa do wyluzowania to wiesz gdzie uderzachahahahahhahahahaah


          Edziulka super ze konto załozyłąs , my tez o tym myslimy, tzn juz kiedys mielismy ale musielismy zamknac bo wesele sobie robilismy sami takze cała kaska na to poszła-i nie załuje bo było superTeraz zbieramy na wyzsze cele takze tez nie ma sensu kontazakładac na kilka miesiecy, moze potym załozymy zobaczymy jak sie wszystko ułozy.


          Ja jestem dzis do du... jednym słowem hahahhahahahahah, nic tylko bym spała przez ta pogode bo u nas jest pochmurno i pada, wogółe nic mi sie nie chce tylko w łóziu lerzec i spac, no ale mam nadzieje ze jutro juz bedzie ładnie bo dzis nawet siły nie mam i sc biegac, no ale jutro juz pójde napewno chocby sie waliło hahha
          Last edited by oczekujaca7777; 29-03-2010, 15:29.


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            A ja juz w domeczku, piesia wyprowadzilam i wymyslilam sobie na obiadek spagetti mniammm wlasnie makaronik sie gotuje, a sosik zeby bylo szybciej kupilam gotowy bo juz mi slina cieknie na sama mysl.
            Oczkujaca dzieki za porade, jak smuty mnie najda to do WAS kochane przyjde
            Edzia widzialam kiedys na allegro jak sprzedawaly dziewczyny wlasnie ocieplacze na meskie klejnoty robione na drutach tylko ze teraz wiosna idzie

            U mnie torszke popadalo ale juz sie przejasnilo i wyszlo sloneczko

            Promesse gdzie jestes? co sie dzieje?


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              No a ja nic nie zrobiłm-taki leniuch zemnie ale na szczescie moj m jest wyrozumiały i on wszystko dzis robi.Alez mnie ta pogoda osłabia, nic tylko siąsc w domku i no ale bez papieroska bo nie pale, ale chyba zaraz po takie winko skocze jak dupke rusze, choc to nie jest łatwe nawet kawka nie pomaga
              Dotka podrzuc troszke tego słoneczka coo????

              Promesse własnie gdzie jestes słonce, juz sie nie odzywałas dawno i zaczynamy sie martwic o ciebie.Napisz cos choc dwa słowka


              Scaarleciotko, Ewulcia a wy kaj, wskakiwac tu do nas kochane


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                wy się lenicie, a ja za to zrobiłam coś pożytecznego dla figury i pobiegałam z synkiem po mieście od razu człowiek się inaczej czujeeeeeeeeeee pogoda cudnaaaa
                coś się na m od wczoraj boczę i focha strzelam, choć mnie ładnie w nocy przepraszał
                teraz zabrałam się za artykuł, ale średnio mi idzie, bo Piotruś mi siedzi na kolanach i odwraca głowę żebym to nim się zajmowała,a nie pracą

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczkujaca nie da rady spoznilas sie, lejeeeeeeee deszcz


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    tak mi o tym slonku pisac, nie no sccarlet to jest okrutne hahahhahahahhaahhhah
                    Ja tez zrobiłam cos dla figury i zjadłam kubełek lodów serowych i ciasteczkami brownie serowymihahahahahaahahahhahahahaha
                    No i troszke mi sie humorek poprawił.

                    No widzisz jaki Piotrius słodziutki, mama tylko jego a nie artykułuhahahahahaha.No ale pomysł ma zeby ci głwke w jego strone odwracac i jak tu sie oprzec takiemu aniołkowi


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc Dziewczyny Dotka ja mam niestety takie same mysli! Takze rozumiem Twoj niepokoj o owulke. Ja mialam niski poziom estradiolu w sierpniu, a potem bralam clo-3 cykle i po clo zrobilam badania i niby ok. Ale mysle,ze to przez clo No i ta chlamydia-dobrze,ze juz jej nie ma. Kochana z tym monitoringiem to dobry pomysł. Sama sie zastanawiam czy sie nie wybrac w kwietniu. Na razie sprobuj oderwac mysli,bo bedzie co ma byc
                      Edzia widze,ze biznesik otwierasz Fajnie, to powodzenia Ci zycze. A jesli chodzi o rodzine m, to odczucia mam podobne(niestety!)
                      Oczekujaca przesilenie Cie dopadlo.Zrob sobie dobry koktajlik witaminowy i bedzie ok. Ale ciacho i odpocznij, albo...
                      Scarlet nie bocz sie na mezusia
                      A ja dzis zrobilam zakupy i kupilam "zajaczki", czyli prezenty na Wielkanoc-takie drobne upominki ale sprawilo mi to tyle radosci hehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Aneczko tych witaminek to ja mam juz za duzo-siły nie mam a moj m przeciwnie

                        Najwazniejsze ze chwast wyrwany no i mozna nasionka siac no i zycze ci zebys w ich ilosciach sie utopiłahahahahahhaahhaahhhahaha

                        Aneczko co do myslenia i staranek słonce.To prawda ze to jest trudne.Jakchcesz to zrób sobie monitoring słonce.Ale ja na twojim miejscu poczekałabym do wakacji jak lekarz zalecił i odpoczeła troszke a jesli nic sie nie uda do wakacji to lekarz napewno przepisze ci clo.Słonce główka do góry i pamietaj nie ma tego złego co by na nasze nie wyszło


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dotka mi smaka na spagetti zrobiłaaa i zrobie jutro mniammmm
                          ana nie myśl tyle, tylko do dzieła
                          Oczekująca no ładnie, ładnie tyle lodów, kto to widział, pójdzie w dupsko hahahahahahaha nawet ci te wypociny w saunie nie pomogą

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scarlet w sekunde pochlonelam to spagetti, chociaz raz zrobilam tak w sam raz bo zawsze mam sklonnosc do ugotowania za duzo makaronu bo nigdy nie wiem czy juz i wydaje mi sie ze za malo a potem ...
                            Oczekujaca podzielabys sie a nie tak sama wszamalaś, Scarlet ma racje ani te sauny ani biegi nie pomoga
                            Ana kurcze cos czuje ze nie bedzie tych kurczaczkow do choinki za dlugo czekac to jak nie kurczaczki i prezenciki pod choinke to co jest po srodku?
                            Edzia wylaz z krzakow, bo napisalam ci wiadomosc na priv a Ty sie wypielas na mnie jak ten konik


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Nie załuje kochana-te lody sa przepyszne, najlepsze lody jakie kiedykolwiek w zyciu wcinałam
                              Zawsze kupuje te z ciasteczkami
                              albo te


                              No ale dzis m kupił mi serowe i byłu super.Normalnie dla nich poswiece swoja dupe hahahahahaahahahhaahahah


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                O rany ciasteczkowe lody uwielbiam takie, ale tych co wkleilas nie jadlam, gdzie mozna je kupic w kazdym wiekszym markecie? O mama ale mi ochote narobilas


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X