Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja też tak myślęWażne że jesteśmy sobie aż tak bliskieScarlet masz konto na nk?
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Buzioleeee Kochaneeeeeeeeeeee!! miłej niedzieli życzę!!!!
      mam konto a jak!

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        no własnie Ewulcia wazne ze jestes z nami
        Teraz to ja juz naprawde smigam pod ostrzał hahahhahhahahhhah


        No i miłej nocki zycze

        sccarleciątko i ty tez buziaczki


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          a tak powaznie to js xs krzaczorami tesknie a w szczególnosci za no wiecie te moje gowienko było nie do ruszenia hahahhahahahahahhahah


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kochana ostatnio skusiłam
            Się na te krzaczki i powiem Ci że bylabys zadowolonaTyle te koniki zrobiły że do wiosny się trzymaSłowem mówiąc swojskie klimatyDobrej nocki miśki
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Zaraz sie z dziewczynami zmówie i krzaczki przeniesiemyjak tam takie konskie zabawy odchodzahahahahhaahahhahahahahahahahah


              Buziaczki i miłej nocki no chupanka i hahahahhaha jak siły sa


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc dziewczynki, widze ze wszystkie dzis odpoczywaja.

                Sccarlet sobie odcisk robi na pupce zeby m miał co masowac.
                Ewcia w krzaczkach siedzi i te kupki oglada
                Edziula gdzies sie tu skrada
                No a reszta chyba leniuchuje
                Kochane wychodzic z tych krzaczorów juz, no chyba ze sie tam cos konkretnego wyrabiano to nie przeczkadzam


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hey oczekująca
                  skąd Ty bierzesz te śmieszne obrazki??
                  ja czekam na obiad, córa śpi,chlop tv ogląda a ja na laptopie..oczy mnie pieką od pól h bo kroiłam cebulę i moga przestać
                  robi mi się zapiekanka ziemniaczana z kiełbasą,cebulką,takim sosem winiary i z serem zółtym,mój m je bardzo lubi,a dużo pracy przy niej nie ma
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Miss, tu jest sporo takich obrazków http://www.dobryhumor.info/emotki.htm, a w ogóle wpisz w wyszukiwarkę EMOTIKONY i ci się wyświetli full śmiesznych.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      na poprawe humoru, bo chandrę
                      bedzie jutro do kawki
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Edzia, co za szałowy tort!!!! jeju jeju, a co to takiego, jaki smaczek? mnie ślina już płynie po podłodze na rano prosimy zdjęcie od środka żebyśmy wiedziały co jemy hahahaha

                        my wróciliśmy z działeczki, pogoda dopisała, choć tak ciepło jak przedwczoraj nie było. Piotrek się wyszalał za wszystkie czasy, a wypaprał tak przy tym, że brak słów, ale co tam, zabawę miał przednią, a brudne dziecko, to przecież szczęśliwe dziecko

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          a tak mnie jakos naszło, mam chandre i tort to jej efekt
                          szkopt, krem ajerkoniakowy, brzoskwinie i galaretka truskawkowa

                          M sie ze mnie nabija, bo mam takie zachcianki ze hoho zjadłam torta, a potem wchrzamałam śledzie, wczoraj musiał mi ognisko napalic bo mi sie kiełbaski zachciało, ateraz frytki robie
                          Wiosna mi słuzy ze hej az sie boje, chyba zaczne biegac jak oczekujaca

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scarlet to extra ze wypad sie udal, a jak tam Twoja pupa??
                            Edzia smakowicie wyglada to Twoje ciacho, do kawki będzie jak znalazł jutro
                            Oczekujaca chyba mi zaraz pupke skopiesz po tym co napisze zaraz
                            Ana kochana nie zalamuj sie tylko bo tym sobie nie pomozesz, chcociaz mnie dopadaja tez watpliwosci :/

                            Chodzi o to ze mnie cyce nie bola, a myslicie ze jak nie bola to znaczy ze nie bylo owulki? pomyslalam sobie ze jak nie bola to nie ma szans zebysmy cos zdzialali i jakos mi tak zle z ta mysla


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witajcie kobietki w nowym tygodniu,wstałam dziś dość póżno bo deszcz leje i super się śpi. Ciacho mniam ja uwielbiam słodkie a póżniej w boczki wchodzi
                              Czekam na dziewczyny żeby tego torcika spróbować .
                              Weekend mi się bardzo udał i cieszę się bo dziewczynką też chociaż padało co chwilkę ale było cieplutko.Mój organizm fizycznie już doszedł do siebie i informuję mnie o zmianach w cyklu i jestem po owulce już i dobrze niech dochodzi do siebie szybko bo psyche potrzebuje dużo czułości i miłości,dopieszczania.

                              Edziulka na chandrę to najlepsze przytulanko mi pomaga

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ale pustki, pewnie wziely ciacho Edzi i w krzaczorach siedza, a mi do kawki ani kawaleczka nie zostawily

                                Prosze napiszscie co myslice o tym co wczoraj napisalam - "Chodzi o to ze mnie cyce nie bola, a myslicie ze jak nie bola to znaczy ze nie bylo owulki? pomyslalam sobie ze jak nie bola to nie ma szans zebysmy cos zdzialali i jakos mi tak zle z ta mysla "

                                wiem ze durna jestem, ale co tam cos czuje ze kopanko bedzie, Oczekujacej i Scarlet nie widac to pewnie albo trenuja nogi do kopania albo zaraz mi kalosza podsuna


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X