Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    jestem jestem
    właśnie kawke będę pić, spóźnioną, ale zawsze
    co do cyców, to mnie podczas owulacji nigdy nie bolały, a po zapłodnieniach to po kilku dniach zaczynały boleć, ale dotka to nie jest żadna reguła, każda z nas jak już kiedys pisałam jest inna. jedna czuje objawy od samego początku inna w ogóle nie podejrzewa ciąży, bo nie ma żądnych objawów. czekaj spokojnie do terminu @ nie ma sie co nakręcać słonko. Dla pocieszenia w zdrowej ciąży z Piotrusiem piersi mnie w ogóle nie bolały, tylko urosły, ale to dopiero po terminie @

    gdzie ten tort, bo ja się głodna robię hahahaha

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Oki, dzieki Scarlet jakos po Twoim wpisie mi sie lepiej zrobilo. Nie nakrecam sie czuje sie az za spokojna, staram sie nie myslec tylko to mnie zastanowilo bo w ostatnich kilku cyklach zawsze mnie bolaly wiec sie zdziwilam ze teraz sa takie jak na poczatku cyklu. Mam 23dc wiec juz malo czasu zostalo do konca, teraz bede miala wt-sroda gosci z gdanska kuzynke z coreczka 5 letnia to zajme glowe czym innym


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        właśnie, zajęcie to najlepszy lek
        nie doczekałam sie na torta, to wcinam tarte cytrynową pychotaaaaa

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Sloneczny dzionek sie zrobil, przeziebienie przegonilam wczoraj sie zaparlam bo lzalam w lozku i doszlam do wniosku ze przez to lezenie jestem jeszcze slabsza i wzielam sie do roboty posprzatalam wkolo, umylam wlosy, pomalowalam paznokcie, przebralam dresy na cos ladniejszego i od razu mi lepiej sie zrobilo

          I co skonczylyscie dziewczyny z mierzeniem tempki czy jeszcze dalej mierzycie, przynzac mi sie tu zaraz


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ja nic nie robię, zrezygnowaliśmy ze starań ból jest ogromny ale rozczarowania jeszcze gorsze psychicznie bez tych witamin, wspomagaczy, mierzenia, macania lepiej się czuję. jutro idę do ginka gadać, o tabletach anty i po kolei jedziemy z badaniami, dopóki się nie dowiem co jest nie tak, na dziecko się nie zdecyduję. Mam nadzieję, że uda nam się zdążyć do lata i wtedy już na wiosnę i wakacje będzie się z dzidzią celować..

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ok tego Ci zycze, mnie rano podkusilo jeszcze zeby zmierzyc a juz dawno nie mierzylam ale od nastepnego cyklu rezygnuje z tego. Ciesze sie wiosna i tym ciepelkiem ktorego ma byc coraz wiecej. Ja chyba w przyszlym miesiacu pojde do ginka bo mi sie konczy luteina i musze po recepte pojsc, to bede celowac w sordek cyklu wizyte zeby zobaczyl na usg czy owulka jest czy nie. nie wiem czemu ale jakos mam takie przeczucia ze jej nie mam


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc Kochane oj beda buty beda, lepiej zmykaj odrazu


                Dotka nie mozesz tak o tym rozmyslac bo to prowadzi do zaburzec cyklu i wtedy owulka faktycznie moze ci sie stracic.Jesli chcesz wiedziec czy masz owulke napewno zrób badania.Jesli masz 23 dc dzis to troszke zapózno b progesteron robi sie w 21dc no i LH FSH I ESTRIADIL w 2dc no a potem estradiol około 12-13dc.
                Ale mojim zdaniek słnce zabardzo sie nad tym skupiasz.I powiedz mi jakie zdarzenia cie do tego przyprowadziły słonce?

                Takie badania robi sie dopiero jesli sa jakies komplikacje albo jak staracie sie dłuzszy czas ze stałym dostepem do soczkówhahahahahah
                Ja w tym miesiacu tez cycorów bolacych nie mam a jestem jakos przed @, ale wiem ze raz jest tak a raz tak.W kazdym miesiacy nasze organizmy przechodza zmiany i w kazdym inaczej je odbieraja.


                Edziula dawaj tego torta narobiłas nam smaka i teraz co, patrz co sie na ciebie tu szykuje juz jak sie nie pojawiszooooooooooooooo hahahhahahah


                Scaarleciatko kochana, ja tez trzymam kciuki zeby sie wszystko wyjasniło kochana.I naprawde jestes super słonce.Wiem ze poczatki trudne ale damy rade a potem same nagrody nas czekajahahahahhahaah

                Ja nie dawno wstałam nie tak jak nasza gosienka ranny ptaszek-super cie widziec w takiej formie kochana.Az sie serce cieszy.


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  miss ja gify z tej stronki kradne
                  http://gify.prv.pl


                  a z niektórych niestety nie idzienie wiedomo dłaczego.No ale na tej stronce sa najlepsze i najwiecej które ja znalazłam


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    jest rorcik jest...
                    pojechałam do sklepu i do banku ale było tyle ludzi ze nie załozyłam tego *****anego konta, musze jeszcze raz skoczyc później moze bedzie mniej ludzi

                    gosiek przytulanki tez były i to jakie, az mnie boli hehehehe
                    chandre mam bo rodzinka tesciowej przyjechałą, a ja ich nie cierpie, te ciotki ehhh tylko by chciały zeby na kawki łazic i spowiadac sie z zycia osobistego
                    Nie lubue byc małpa na wystwie, nie lubie sie obnosic z tym co mam, czy co u mnie, co innego ze znajomymi. ale one maja taki ped zeby sie miedzy soba przescigac, najpierw wywiad, potem albo uzalanie albo przechwalaniki dot dzieci synowych i zieciów, a potem ocena - sad polowy
                    nie trawie ich i tyle, nie bede sie zmuszac
                    Wczoraj to prosto powiedziałm jak tesciowa as wołałą z emis ie nei chce nie mam ochoty, az ja zatkało, ze nie umiała słowa wydusic z siebie
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Edziula nie no tornik super, normalnie nie umiem tak mi kapie

                      Co do ciotek i taich róznych osób tego pokroju to tez tego nie nawidze.A dlaczego tak a nie tak, a po co ojjjjjjjjjj biedactwo.Och jak ja tego nie nawidze i nie potrzebuje tego .Masz racje nie ma sensu tego uznawac bo one sie nie zmienia, tylko tu sie beda uzalac a potem wszystkim na około bo tak pantofelek działa
                      No i te przechwalanki kto jest najlepszy.Słonce no to chciałabym widziec mine twojej tesciowej hahahhahhaahah, no ale dobrze ze jej to powiedziałas do potem tylko nerwy bys zjadała jakbys tam poszła, a tak tu znami sobie odpoczniesz Edziutlo


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        tak mnie chiała wyciagnac ale sie nie dalam
                        No strasznie tego nie cierpie - wyscig szczurów...
                        A moja tesciowa tak lubi pozory stwarzac ze ona ma taki swietny kontakt z synowymi, albo ze ona taka biedna a one takie straszne
                        zawsze te szopki jak ktos sie pojawia w gosci, do czasu miałam ubaw z tego, ale mam juz dosc tego
                        p tym szpitalu to na prawde cos sie we mnie zmieniło, bo juz sie tak nie licze z innymi - nie szczypie sie, jak nie mam ochoty to mówie ze nie, wczesniej wymyslałam wymówki,a teraz juz wale z otwartej hehehe

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No to bardzo cie targała Edziula słonce hahahahhahahahaah, no ale sie ne dałas i dobrze

                          Słonce masz raczej szkoda czasu i zycia na wymówki marnowac.A tesciowa niech idzie i kogos innego targa teraz

                          U mnie dzis strasznie zimno-no ale to dlatego ze mam wolne zawsze tak jesta juz miałam nadzieje ze bedzie ładnie, a tu klops, nic na bierznie pójde pobiegac jak na dwór nie mozna.


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            no wkoncu sie dopchałam do banku, konto jest, tylko oszczednosciowe, bez karty. kurcze człowiek ciemny nie umie sie wyrazac, no ale bank pod nosem to mozna wypłacic w kazdej chwili, beda sobie najwyzej lezały
                            no to jutro sie biore za allegro. w środe jade do mamy musze moje druty wyszperac i spróbuje ponczo zrobic i jak sie uda to tez wystawie
                            musze fjakos zarobic na moj KRUS
                            oczekujaca ty sprinterko, moze na EURO 2012 wystartujesz, nie bedziemy sie chociaz wstydzic tak jak po meczach piłki noznej

                            id edziergac mój koszyczek, bo juz koncówka, m sie tak napalił, ze chce w nim na prawde świeconke niesc

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Edzia to widzę ze gałgankowy biznes rozkręcasz i dobrze
                              Oczekujaca juz Ci kochana piszę o moich "podstawach myślenia" na temat owulki - otoz jak pisalam juz kiedys ze 2 lata temu mialam taki okres mizerny ze prawie wcale, okazalo sie ze mam strasznie niski poziom progesteronu "0, coś tam" - od tamtej pory biore w kazdym cyklu luteine czyli progesteron. Ginek pow ze niezwykle wazne jest zeby cykle byly regularne. No i kiedys bylam u ginka jakos tak w srodku cyklu to pow mi ze nie widzi zeby owulka byla, a potem tj w sierpniu zeszlego roku robilam badania hormonow byly w normie, poszlam z nimi do ginka znow w srodku cyklu i pow ze widzi pecherzyk jeden jakby wiekszy od innych i pow ze nie wykluczone ze to ten pecherzyk dominujacy i z niego bedzie owulka, no ale pow ze to trzeba by chodzic na monitoring zeby sie przekonac czy urosnie i peknie, bo moze tez tak byc ze urosnie a nie bedzie umial peknac i wtedy sie albo wchlania albo robi sie torbiel - torbieli nie mam to albo sie wchlania albo nie ma owulki, no i nie wiem czy mam czy nie, stad moje przeczucia


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Co do rodzinki to masz rację kochana ja też nie lubię tej strony od męża,taka pokazówka że szok,i porównywanie. dobrze że nie utrzymujemy większych kontaktów,tylko sporadyczne a i tak jestem zawsze zła jak ich widzę.

                                Edziulka przytulanki fajowa sprawa ,dobrze że mamy takich super facetów koło nas tylko musimy zrozumieć że to duże dzieci i mamy wygrane.Ale już niedługo święta i uśmiechajmy się do świata!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X